Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x11 - Judge, Jury, Executioner » TOP 5 » The Walking Dead • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 mar 2012, o 17:09

2x11 - Judge, Jury, Executioner

04.03. 2012
Spoiler:

__________________________________________________________________
Odcinek był całkiem niezły.
Końcówka mnie zaskoczyła, spodziewałem się, że jednak zdołają uratował Dale'a. Ale gdy Szwendacz rozerwał mu brzuch...:( Zdecydowanie za szybko zabili tą postać. Bardzo go lubiłem, a sceny w tym odcinku tylko to potwierdziły.
Carl...co oni robią z tą postacią? Zachowuje się jak kretyński bachor. :/ Gdy włamał się Randalla, już liczyłem, ze sam zastrzeli biedaczka. :P Później kradzież broni Daryla i spacerek po lesie oraz zabawa z Szwendaczem. Po prostu płakałem ze śmiechu przy tej scenie. Już przynajmniej mógłby zastrzelić tego biednego zombiaka. :/
Daryl pokazał się z świetnej strony i jako jedyny miał tyle odwagi, aby wziąć rewolwer i ulżyć w bólu Dale'owi.
Carol jest strasznie denerwująca, ale to nie jest żadna niespodzianka. Mam nadzieję, że twórcy mają już zaplanowaną świetną scenę śmierci tej postaci. :P
T-Dog, po co on w ogóle jest w tym serialu? Zero wkładu własnego.
Zdziwiłem się, że Andrea poparła Dale'a, mam nadzieję, że w końcu coś się ruszy z tą postacią i nie będzie tylko pomocnikiem Shane'a.
Lori, jak zawsze, bez komentarza.
Hershell i Glenn - fajna scena, ale jak dla mnie trochę za szybko przekazał mu tą pamiątkę rodzinną.
Randall żyje - tak myślałem, że Rick nie zrobi tego. Tylko co z nim teraz poczną?
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 13 mar 2012, o 22:42

Odp: 2x11 - Judge, Jury, Executioner


Czuć, że coraz bliżej końca... Robi się coraz ostrzej i sytuacja się pogarsza.
Grupa straciła jednego z najważniejszych członków. Nie wiem jak to się mogło stać, kto wpadł na tak dziwny pomysł, ale mnie się to w ogóle nie widzi.
Ale po kolei.
Moim głównym rozczarowanie serialu zaczyna stawać się Carl. Andrea ciągle jest wysoko bo zaraz za nim, a na trzecim miejscu wylądowała niedawno Lori. Carl zdziczał zupełnie, nie wiem co się w jego głowie dzieje, o co chodzi. Ukraść pistolet do obrony to jedno, ale iść i drażnić zombiaka? No i wyszła z tego tragedia... No i ta cała akcja z Randalem - porażka, co twórcy zrobili z taką fajną postacią jaką był Carl.
Daryl zapunktował - choć raz najgorsza odpowiedzialność nie spoczęła na Ricku. Choć dalej draż mnie to, że jest koło niego Carol. Dalej kompletnie mi ona do niego nie pasuje i mam nadzieję, że nie zobaczymy ich nigdy jako pary.
Glenn uzyskał pozwolenie Hershella na związek z Maggie. Mam nadzieję, że młody tego nie sknoci. Swoją drogą bardzo fajna scena przekazania zegarka.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 mar 2012, o 02:02

Odp: 2x11 - Judge, Jury, Executioner


Dehumanizacji bohaterów ciąg dalszy. Nikt za bardzo nie przejął się losem Randalla tylko Dale walczył o jego życie. Innym był albo obojętny albo chcieli jego śmierć. Trzeba przyznać że kryzys ludzkich wartości w tym serialu całkiem nieźle wychodzi. Szczególnie jak jest pokazany Carl zafascynowany śmiercią, pozbawiony empatii i nie rozróżniający dobra od zła. Jednak mimo że potrafię to docenić to odcinek mnie nudził momentami :P Za bardzo rozwlekły, za dużo gadania o pierdołach i tym co już wiadomo. Niestety końcówka tez mnie nie zaszokowała bo jak zwykle musiał się znaleźć ktoś kto zapomni że jeszcze nie wszyscy widzieli odcinek... Jestem teraz ciekaw jak śmierć Dala wpłynie na grupę. To właśnie on bł tym moralnym kompasem i bez niego mogą się zupełnie zatracić. Żeby się wyrównało to teraz muszą zabić Shana :D
Lori mnie coraz bardziej denerwuje, ale widzę potencjał w tej postaci mimo wszystko np. ta scena w stodole jak Rick chcę ją przyszykować dla grupy, a ona mu mówi że dom byłby lepszy. Jak dobrze pójdzie będzie z niej serialowa lady Makbet :P
T-Dog, po co on w ogóle jest w tym serialu? Zero wkładu własnego.

Żeby był jakiś czarny :D Ja bym chciał żeby zamiast niego powrócił Lennie James z pierwszego odcinka.
No i ta cała akcja z Randalem - porażka, co twórcy zrobili z taką fajną postacią jaką był Carl.

Carl nie był fajną postacią. To właśnie teraz nabiera kolorów. Owszem może i drażni ale jego zachowanie jest doskonałym odbiciem ich świata pozbawionego wartości gdzie liczy się jedynie siła, a on chcę ją posiadać i szuka jej na swój własny sposób.
Swoją drogą bardzo fajna scena przekazania zegarka.

A mi się ona nie podoba. Strasznie sztampowa :)

Dziwne. Niby się nudziłem na odcinku. Przeglądałem interneta w tle, a jednak go bronię i zachwalam :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 24 sie 2012, o 22:41

Odp: 2x11 - Judge, Jury, Executioner


T-Dog, po co on w ogóle jest w tym serialu? Zero wkładu własnego.

Żeby był jakiś czarny

Hahaha, dokładnie!

Odcinek raczej słaby. Dużo gadania o niczym. Podobnie jak Czesiek doceniam to, co twórcy chcą nam pokazać, ale miejscami było naprawdę nudno.

Dale w walce z wiatrakami mnie trochę irytował. Nie wiem czemu. Dobry człowiek, nie chciał żeby grupa kompletnie zatraciła się w tym strasznym świecie, w jakim przyszło im żyć. Nie udało mu się przekonać grupy, żeby nie zabijać Randalla, a mimo to Rick tego nie zrobił. Aż dziwne, że Shane nie wkroczył do akcji. :D Chyba zrozumiał po ostatniej rozmowie, że Rick jest tu liderem. Chociaż to podburzanie Adreii może świadczyć o czymś przeciwnym.

Chyba nie oglądam drugiego serialu, w którym tyle postaci by mnie denerwowało. Lori, marka Sophie (już nie pamiętam jak ma na imię), CARL - w tym odcinku to już pobił wszystkich, głupi dzieciak przez którego Dale zginął. Swoje momenty mieli także Adrea, czy Dale.

Mimo, że Dale czasem mnie irytował to i tak szkoda, że go uśmiercili. Będę tęsknił za tą postacią. Czyżby Randall wbił się do stałej obsady?
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 10 gru 2012, o 03:08

Odp: 2x11 - Judge, Jury, Executioner


No litości! Carol jest beznadziejna, denerwuje jej użalanie się nad sobą. Lori jak to Lori, lepiej nie komentować. I Carol zrobił się nie do zniesienia, a wcześniej myślałem że jakoś wyrośnie na ludzi. No strasznie mnie oni irytują.
T-Dog jest mi obojętny, nie zawadza mi i jak dla mnie może sobie być.
Rick, wiedziałem że go nie zastrzeli. Jest zbyt prawy. Shane za to psychol, on to by najchętniej wszystkich pozabijał, pozamykał, pokneblował. Co to on by nie zrobił. I jeszcze Andrea którą ciągle podburza i ich rozmowy o tym jak to oni są traktowani, no żałosne po prostu.
Dale, szkoda dziadka, jako jedyny chciał zachować pozory normalności w tym szalonym świecie. Daryll ulżył mu w cierpieniu i za to go lubię.
Wracając jeszcze do Carla, zabawa z zombiakiem, kradzież broni Darylla, rozmowa z Randalem. Litości, jakie to głupie. Swoją drogą, to właśnie przez zabawę młodego w Lakiluka Dale teraz nie żyje. No i czemu ten gówniarz nie słucha poleceń!?
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 2x11 - Judge, Jury, Executioner
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.