Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

2x11 - Powerless » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 lis 2007, o 08:51

2x11 - Powerless

Peter and Nathan Petrelli are reunited, but a battle erupts between them. Matt Parkman and Hiro Nakamura are set up by Adam Monroe as Monica Dawson is captured by a street gang, and Micah Sanders turns to his mother Niki for help. Maya Herrera learns Sylar's true nature when he kidnaps Molly Walker and Mohinder Suresh. Elle plays the hero to get back into her father's good graces.

Data emisji: 3 grudnia 2007

promo amerykańskie: http://youtube.com/watch?v=yuJQqjQWVkM
promo kanadyjskie: http://youtube.com/watch?v=K5h5Ay0Qdl4
sneka peak: http://youtube.com/watch?v=r-Ul-yPKssw

* * *

Naprawde liczę, że scenarzyści się postarali i to bedzie dobry odcinek. Tak sobie myśle, ze jednym z dwóch heroesów, którzy umrą może być Hiro, bo Adam chyba trzymał jego miecz. Mam nadzieje, ze Parkmana nie zabiją, bo w drugim sezonie go polubiłam ;) Więc drugim mogłaby być na moje Niki albo Elle. A najlepiej Peter :P
Ale najważniejsze, że Sylar odzyska moce :evil:
Tim Kring w jakimś wywiadzie powiedział, ze bedzie 'out of the blue cliffhanger', czyli chyba nic związanego z wirusem, bo to by było zbyt oczywiste i nie byłoby out of the blue. Może wszyscy stracą moce skoro odcinek nazywa się 'powerless'? Ciekawe by to było :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 29 lis 2007, o 14:17

Re: 2x11 - Powerless (spoiler)


Też myślę, że Hiro zginie i być może Adam. Może Peter go zabije?? Byłaby to miła odmiana...
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 lis 2007, o 22:39

Re: 2x11 - Powerless (spoiler)


Albo Sylar weźmie się za Molly i Maye ;)
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 2 gru 2007, o 22:49

Re: 2x11 - Powerless (spoiler)


To serio ma być ostatni odcinek 2 serii?
<<

AndrevMMA

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 87

Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postdodano 2 gru 2007, o 23:55

Re: 2x11 - Powerless (spoiler)


Podbijam... tez jestem ciekawy czy to ostatni odcinek sezonu 2 .
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 3 gru 2007, o 01:15

Re: 2x11 - Powerless (spoiler)


To jest ostatni odcinek volume 2 Generations po ktorym ma byc volume 3. Jego koniec nie ma zadnego zwiazku ze strajkiem. Od poczatku bylo wiadome ze po 11 odcinku bedzie przerwa. Teraz nie wiadomo tylko jak dluga bo jezeli sie nie dogadaja to na kontynuacje mozemy czekac nawet rok.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 gru 2007, o 19:13

Re: 2x11 - Powerless (spoiler)


Kaemil napisał(a):To jest ostatni odcinek volume 2 Generations po ktorym ma byc volume 3. Jego koniec nie ma zadnego zwiazku ze strajkiem. Od poczatku bylo wiadome ze po 11 odcinku bedzie przerwa. Teraz nie wiadomo tylko jak dluga bo jezeli sie nie dogadaja to na kontynuacje mozemy czekac nawet rok.


Mylisz się ;) Volume 2 miał być podzielony na dwie części, a przez strajk zostanie wyemitowana tylko jedna ze zmienionym odcinkiem finałowym.
<<

Krzysztof

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Małopolska

Postdodano 4 gru 2007, o 13:23

Re: 2x11 - Powerless


super odcinek :D ale sie działo, widac ze sie postarali.

sprawa z wirusem zakończona, Hiro w ciekawy sposob załatwil Adama ;)
szkoda ze Niki i Nathan zgineli. mam nadzieje ze Elle zostanie jedna z głównych bohaterek(uwielbiam Kristen Bell)
no i najwazniejsze: Sylar is back:)

ciekawe co sie bedzie dzialo w Volume 3

już nie moge sie doczekac
<<

Patrycja149

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 4 gru 2007, o 15:08

Re: 2x11 - Powerless


A ja jestem ciekawa kto zabił Nathana. Wydaje mi się, że to Noah, tylko, że był w czapce z daszkiem. On ma taki charakterystyczny chód :D

Mam nadzieje, że nie będziemy czekać za długo za volume 3... co to ma być! Przerwa w emisji Prison Break'a, Heroesów, tylko Dexter mi został ^^ ale też za chwilę się skończy.

Pozdrawiam wszystkich
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 4 gru 2007, o 15:20

Re: 2x11 - Powerless


działo, widac ze sie postarali.

chyba kpisz... Jak na odcinek finałowy to kiepściutko.
Po pierwsze za dużo było gadania, a za mało akcji. Zresztą niektóre epizody były troszkę za bardzo naciągane - przecież Peter mógłby wstrzyknąć swoją krew Nathanowi i ten przeżyłby. Zresztą Peter jakby przeczytał myśli Adama już dawno wiedziałby o co chodzi. Nie rozumiem też jak bardzo potężnego "haka" musi mieć Firma, skoro Noah zgodził się współpracować. Zresztą to ich pożegnanie też wyglądało dość sztucznie.
Nie przesadzajmy w tej krytyce - były też plusy ;)
Hiro fajnie urządził Adama - powinien mu jeszcze zostawić spluwę, żeby sam sobie łeb odstrzelił :D
Ellen - jako pozytywna bohaterka- widac, że jej się to spodobało.
Szkoda mi Niki, no ale i tak zginęłaby skoro Sylar wykorzystał krew.
A co do Sylar'a - lubię jego pstac, ale mam nadzieję, że następny volume nie będzie opierał się tylko na JEGO próbie unicestwienia świata - once again :> Liczę na Firmę...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

AndrevMMA

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 87

Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postdodano 4 gru 2007, o 15:53

Re: 2x11 - Powerless


no mieszane uczucia :P powini sie postarac bardziej:)
Nathan moglbyłbyc uleczony przez Petera ...


Kto mi wytłumaczy ( bo nie moge teraz skojazyc) w jakim sensie chcieli uratowac swiat Linderman i matka Petere? Zabicie Sylara mialo dac wolnosc swiatu, skoro i tak wiedzieli o virusie?

Lekki niesmak... ja jeszcze mam czekac do grudnia to juz wgl padaka...
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 4 gru 2007, o 16:01

Re: 2x11 - Powerless


To całe powstrzymywanie Hiro przed powiedzeniem że ten 30 lat temu chciał wypuścic wirusa było śmieszne, gdy juz miał mu powiedzieć to ten nim rzucał, takie wydłużanie nieuniknonego.

Znowu blondyna błysła, same pojechała jakby się podzieliła informacja z reszta Firmy to pewnie Sylara by już nie było, no i w sumie dobrze bo nudny był wątek z nim w drugim sezonie, a powrót w trzeciej serii i znowu bieganie i przejmowanie umiejętności jest jakby wtórne i nudne, jeżeli tak maja poprowadzić tą postać to chce by ją szybko zabili na kijj ona jak robi cały czas to samo.

No i myślałem że walne ze śmiechu jak Nathan zaczal gadac: Peter jestem Twoim bratem kocham cię. No już bardziej tego zmaścić nie mogli, ckliwe gówno wyszło.

Nathan i ta jego śmierć w ramionach osoby która ma krew która leczy wszystko i wraca zza grobu - toć to śmieszne :)

W ogóle nie wiem po co go zabijali wystarczyło dostarczyć Haitańczyka i błaznów z nich zrobić, tak by stali i gadali o lataniach itp. a nie potrafiliby tego zrobić :) Prosty sposób zdyskredytować rywala a nie zabijać, bo teraz mają wroga w osobie Petera, któremu notabane powiedzą że nie chcieli, a on i tak uwierzy :P

Jedynym pozytywnym aspektem odcinka jest oczywiście zakopanie żywcem Adama :) Nareszcie Hiro wykazał się fantazją i nie pekł tylko zakończył co miał zrobić :)

Szkoda mi troche Nikki, ale z nią nie mili pomysłu jak z Sylarem to takie z doopy epizody grała, więc ją uśmiercili chyba - w sumie dobrze, dlatego ten cały wątek na siłe dodany ma sens, bo prowadzi do śmierci Hero.

Ogólnie tym postacią brak jaj z takimi zdolnościami siałbym spustoszenie i miał wszystko w doopie :D
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 gru 2007, o 17:05

Re: 2x11 - Powerless


I'M BACK!
:evil:

Odcinek mega nudny. Takie zakończenie volume'a to gdzieś mogą sobie wsadzić. W ogóle te 11 odcinków się nie umywają do pierwszego sezonu.

KaruzeL ma racje; całe to umieranie Nathana w ramionach osoby, której krew wszystko leczy jest żenujące. W ogóle lubiłam Nathana i beznadziejnie, ze zmarł tak głupią smiercią :P
Dobrze za to, ze pozbyto się Niki bo za wiele to ona do serialu nie wnosiła. Mam też nadzieje, ze zminimalizują wątek Micah i tej jego kuzynki bo tylko zajmują czas w tym serialu.

W zasadzie jedyny pozytyw odcinka, to ze Sylar odzyskał moce :D Aczkolwiek zaleciało mi tu 4400 - wstrzykiwanie sobie substancji, po której odzyskuje się/zdobywa moce ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 gru 2007, o 18:08

Re: 2x11 - Powerless


aja napisał(a):I'M BACK!
:evil:
Odcinek mega nudny. Takie zakończenie volume'a to gdzieś mogą sobie wsadzić. W ogóle te 11 odcinków się nie umywają do pierwszego sezonu.
KaruzeL ma racje; całe to umieranie Nathana w ramionach osoby, której krew wszystko leczy jest żenujące. W ogóle lubiłam Nathana i beznadziejnie, ze zmarł tak głupią smiercią :P


Moim zdaniem wcale takie złe te 11 odcinków nie było, na pewno wniosły coś fajnego od serialu.
A co do śmierci Nathana, to nie rozumiem tych waszych uwag na temat tego, że niby Peter mógł go swoją krwią wyleczyć. Tylko powiedźcie mi jak? Jak Nathan został poparzony, to dlaczego Adam mu dał swoją krew, a nie Peter? Przecież on też może się leczyć. Więc dlaczego zrobił to Adam?

W odcinku mi się podobało:
- Sylar wrócił! :D
- Adam leży w trumnie :P /Brawo Hiro!/
- nieznany zabójca Nathana
- związek matki Petrelli z śmiercią syna
- pozbycie się wirusa :D
- bohaterska śmierć Niki (szkoda że umarła, była fajną postacią, ale nic nie wnosiła nowego w 2 sezonie)

To chyba wszystko, teraz ciekawe ile będziemy czekać na "Volume Three"? :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 4 gru 2007, o 19:53

Re: 2x11 - Powerless


odcinek strasznie nudny, rzeczywiśćie mało się działo, no i tylko to zakopanie Adama było ciekawe.
Po co ten Peter ma wogóle moce skoro korzysta z nich tylko gdy ktoś mu mówi, że ma to zrobić, gdy zabili Nathana to nic nie zrobił, tylko patrzał jak zwykle i nie kumał co się dzieje, mógł przecież cofnąć czas, albo chociaż zatrzymać i dopaść zabójce.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 4 gru 2007, o 20:17

Re: 2x11 - Powerless


Ogólnie ogladając na zaminę śmiałam się i patrzyłam z niedowierzaniem.

Co mnie najbardziej rozłożyło, to 3 rzeczy:
- Peter i jego puppy face, zamiast leczyć Nathana,
- Sylar i jego "I'm back", dawno nie dostałam takiego napadu śmiechu, zresztą w ogóle w tym odcinku wątki z Sylarem były tak beznadziejne, że szok, no i super teraz znowu będzia latał i zjadał mózgi,
- walka Petera z drzwiami :hah:

Pozytywy:
- przede wszystkim Adam, którego Hiro żywcem wsadził do grobu, no i kto by pomyślał, że to może być najlepszym wątkiem odcinka :P,
- mina Elle, gdy Mohinder powiedział jej, że uratowała im życie, Kristen jest po prostu świetna ;)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 gru 2007, o 20:46

Re: 2x11 - Powerless


eLMaQ napisał(a):A co do śmierci Nathana, to nie rozumiem tych waszych uwag na temat tego, że niby Peter mógł go swoją krwią wyleczyć. Tylko powiedźcie mi jak? Jak Nathan został poparzony, to dlaczego Adam mu dał swoją krew, a nie Peter? Przecież on też może się leczyć. Więc dlaczego zrobił to Adam?

Adam to taki manipulative asshole; raczej nie powiedziałby z czystej uprzejmnośc, żeby Peter wstrzyknął krew swojemu bratu. Musiał zrobić coś, zeby Peter był mu dłużny. A skoro krew Claire wyleczyła Noah, to krew Peter'a, który ma taką samą moc jak Claire, mogła wyleczyć Nathan'a.
Trish napisał(a): w ogóle w tym odcinku wątki z Sylarem były tak beznadziejne, że szok, no i super teraz znowu będzia latał i zjadał mózgi

Licze, ze w volume 3 wymyślą coś bardziej wyrafinowanego ;) Niech sie Sylar w końcu z kimś skumpluje :P
Trish napisał(a): - walka Petera z drzwiami :hah:

:hah: :hah: :hah:
To było tak mega żenujące, że prawie z krzesła spadłam :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 4 gru 2007, o 21:13

Re: 2x11 - Powerless

odcinek jak na finalowy rzeczywiscie nie powalil na kolana, z drugiej jednak strony zakonczylo sie wiele nudnych watkow co dobrze rokuje na przyszlosc m.in. Sylar w koncu odzyskal moce i przestanie sie czaic, koniec beznadziejnego watku z wirusem, zginela Niki ktora kompletnie nic nie wnosila do serialu.

Glowna walka odcinka: Peter i drzwi :cool:

Nie bylbym taki pewny ze Nathana zabil Noah... no ale to sie zobaczy:) Swoja droga ciekawe kogo sie tak obawia Noah...czyzby firma miala kogos rownie poteznego co Peter?

Mnie jeszcze zastanawia jak Hiro umiescil Adama w trumnie... przeciez musieli sie tam we dwoch zmiescic a Hiro do chudych nie nalezy...
:D
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x11 - Powerless
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.