Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

2x11 Frenzy » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 lip 2009, o 20:56

2x11 Frenzy

Spoiler:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 sie 2009, o 17:57

Re: 2x11 Frenzy

Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 29 sie 2009, o 23:42

Re: 2x11 Frenzy


Będzie się działo :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 sie 2009, o 22:10

Re: 2x11 Frenzy


Galeria

Premiera już jutro. Oby napisy powstały równie szybko jak ostatnio.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 1 wrz 2009, o 00:00

Re: 2x11 Frenzy


Co prawda odcinek był gorszy od poprzedniego, ale i tak baardzo mi się podobało.

Przede wszystkim postać Sophie-Ann. Świetna, uwiódł mnie jej charakter. Scena opalania i wyboru przekąski też genialna. :D Poza tym wiemy dużo więcej o menadach - bardzo ciekawa sprawa... :D
You two really should just fuck each other and get it over with. I could watch. - świetne. xD

Sookie i being on top - xD Tara kompletnie straciła rozum, tak jak jej matka. Lafayette nowym Karlem - dobrze, że go nie zabiła. I jego sny. :D Dobra scena z Ericiem w koszulce matki Tary xD

Eric i Bill sobie pogrozili na końcu... Eric lata - ale sie zdziwiłem w tamtym momencie. :P :D Świetna scena w Fangtasii z udziałem Pam, Erica i dzieci Arlene. :D

Jason i Andy - jeden wielki LOL. xD Genialny tekst o Samie i kurze.
"You think Sam could turn into a chicken and lay his own egg?"


I teraz dwa tygodnie... :(
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 1 wrz 2009, o 00:36

Re: 2x11 Frenzy


A o co biegało z tym wielkim jajem w łóżku na końcu? :O
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 1 wrz 2009, o 10:09

Re: 2x11 Frenzy


Świetny odcinek.
I to jajo na końcu? Ciekawe co z tego wyniknie.
Polubiłem królową.
Wybierała sobie ludzi i traktowała ich strasznie przedmiotowo, jak posiłek :P
Tekst tego kolesia do Billa:
"Mogę z Tobą uprawiać seks"
"To nie będzie konieczne" Bill :D
trust him... he's a doctor!
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 wrz 2009, o 11:33

Re: 2x11 Frenzy


Dla mnie ten odcinek to był taki zapychacz... fajnie, że pojawiła się królowa, jest ciekawą postacią i fajny miała tekst do Billa i Erica, że powinni fuck each other xD haha :P

Podobało mi się co Eric powiedział Billowi na temat jego i Sookie... ich więź właściwie niczym się nie różni od tej z Billem bo Sookie wypiła jego krew na samym pocżatku. Mam nadzieję, że Bill się w końcu ogarnie z tą zaborczością bo jak nie to coś mu zrobię :P

A najlepszy był Eric z dziećmi.. TEACUPS FTW! xDD LOL
Want your bad romance.
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 1 wrz 2009, o 12:18

Re: 2x11 Frenzy


E tam. Krew wampira powoduje że osoba czuje pociąg seksualny do właściciela, a z Sookie i Billem to troszkę więcej niż bzykanko :P Poza tym już na samym początku Sook była zainteresowana osobą Billa, a Eric od początku jej nie specjalnie interesował :P
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 wrz 2009, o 12:43

Re: 2x11 Frenzy


co nie zmienia faktu, że według mnie tworzą fatalną parę xD
Want your bad romance.
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 1 wrz 2009, o 15:14

Re: 2x11 Frenzy


Miłość jest ślepa, przeciwności się przyciągają itp itd :P Na pewno nie jest to para "jak z obrazka", ale mogło być gorzej :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 1 wrz 2009, o 18:21

Re: 2x11 Frenzy


Może Eric i Sookie są jak z obrazka? xD
Ja jestem w tzw. Team Bill. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 wrz 2009, o 22:06

Re: 2x11 Frenzy


Ten serial jest niesamowity, głównie za sprawą klimatu. Nie da się obok niego przejść obojętnie. Ciekawe jaką oglądalność będzie miał ten odcinek, bo TB cały czas bije na głowę inne produkcję HBO, a ten ep był bardzo dobrą zapowiedzią finału.

Zacznę może od królowej - uwielbiam tą postać, oby w trzecim sezonie pojawiła się w większości odcinków. Evan Rachel Wood to bardzo ładna i dobra aktorka i z chęcią bym sobie na nią jeszcze popatrzył. Poza tym potrzebna jest jakaś charakterystyczna wampirzyca. Jessica i Pam to za mało. Chociaż ta druga była dobra w tym odcinku :) Sophie-Ann jednak lepsza :) Te jej rozmowy z Billem, opalanie, rozważania i ten język. Najlepszy test to oczywiście ten o Eryku i Billu: You two really should just fuck each other and get it over with. I could watch xD Chcę jej więcej :) I jeszcze mnie ciekawi skąd ona tyle wie o tym co dzieje się w miasteczku, o Sooki i menadach. I czy Hadley też ma jakieś specjalne umiejętności.

Eryka było za mało. Ale jak zwykle świetny. Ja ja jestem za jego związkiem z Sookie, bardziej do siebie pasują niż Sook z mrukowatym Billem :D Teksty o kieszonkowych ludzikach świetne xD I jak im pokazał kły xD A że lata to nie wierzę, jak dla mnie to on tylko tak skaczę. Wymiana zdań na mostu z Billem przed posiadłością królowej też dobra. Ceiawe czy pośieca się tak żeby zaiponowac Sook. I co mu powie królowa bo jestem pewna że coś więcej niż Billowi.

Motyw z Samem też dobry. Poszedł prosić Eryka o pomoc i teraz zostanie jego dłużnikiem. Teraz pewnie na począktu finału Bill zaproponuje mu żeby się poświęcił żeby ocalić miasteczko.

Jason i Andy - ta para jest niesamowita xD Jason jak zwykle kilka razy zabłysnął o Biblii i Armagedonie, a potem wpadł na drzewo xD Ich rajd na komisariat też był świetny :) I oczywiście przygotowania przed inwazją na Maryann - "to wciąż amerykanie" czy jedzenia batoników :)

Sookia jak zwykla zachowała się idiotycznie poszła do domu Maryann. Jednak wcześniej fajne sceny były z Tarą i jej matką. A dom Sook to masakra, jak z jakiegoś horroru. Oglądałem odcinek po ciemku i kilka razy drgnąłem :) Odcinane palce jako prezent, facet siedzący w umywalce, inny przymierzający sukienki i do tego rozróba na górze. I co to za jajo?! Po co im gniazdo?

Jason miał dwa dobre teksy o Samie - na początku o uprawianiu seksu pod postacią psa a potem o zjedzeniu własnego jajka. Masakra :)

Szkoda Lafayetta, ale i tak się wywinie. Bardziej się martwie o jego relację z Erykem. Czy znowu mu się pokaże w jakim śmiesznym stroju xD

Karl zginął od rykoszetu xD a więc kule nie szkodzą menadzie. Ciekawe jak się jej pozbędą.

W odcinku było jeszcze sporo smaczków o których nie chcę mi się pisać chociaż warto(sex telefon pod 911, kajdanki Lafayetta, napis na posterunku Fuck Authority, szeryf, postrzelenia Andego, Sooki na górze, Maryann i zadowoleni mieszkańcy którym objawił się bóg, obiad ze Snickersó u Hoyta, Arlen i Terry karmieni tabletkami przez Lafayetta...).

Końcówka natomiast niezbyt zaskakująca, Sookie zostaje złapana przez Maryann i stanie się dla niej nowym naczyniem zamiast Sama.

Teraz najtrudniejsze - odciąć się od wszystkich spoilerów przez najbliższe dwa(!) tygodnie. Będzie ciężko ale dam radę. No może obejrzę chociaż oficjalne zdjęcia :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 1 wrz 2009, o 22:17

Re: 2x11 Frenzy


Eric lata, zdecydowanie. Mały spoiler odnośnie książki.
Spoiler:


A skąd Królowa wie o menadach, Sookie itp.? W końcu jest Królową. Widziałeś przecież jak Bill jej ulegał, nie mógł wyjść. Myśle, że ma dużą władzę i po prostu może kogoś wysyłać by dostarczył jej jakieś informacje. To tak IMO, może coś jeszcze dopowiedzą w finale/3 sezonie.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 1 wrz 2009, o 23:05

Re: 2x11 Frenzy


Ei, dennny niewymownie był ten odcinek, szczególnie w porównaniu do reszty. Oby finał był przeczadem. Tylko Królowa mega na plus :D
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 2 wrz 2009, o 18:02

Re: 2x11 Frenzy


zgadzam się. Odcinek był denny w porównaniu do poprzednich ale jak zawsze na poziomie. Czyli jest to tzw pozytywne narzekanie jeśli można tak to określić :)
Obrazek
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 2 wrz 2009, o 19:40

Re: 2x11 Frenzy


Chris napisał(a):Eric lata, zdecydowanie. Mały spoiler odnośnie książki.
Spoiler:


A skąd Królowa wie o menadach, Sookie itp.? W końcu jest Królową. Widziałeś przecież jak Bill jej ulegał, nie mógł wyjść. Myśle, że ma dużą władzę i po prostu może kogoś wysyłać by dostarczył jej jakieś informacje. To tak IMO, może coś jeszcze dopowiedzą w finale/3 sezonie.

Po co ja sprawdzałem ten spojler o.o Teraz nie będzie niespodzianki :<
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 wrz 2009, o 20:26

Re: 2x11 Frenzy

Przecież jak byk masz napisane że spoiler, takich rzeczy się nie czyta :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x11 Frenzy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.