Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x12 - The British Invasion » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007

Opiekun: Czesiek_PL

<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 6 gru 2007, o 10:05

2x12 - The British Invasion

The Task force believes the Bay Harbor Butcher case is closed, but Dexter still has some trouble to deal with.
So?
<<

bishop

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 6 gru 2007, o 23:41

Re: 2x12 - The British Invasion


Jak dla mnie genialne zakończenie- ciekawie scenarzyści poskładali wszystkie kawałki w jedna całość:), trochę szkoda Doakes'a no ale....
Na marginesie miał niesamowitego pecha co miał szansę na uwolnienie to powiedział o kilka słów za dużo...
-Biedaczek
-Nic mi nie będzie...
-Nie ty Dexter:) - boskie :hah:


Drugi sezon bez wątpienia lepszy niż pierwszy.
No i zapowiada się kolejny sezon (ciekawe co wymyślą)... pytanie tylko kiedy nam będzie dane go zobaczyć? :sad:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 gru 2007, o 02:07

Re: 2x12 - The British Invasion


Zakończenie tak jak i caly sezon - mistrzostwo! Myslalem ze bedzie tak jak zwykle - nakreca pierwsza serie ktora okaze sie hitem, potem druga ktory bedzie duzo duzo gorsza. A w tym przypadku okazalo sie odwrotnie.

Odnosnie odcinka:
* śmierc Doakes'a - byl wyrazista postacia i dazylem go sympatia, ale ta smierc byla potrzebna serialowi.
* Lila - na poczatku nie lubialem tej postaci ale z kazdym odcinkiem zyskiwala u mnie plusy. Az w finalowym odcinku to ona zagrala pierwsze skrzypce...
* Lundy - oj jak dobrze ze przydzielili mu robote gdzies indziej. Nie moglem patrzec jak zdaje sie z Deb.
* La Guerta - mam nadzieje ze sprawy Jamesa nie zostawi i ze zadziala w 3 sezonie.
trust him... he's a doctor!
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 gru 2007, o 13:31

Re: 2x12 - The British Invasion


No to Dexter zyskał trochę spokoju i znowu może działać ;) Odcinek finałowy ogólnie fajny, chociaż było kilka nudnych momentów. Przede wszystkim szkoda, że w trzecim sezonie nie zobaczymy już Doakesa, a był on jednym z moich ulubionych bohaterów.
Dobrze, że nie będzie Laili bo z odcinka na odcinek stawała się co raz bardziej wkurwiająca ;)

To chyba pierwszy serial, który oglądałem gdzie drugi sezon był tak samo dobry jak pierwszy, a może nawet lepszy.
See you in another life, brother...
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 gru 2007, o 23:45

Re: 2x12 - The British Invasion


Finał był bardzo, ale to bardzo dobry. Rzadko się zdarza, że 2-gi sezon trzyma poziom 1-szego, a nawet go przewyższa. :D Bardzo się z tego cieszę, a zwłaszcza w chwili gdy inne kontynuację seriali zawodzą (np. 3 sezon PB i częściowo 2 sezon Heroesów).

A co do odcinka:
- szkoda mi trochę Doakes'a, bo od czasu kiedy Dex go trzymał w chatce zacząłem go lubić :D
- za to cieszę się śmiercią Lili, bo z odcinka na odcinek coraz bardziej mnie wkurzała
- zapowiada się ciekawy następny sezon, tylko ciekawe kiedy bedzie :P
Ostatnio edytowano 3 paź 2010, o 00:47 przez eLMaQ, łącznie edytowano 1 raz
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 9 gru 2007, o 00:59

Re: 2x12 - The British Invasion


A ja się tam cieszę, że nie będzie już Doakes'a, nie lubiłam go.
I sztucznej Lili też nie będzie! I Lundy wyjechał! Wszystko się pięknie ułożyło po mojej myśli :P
Podzielam zadnie przedmówców, Dex w tym sezonie trzymał poziom. Czekam na trzeci sezon!
So?
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 10 gru 2007, o 19:03

Re: 2x12 - The British Invasion


eLMaQ napisał(a):- zapowiada się ciekawy następny sezon, tylko ciekawe kiedy bedzie :P


Prawdopodobnie na jesień 2008 :)
trust him... he's a doctor!
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 11 gru 2007, o 10:15

Re: 2x12 - The British Invasion


spoko! Dex trzyma poziom...
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 13 gru 2007, o 14:59

Re: 2x12 - The British Invasion


To się nazywa finał drugiego sezonu. Brawo!!
Pozbycie się Lili, pierwsza klasa, już myślałem, że przeżyje i będzie nękać Dexa w tzrecim sezonie. Na całe szczęście już jej nie ma :viva:
Szkoda Doakes'a mógłby nie umierać, a jak juz mieli jego postać usunąć mogliby trochę w inny sposób to zrobić.

Ogólnie cały 2 sezonik - WYPAS :D :D :D
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 15 gru 2007, o 22:16

Re: 2x12 - The British Invasion


Potwierdzam zdanie moich poprzednikow sezon "zaglebisty" :P i rownież sie ciesze, że nie będzie Lili bo mnie tak wkur.. Jestem ciekawa jaki w kolejnym sezonie będzie seryjny morderca. Teraz pora na Debre, był Dex, jego brat teraz powinna być siostra ciekawe jaka by była jej profesja
<<

bobby

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 28 gru 2007, o 15:46

Re: 2x12 - The British Invasion


Podsumowujac 2-gi sezon to po prostu arcydzieło!Dexter jest najlepszym serialem jaki widzialem i juz nie moge sie doczekac kontynuacji.Moja przygoda z serialami na powaznie zaczela sie od PB a sciagniety z ciekawosci Dexter mial byc tylko dodatkiem.W moich oczach Dexter pobil Prisona na glowe,ktorego sciagam juz praktycznie tylko z przyzwyczajenia bo 3 sezon jest strasznie naciagany.Juz poczatek i wylowione ofiary zapowiadaly swietny sezon.Potem bylo juz tylko lepiej.Ciagla niepewnosc oraz przemyslenia glownego bohatera bez ktorych serial nie bylby juz taki sam.Dla niektorych sa one wada,ale to chyba dlatego,ze nie do konca rozumieja o co w nich chodzi oraz,ze nie jest to kolejny serial z tepa,mdla i na dluzsza mete nudna akcja pozbawiona tego czegos.
Aha,no i wlasnie zabralem sie za czytanie pierwszej ksiazki :)
obejrzane:Dexter,Nip/Tuck,Californication,Skins,Prison Break,Heroes,House of Saddam,Burn Notice
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 sty 2008, o 18:57

Re: 2x12 - The British Invasion


Zakręcony był ten odcinek jak korkociąg, ale podobało mi się jedno. Śmierć Lili, nie przepadałem za nią, jak szło zauważyć w moich poprzednich postach. Sezon mi się podobał. Nie oczekuję następnych, ponieważ takie zakończenie serialu mi odpowiada.
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 sty 2008, o 23:55

Re: 2x12 - The British Invasion


A ja na nic tak nie czekam jak na 3 sezon Dextera, ba nawet na Losty ;) Nie miałbym nic przeciwko gdyby zamiast 12 odcinków byłyby 22, ale jeśli serial przez to ma się pogorszyć to niech zostanie tak jak jest :)

Szkoda, że Doakes nie żyje, lubiłem go i jego teksty do Dexa albo Masuki ;) ALe cóż taka kolej rzeczy musiał zginąć. Dobrze, że Maria się nie załamała. I nawet Dex wybrał się na pogrzeb.

Jak ja się ciesze, że wątek z Lila został zakończony. Jednak wolałbym żeby to ona została wrobiona w Rzeźnika, a imię Doksa zostałoby oczyszczone.

Ciekawe co Dexter wymyśli w trzecim sezonie. Jak będzie wyglądała jego ewolucja. Zobaczymy :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 mar 2008, o 15:56

Re: 2x12 - The British Invasion


W trzecim sezonie będzie w tym mieście w którym dorwał Lile( na szczęście ). ;p

Jak ja się ciesze, że wątek z Lila został zakończony. Jednak wolałbym żeby to ona została wrobiona w Rzeźnika, a imię Doksa zostałoby oczyszczone.
To by było dobre, Bo mi też podobały się docinki Doksa. ;p
We Are The World haiti
<<

AndrevMMA

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 87

Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postdodano 1 sie 2008, o 17:58

Re: 2x12 - The British Invasion


Praktycznie wszystko zostało powiedziana o odcinku.
Tak to ogolnie jednak 1 sezon mi sie bardziej podobał:) Ale 2 niczego sobie:)

Jakie tam sa beczne teksty to nie wierze;) Jak sie smiesznie bluzgaja:P
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 1 sie 2008, o 20:52

Re: 2x12 - The British Invasion


Pierwsza połowa odcinka była trochę nudnawa, ale na szczęście później akcja się zagęściła.
Plus za to, że w następnym sezonie nie będzie Lilii, bo z odcinka na odcinek była coraz bardziej wkurzająca.
Trochę szkoda mi Doakes'a mimo że zaczął mnie irytywać odkąd zaczął za bardzo węszyć przy Dexterze.
Lundy był mi w zasadzie obojętny. Ale Deb może w końcu znajdzie sobie kogoś odpowiedniego.

Jedyne co mnie zastanawia to jakim cudem Rita nie zauważyła że Dexter jest postrzelony w udo skoro wylądowali razem w łóżku? ;>
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 10 sie 2008, o 01:48

Re: 2x12 - The British Invasion


"Dexter"... pochłonąłem ten serial z szybkością błyskawicy :D Podsumowując, jest meeega !! Ciekawy bohater główny, szybkie i zaskakujące zmiany akcji, trochę humoru, kryminału ... to jest to !! Z niecierpliwością czekam na 3 serię :) A co do odcinka, spodziewałem się trochę lepszego. Zaskoczyło mnie rozwiązanie sprawy z Doakes'em już w pierwszych minutach :P Potem trochę przynudzało, ale na koniec fajnie się zakończyło :) Ogólnie cieszę się że wątki znowu zostały zakończone i dostaniemy coś nowego w 3 sezonie ;)
Obrazek
<<

cheeba

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 10 wrz 2008, o 23:45

Re: 2x12 - The British Invasion

mateusz698 napisał(a): Ogólnie cieszę się że wątki znowu zostały zakończone i dostaniemy coś nowego w 3 sezonie ;)


to się jeszcze okaże... ja sama nie wiem czego się spodziewać...
Ale czekam z niecierpliwością na jakieś wieści kiedy III seria się u nas pojawi.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x12 - The British Invasion
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.