Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

2x11 - Unearthed » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

2009

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 sty 2010, o 03:57

2x11 - Unearthed

Spoiler:


Jak na zapychacz odcinek zacny. W naukowy sposób zostały wyjaśnione opętania na przykładzie 17 letniej dziewczyny. W odcinku była tajemnica i niespodziewane zwroty. Gdyby nie Charlie i jakby ruszyli główny wątek mógłby to być jeden z najlepszych odcinków. Fajnie fabuła się rozwinęła - okazało się, że morderstwo męża zleciła maltretowana żona. I jeszcze ta końcówka jak znowu przeniósł się do innego ciała. Mocne.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 gru 2010, o 20:52

Odp: 2x11 - Unearthed


Albo coś przegapiłem, albo Francisa przywrócili z nikąd? WTF? Przecież został on zabity przez jednego z przemiennych, a ten przez Olivie. Jakim cudem on znów jest w szeregach Fringe?

Peter znów przykozaczył i znów o mały włos nie otarł się o śmierć. :D

Powrócił dawny Walter. Świetna była scena, kiedy kłócił się z księdzem. Z tej strony go nie znaliśmy. :D

Dobry był tekst dziewczyny na koniec do Olivii. Ciekawe, czy domyśliła się o co chodzi... :P

Odcinek zakoćzył się mocnym cllifhangerem. Nie wyobrażam sobie, że nie pociągną dalej tego wątku, tyko znając Fringe to pewnie nie będzie w następnym odcinku, a w którymś dalszym. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 gru 2010, o 23:15

Odp: 2x11 - Unearthed


Ten odcinek miał być początkowo wyemitowany wraz z pierwszym sezonem jednak po jego skróceniu poszedł w odstawkę i ostatecznie został wyemitowany w środku 2 serii co jak widać było głupim pomysłem powodującym niepotrzebne zamieszanie. Ach ten FOX...
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 gru 2010, o 01:34

Odp: 2x11 - Unearthed


To rzeczywiście bardzo głupie posunięcie. Nie poszanowali widza w ten sposób. Tak wklepanie odcinka "na odczepnego". A miałem taką dobrą opinie o serialu...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 gru 2010, o 02:32

Odp: 2x11 - Unearthed


To nie wina serialu tylko stacji. FOX jest znany z takich zagrywek - dawniej zamieszanie z emisją Firefly, a niedawno niewyemitowanie wszystkich odcinków Dollhouse i też jakieś zamieszanie z kolejnością w pierwszym sezonie.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 17 maja 2011, o 11:57

Odp: 2x11 - Unearthed


Pomijając kwestie zmartwychwstałego Charliego odcinek był naprawdę bardzo dobry. Trzymał w napięciu od początku do końca. Niczego w nim nie brakowało. Atmosfera wręcz rewelacyjna. Ciekaw jestem, jak do teorii Waltera odnośnie zjawiska opętania odniósł się Watykan, po emisji tego odcinka. Może ogólnie są tam fanami Fringe'a? :)

Z drugiej strony był to dla mnie odcinek, który powrócił rozważania na temat "po co usuwać z serialu postać, która jest kapitalna w każdym calu?". Ciężko mi się nawet domyślić, dlaczego postać Charliego została skasowana. Aktor zrezygnował, czy po prostu twórcy mieli inne wizje serialu?
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

FlashBack

Użytkownik

Posty: 42

Postdodano 18 cze 2011, o 10:34

Odp: 2x11 - Unearthed


Oglądając ten epizod, czułem się jak wtedy, kiedy byłem jeszcze przy pierwszym sezonie. Znudzony i niemal usypiający. Nie było w tym odcinku niemal absolutnie nic interesującego, oprócz postępów Waltera w kreowaniu nowego wyobrażenia o sobie. Cieszą i bawią mnie jego relacje z Astrid. Jest to taka sympatyczna przyjaźń, którą widząc na ekranie robi się człowiekowi milej. Wątek zdeformowanych nieco dziwny. Dźwięk zmieniający ludzi (ten pierwszy) w kreatury, który potem stymuluje mózg, aby można było postrzegać ich innymi niż są? Nie takie chyba było założenie maszyny. Poza tym początkowo myślałem, że mówiąc o maszynie, szeryf miał na myśli tą, do kontaktowania się ze światem równoległym. Naprawdę bardzo słaby epizod, zupełnie oderwany od głównej fabuły. 6/10.

 


  • Podobne tematy do 2x11 - Unearthed
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.