Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x11 - Hands on a Hybrid » Zakończone Seriale » Kyle XY • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 sie 2007, o 10:44

2x11 - Hands on a Hybrid

Kyle hopes a local charity event will provide him with an opportunity to learn more about Jessi.

Data emisji: 20 sierpnia 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 21 sie 2007, o 23:17


no to się porobiło :D
jak złapali Fossa to juz było pewne, że on będzie pierwszą osobą na której zostanie wypróbowana nowa maszynka Madacorp
Declana na początku nie znosiłem a teraz nawet go lubię
ciekawe jak się potoczy to wszystko
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 22 sie 2007, o 10:48


No całkiem fajny odcinek...=] W końcu Kyle i Jessi dowiedzieli się o ich więzi...Tylko szkoda,że tak wyszło z Amandą...=/ Trochę kłótni było w tym odcinku...=) Szkoda że torturują tak Fossa=/
Najbardziej nie podobało mi się to,że Kyle z Declanem zostawili Fossa samego...Rozumiem że zadzwonił,ale przecież Kyle powinien już przestać ufać takim telefonom...=/=/
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 sie 2007, o 12:11


Grrr, jak mniie Jessi irytuje! Mam ochote rzucać nia o ściane :P

Fajne koszulki mają Andy i Josh ;D Ostatnio podobny motyw był w Greek, tylko że tam było 'I'm with stupid' ;)

Nieźle sie Lori wkurzyła, jak odkryła kto ją zaatakował. No i faktycznie Stephen nie wykazał się - żeby nie wierzyć własne córce? Nieładnie ;)

Teraz pewnie będzie wielkie poszukiwanie Jessi przez Kyle'a, który będzie oczywiście strasznie smutny bo Amanda wyjedzie do NY.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

HeroSHI

Postdodano 22 sie 2007, o 13:40


Ja za to jakoś przy tym odcinku wreszcie polubiłam Jessi :]

Powiem nawet, że liczę, że będzie z Kylem :D
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 22 sie 2007, o 15:09


aja napisał(a):Fajne koszulki mają Andy i Josh ;D Ostatnio podobny motyw był w Greek, tylko że tam było 'I'm with stupid' ;)


Od razu też mi się to skojarzyło z Greek ;) Andy i Josh nawet w trudnych sytuacjach są świetni!

Odcinek całkiem fajny, znów wiele się zamieszało, w końcu Kyle wie o Jessi i Jessi wie więcej o sobie - ciekawą miała minę, kiedy z nożem stała przy stole i powiedziała "siostrze", że chce znać prawdę o sobie ;)
<<

sony

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 22 sie 2007, o 17:47


:) swietny odcinek znow troche namieszal ale taki powinien byc serial idealny wlasnie :D ogladacie cos tak wciagajacego jak Kyle XY ;>
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 22 sie 2007, o 22:22


Ciekawy jestem co dalej. Ciekawe co z Fossem ? Ciekawe gdize sie podziala Jessi ? I ciekawy jestem kkiedy bedzie nastepny odcinek ;]
Obrazek
<<

sony

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 23 sie 2007, o 01:01


Nastepny odcinek bedzie 27 czyli w poniedzialek nastepny :D tzn. u nas we wtorek rano powinno byc :P wszyscy sa ciekawi :D mysle z nie skonczy sie 2 sezonem..
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 23 sie 2007, o 22:09


Nie no to jest akurat serial który prosi się o kontynuacje...tylko żeby zachowali jego klimat to będzie git...=] Jest takim bardziej młodzieżowym serialem, który ma w sobie wiele tajemnic...=] Jak wymyślą jakiś ciekawy główny wątek to będę dalej go oglądać...=D
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

unnami

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 2 wrz 2007, o 02:54


Odcinek rewelacyjny, Josh i Andy najlepsi, Lori nieźle wkurzona, Jessi lekko denerwująca, ale i szkoda mi jej. 8+/10
Recenzje filmowe -> http://www.recenzje.jogger.pl :)
Recenzje serialowe -> http://www.seriale.jogger.pl :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2008, o 17:57

Re: 2x11 - Hands on a Hybrid


Aee wymyślili, zawody w trzymaniu samochodu ;) Kyle może zaglądać do głowy Jess, a Amanda zrobiła się zazdrosna. Jednak i tak najlepsza była Andy z jej koszulkami ;)

 


  • Podobne tematy do 2x11 - Hands on a Hybrid
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.