Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x11 - Under God's Power She Flourishes » Zakończone Seriale » Boardwalk Empire • seriale forumtv.pl

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 21 lis 2011, o 16:53

2x11 - Under God's Power She Flourishes

Spoiler:


Data emisji: 04.12.11
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 gru 2011, o 02:04

Odp: 2x11 - Under God's Power She Flourishes


Świetny odcinek głównie pod względem aktorstwa, ale tez działo się nie mało. Najlepsze sceny z Jimmym. Fajne na początku jego flashbacki z uniwerku, na początku delikatnie bo poznajemy Angelę, a potem bomba związana z matką. Na początku jej przyjazd i ta imprezę były w miare normalne, ale dało się odczuć coś niepokojącego i potem na scena łóżkowa. Masakra. Coraz żal mi Jamesa i tego jak został skrzywdzony przez matkę. Mocne motem było jak ją dusił i zabił komodora. I ta scena jak Gretchen mówi że jest matką Tommego. Aż się boję co będzie dalej.
Van Alden poszukiwanym zbiegiem xD na początku nie chciał umowy z Doyllem, potem podpisał papiery rozwodowę i gdy okazało się że zabił Sebso postrzelił człowieka Ester. Mocna scena i teraz wyjątkowo jestem ciekaw co się z nim stanie.
Margaret coraz bardziej robi się radykalna i jak pisałem przy poprzednim odcinku - albo jeszcze bardziej pójdzie w tą stronę, albo po tych jej wyrzeczeniach umrze jej córka. Ogromnie jestem ciekaw co dalej.
Nucky wyjątkowo mało interesował mnie w tym odcinku, ale trzeba przyznać że miał kilka niezłych scen, a już w finale wielki sąd i są całkiem duże szansę że może się wywinąć.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 sty 2012, o 20:54

Odp: 2x11 - Under God's Power She Flourishes


Od samego początku coś przeczuwałem, że dojdzie kiedyś w tym serialu do sceny łóżkowej Jimmy'ego i jego matki. Ta relacja między nimi jest strasznie chora. Sceny z przeszłości pokazujące poznanie Angeli, przyjazd jego matki i dowiedzenie się o ciąży oraz decyzję o wstąpieniu do wojska - były świetne. :)
Do tego dostaliśmy jeszcze współczesne sceny z Jimmym, gdy dowiaduje się o śmierci Angeli. Genialnie zagrane. Duszenie swojej matki (jak najbardziej słuszne po tych głupotach, co ona wygadywała) i starcie z Komadorem zakończone śmiercią staruszka...co za odcinek. Jeszcze Gillian krzycząca, aby dobił krwawiącego Komandora i jej słowa, że zostanie teraz mamą Tommy'ego. Chore!

Wątek Van Aldena w tym epizodzie był cudny. Najpierw pogaduszki z nianią i ciekawa opowieść o jego rodzicach. Później odmowa przyjęcie oferty Mickey'a. I na końcu genialne starcie w gabinecie z Esther, postrzelenie agenta i ucieczka. Jestem ciekawy losów Nelsona, jak nigdy! :P

Z Margaret zrobili jakąś religijną fanatyczkę...nie lubię tego. :/ Jej przekonania, że jej grzeszne czyny sprowadziły na córkę chorobę są strasznie głupie. Jak można w takie coś wierzyć. :P Konfrontacja z Nucky'm była świetna. Jestem ciekawy, czy Thompson dzięki hakowi na Van Aldena wyjdzie z tej sprawy bez szwanku. :D I co zrobi z Owenem, jak się dowie (Kathy?), że to z nim Margaret go zdradziła. :)

Mickey Doyle czuje się oszukany przez naszą paczkę...mam nadzieję, że zrobi coś wielkiego i nieprzewidywalnego, bo traktują go wielce lekceważąco.

Już nie mogę się doczekać finału, mam nadzieję, że Richard Harrow odegra w nim większą rolę. :)

 


  • Podobne tematy do 2x11 - Under God's Power She Flourishes
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.