Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x11 - Sue Sylvester Bowl Shuffle » Zakończone Seriale » Glee • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 7 lut 2011, o 18:30

2x11 - Sue Sylvester Bowl Shuffle

Spoiler:


Data emisji: 06.02.2011
_______________
Oł em dżi. Zakochałem się, dosłownie. Najlepszy odcinek sezonu drugiego i na pewno lepszy od większości pierwszego. No i kilka rzeczy, o których muszę wspomnieć :D

Sue - Sue rządzi, rządziła i zawsze rządzić będzie :D Jedna z moich ulubionych postaci, bezapelacyjnie. Szczególnie jak się złości jest świetna :D No, ale w końcu ktoś dał jej popalić. Szczerze oczekiwałem od niej wydarcia się na San, Britt i Q albo nawet zawleczenia ich do tego autobusu, bo ona i do tego jest zdolna, ale tak jest lepiej :D No i troszku Becky było mało, ale co z tego :D

Karofsky - Ok, przyznam się, że chłopaka uwielbiam i bardzo cieszy mnie fakt, że RM o nim nie zapomina. W tym odcinku był po prostu świetny :D I wcale bym się nie obraził gdyby dołączył go Glee Club'u. Po tym odcinku jedna z moich ulubionych postaci.

Rachel - nie trawię jej, ale w tym odcinku była niesamowita! Bycie singlem jej służy i proszę niech tak zostanie! Ewentualnie Jessie mógłby się pojawić, ale to za chwilkę, a teraz pragnę by Rachel była singielką, chociaż przez 4 odcinki tak :D

Klaine - No więc ich również nie trawię, ale zdecydowanie lepszy jest szczęśliwy Kurt i mnie się to podoba :D I wszystko ok, nie była ich jakoś strasznie dużo, a wypad do kawiarni mi się podobał :D Tylko po kija tam Rachel? Mercedes rozumiem, ale Rach? No ok, niby się tam zakumplowali w przedostatnim odcinku, ale... WTF? -,-

Piosenki:

Bills, bills, bills - nie wierzę, ale jedna z lepszych piosenek drugiego sezonu :D Cały czas siedzi mi w głowie :D Tylko Blaine mnie wnerwia strasznie, ale widzę, że nie tylko mnie :D Coś jak Rachel w pierwszym sezonie. Ehh, co zrobić. W pewnym momencie przypominało mi to trochę Give up the funk

Need You Now No nie mam co mówić. Piosenka u mnie na trzecim miejscu. Mogłoby być więcej Pucka, ale nie jest źle :D

She's not there - najgorsza piosenka odcinka. Nie żeby była zła, ale z tych wszystkich najmniej mi się podoba :D Szczerze wyobrażałem to sobie inaczej, a nie kolejna "Zombie song" :D

Thriller/Heads Will Roll No i piosenka odcinka. Phenomenal, oustanding, awesome czy co tam chcecie :D I nie mogę przestać oglądać tej sceny :D

Dziewczyny w drużynie Świetne były :D No i dlatego właśnie w tym odcinku Rach mnie ni wkurzała. Świetnie jak gra się zaczynała, a one od razu na ziemię :D No i najlepsza Tina oczywiście :D Dobrze, że nic jej się nie stało.

Lauren - Haha, kocham ją <3 Jej teksty są zabójcze :D Szczerze, Glee uznawany jest za serial komediowy tylko dzięki niej i Britt :D Nie mogę się doczekać Puck&Lauren

Football & Glee Club Hell yes! Myślałem, że wyjdzie z tego totalne dno, ale było wręcz świetnie :D Nie chcę więcej, bo to byłoby przegięcie, ale na jeden odcinek było super :D Jak sobie makijaż robili <3

Quinn & Finn Mówcie co chcecie, ale gdybym nie czytał spoilerów to byłoby to mega zaskoczenie i świetne zakończenie odcinka. Nie mam nic przeciwko gdyby na jednym pocałunku się skończyła, a tak nie będzie, so...

Football - krótko: tęskniłem za Glee z Footballem :D

6/6 <3

I świat staje się piękniejszy :D Jeśli reszta odcinków ma taka być, żadne Samtany mnie nie obchodzą :D

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 9 lut 2011, o 17:12

Odp: 2x11 Sue Sylvester Bowl Shuffle


Moim zdaniem zdecydowanie jeden z gorszych odcinków Glee w tym sezonie. Zaśmiałem się aż dwa razy, piosenki były beznadziejne i sam pomysł był taki sobie.

Sue - jak ją uwielbiam, to w tym odcinku była kompletnie beznadziejna i nieśmieszna. Dobry pomysł z tą rakietą, ale potem się to wszystko skiepściło.

Kurt/Blaine - rozmowa w kawiarni momentem odcinka dla mnie.
K: Blaine and I love football.
<po chwili> Blaine loves football, I love scarfs. XD

Mecz był całkiem okej, podobał mi się pomysł z dziewczynami i heroiczną Tiną.
Pomysł z drużyną footballową w Glee nawet okej.

Nie pamiętam odcinka, w którym żadna z piosenek mi się nie podobała; tak niestety było tu.
8/10
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 lut 2011, o 18:04

Odp: 2x11 Sue Sylvester Bowl Shuffle


Bardzo fajny odcinek i dobry powrót po przerwie. :P
Rzadko się zdarza, że wszystkie piosenki przypadną mi do gustu, w tym odcinku tak się zdarzyło. :P Świetne połączenie "Thriller" z piosenkę zespołu Yeah Yeah Yeahs, którą słyszałem pierwszy raz. :D Mgła, taniec i wygląda zombiaków pierwsza klasa! :D
Poza tym podobała mi się strasznie charakteryzacja zombiaków i te "BRAINS!" krzyczane przez cały stadion. :D
Końcówka zaskakująca, ciekawy czworokąt nam się zrobił - Quinn-Sam-Rachel-Finn. :D
Wiadomo było, że pozostali zawodnicy nie dołączą do chóru na stałe, to byłoby po prostu dziwne. :P
Muszę także pochwalić Rachel, która się normalnie zachowywała w tym odcinku. :D
Sue i armata...:D Britanny przejęta armaciątkami. :D
Ładny sojusz budują Beiste z Willem, chór dostał większy budżet - nice! :D Teraz czekam na rewanż ze strony Sylvester. :D
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 9 lut 2011, o 20:25

Odp: 2x11 Sue Sylvester Bowl Shuffle


Quinn-Sam-Rachel-Finn


no to teraz mamy:
Spoiler:
-,-

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 9 lut 2011, o 20:48

Odp: 2x11 Sue Sylvester Bowl Shuffle


jak na odcinek po finale Super Bowl to spodziewałem się genialnego epizodu. niestety dostałem tylko bardzo dobry.

zmiksowany Thriller najbardziej się spodobał. jednak byłem nieco zdziwiony, że trochę go przerobili.

Sue podobnie jak Chris uwielbiam, ale czy czymś zaskoczyła?

mało Rachel ... wow :D

i nie ma szans, żeby Finn zszedł się z Quinn :/
trust him... he's a doctor!

 


  • Podobne tematy do 2x11 - Sue Sylvester Bowl Shuffle
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.