Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

2x12 Grandma Got Run Over by a Reindeer » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

HeroSHI

Postdodano 6 mar 2007, o 12:29

2x12 Grandma Got Run Over by a Reindeer

Grandma Got Run Over By a Reindeer | Air Date: 12/11/2005
A young boy needs a heart transplant but doesn't seem to want it, and an argument over his treatment exposes major philosophical differences between Burke and Cristina -- he's spiritual, she's not. Burke won't operate on the boy until his mind accepts the heart, because he believes the body will reject it if he doesn't. Cristina, though not a believer, makes a connection with the kid over their shared skepticism, and gets the boy to want the heart. Meanwhile, when the interns rally to help Alex prepare to re-take his exam, Izzie feels betrayed (after all, Alex just cheated on her). Meredith has to remind Izzie of the true spirit of the Christmas holiday.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 22 lip 2007, o 15:16


Dziwnie mi się oglądało świąteczny odcinek w środku wakacji ;D

HeroSHI napisał(a):Burke and Cristina -- he's spiritual, she's not.


No cóż.. mają niewiele ze sobą wspólnego poza pracą :P

HeroSHI napisał(a):Meanwhile, when the interns rally to help Alex prepare to re-take his exam


To było dobre, szczególnie akcja z Cristiną, kiedy George się pojawił :hihi: Mam nadzieję, że zaliczy ten egzamin..

I George wybuchnął na tę rodzinkę nieźle pod wpływem Bailey :D
Ostatnio edytowano 22 lip 2007, o 15:22 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 27 wrz 2007, o 17:31


Nikola napisał(a):I George wybuchnął na tę rodzinkę nieźle pod wpływem Bailey :D


:D a Bailey później: Interns, get too emotional. :P co do rodzinki...zabiłabym chyba. LOL

Cristina/Burke - oni kompletnie do siebie nie pasują, ale jednak coś mi w tej parze odpowiada i uważam że do siebie jednak pasują...ale masło maślane. :D

Scena Cristiny i Alex'a była najlepsza. :cool:
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 mar 2008, o 15:23

Re: 2x12 Grandma Got Run Over by a Reindeer


Fajny był ten odcinek nawet. ;p Choć u mnie już dawno po świętach. :D

Fajna była pomoc Alexowi i fajne było patrzenie na lampki pod koniec.

Ale George mnie zabił ze śmiechu XD

Cristina nie ma uczuć. :(
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 13 lut 2009, o 22:06

Re: 2x12 Grandma Got Run Over by a Reindeer


Świetny odcinek. George i rodzina. xD Świetny był, szczególnie na końcu. A ta cała rodzina były naprawde szurnięta. Pomoc Alex'owi i płacz Izzie. Końcówka pod choinką świetna. Wyznanie Derek'a - kocha Mer, ale wybrał Add, wth? Burke/Christina - srsly? Bailey w ciaży coraz bardziej mi się podoba. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 10 wrz 2010, o 01:11

Odp: 2x12 Grandma Got Run Over by a Reindeer


Jak George wchodził do tej pacjentki, przy której siedziała cała rodzina, coś mi się robiło... okropne.
W sumie odcinek spoko :P fajnie wszyscy pomagali Alexowi :D
Bailey w ciąży jest świetna :D biedny dzieciak nawet sobie pokopać nie może w czasie operacji :P
I ostatnia scena pod choinką... była taka domowa... ogólnie fajnie jest pokazane jak ze sobą mieszkają. Wesoło, bezproblemowo...

 


  • Podobne tematy do 2x12 Grandma Got Run Over by a Reindeer
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.