Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x12 Army of Ghosts (1) » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 31 lip 2008, o 02:34

2x12 Army of Ghosts (1)

As the ghosts of loved ones appear, the whole world celebrates. But as the Doctor investigates he believes that there is a more sinister motive behind their appearence. And deep within the Torchwood tower, a mysterious sphere containing the greatest enemies of the Doctor is opened...

Data emisji : 01.07.2006

***
omg,so stupid. Dalekowie i Cybermani?
Chyba nie mam siły teraz na następny odcinek.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 31 lip 2008, o 13:47

Re: 2x12 Army of Ghosts (1)


Czyli jak rozumiem to w sumie tu chodzi o odcinek 11? :P
Łel, oni uznali, że Dalekowie i Cybermani razem to wielki epic... Ich sprawa.
Ja tam w tych odcinkach i tak zwracam uwagę na inne rzeczy, jak np. Jakie w TARDIS xD
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 31 lip 2008, o 17:16

Re: 2x12 Army of Ghosts (1)


Czemu o 11? :P
No nic, podejrzewam, że to nie koniec Daleków jeszcze, choć kto tam wie. (tzn.Ty pewnie wiesz :P).
Uwage trzeba skupiać wtedy na Doctorze i Tardis, yup, masz rację :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 31 lip 2008, o 18:59

Re: 2x12 Army of Ghosts (1)


Don't ask, mój mózg nie pracuje dziś w swoim normalnym trybie :P
Co do Daleków, Cybermanów i Mistrza to nie wyobrażam sobie, aby ich mieli kiedyś tak rili, rili zabić. Classic Villains don't die. Well, they do, but they always come back :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 19 lip 2009, o 15:21

Re: 2x12 Army of Ghosts (1)


Dalekowie i Cybermani razem mi się podobali. Będzie dwa razy trudniej ich pokonać. Zapowiada się niezły Doomsday... :P
Podoba mi się pomysł z Torchwood, wreszcie zobaczyliśmy ich kwaterę.
Jackie w Tardis genialna. Mickey wrócił, troche dziwny był...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 8 wrz 2009, o 20:33

Re: 2x12 Army of Ghosts (1)


Ohhh nooo... Mówiłam kiedyś, że te puszki po zupie, które skrzeczą "exterminate" mnie wkurzają? Ehh i dodali jeszcze do tego cybermanów, heloł, ja mam to wytrzymać, chyba sobie w kulki lecą :P
Od początku nie podobała mi się ta babka z Torchwood, aaa i oglądałam odcinek TW z tą dziewczyną (to była ta sama, prawda, bo nie pamiętam imienia :P )
Ha ha Jackie w Tardis, najlepszy punkt tego odcinka, po prostu wymiata XD
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 9 mar 2010, o 17:20

Odp: 2x12 Army of Ghosts (1)


O surprise! Mickey wrócił ^^ myślałem, że pozbyli się jego postaci już na zawsze.

Dalekowie & Cybermeni - cóż za niezłe połączenie xD

Już pierwsze słowa w tym odcinku przysporzyły mi gęsiej skórki. Co to ma znaczyć? Że pożegnamy się z Rose? No way... Nie ma takiej opcji.
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 8 sie 2010, o 01:38

Odp: 2x12 Army of Ghosts (1)


No, po prostu super!
Sam początek odcinka - Rose mówiąca o tym, że to jest dzień, kiedy umarła... smutno. Ale na szczęście pojawia się Mickey :D
Jest też śmieszny moment... kiedy Doctor przedstawia Jackie jako Rose :D
I o co chodzi z tymi okularami Doctora?
Cybermeni I Dalekowie? Twócy chyba chcieli zrobić naprawdę epicki, dramatyczny finał 2go sezonu. Mam nadzieję, że im się udało :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 sty 2011, o 20:47

Odp: 2x12 Army of Ghosts (1)


Daleki w kuli nicości! I jeszcze Cybermeni - to się będzie działo w finale. Jeszcze tylko Szatana brakuję :D
Jackie w w Tardis porwana przez Doktora xD i ten tekst żeby nie wspominać o niej w jego biografii :)
Mickey się pojawił i zgrywa Obrońce Ziemi. Zmężniał chłop na tej drugiej Ziemi :)
Doktor w okularach 3D - ale komicznie wyglądał xD
Rose opowiada o swojej śmierci, strasznie jestem ciekawy jak to się wszystko skończy. Mam jednak nadzieje, że jakoś uda się jej przeżyć.
Wątek Torchwood jest super :) Ciekawe czy w przyszłym odcinku będzie jakieś odniesienie do spin-offu.

 


  • Podobne tematy do 2x12 Army of Ghosts (1)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.