Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

2x10 - Truth & Consequences » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 lis 2007, o 19:05

2x10 - Truth & Consequences

Peter travels to Primatech Paper in Texas with his new friend to destroy the virus, which will kill 93 percent of the world's population in the future -- or so he believes. Niki returns to Micah with bad news. To right a wrong, Monica puts her abilities to the test while Hiro goes after his father's killer. Meanwhile, Matt uses his mental abilities to track down the last person in the company photo. In addition, Nathan learns his brother is alive. Outside of New York, Maya must choose between Alejandro and Sylar.


Data emisji: 26 listopada 2007
American promo: http://youtube.com/watch?v=byLj4_v8E70
Canadian promo: http://youtube.com/watch?v=mGqCxvkVrso
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 lis 2007, o 22:06

Re: 2x10 - Truth & Consequences (spoiler)


Znowu będzie Maya...oby wybrała Sylara ;) Szkoda, że Claire nie będzie, chociaż może.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 21 lis 2007, o 00:43

Re: 2x10 - Truth & Consequences (spoiler)


znowu bedzie nudny Parkman ehhhh... jego wątek przedłużaja niepotrzebnie... kiedy sie wypalił to nawiązali do jego ojca... w ostatnim odcinku pokazli jaki bezwzgledny jest bo w koncu uzyskał od Pani Petrelli nazwisko kobiety ze zdjecia... Peter idzie ślepo za Adamem i Hiro chce sie zemscic i tez szuka Adama no mam nadzieje ze bedzie sie dzialo...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 lis 2007, o 00:47

Re: 2x10 - Truth & Consequences (spoiler)


Mi się nawet wątek Parkmana podoba, w pierwszy sezonie był taki jakiś wymemłany, ale teraz jest w porządku :D
Want your bad romance.
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 23 lis 2007, o 19:27

Re: 2x10 - Truth & Consequences (spoiler)


Nie no Parkman w tym sezonie jakos "wynormalnial" . W pierwszym juz nie moglem na niego patrzec i czekalem tylko az go zabija, w tym jest do zniesienia.

aja napisał(a): Outside of New York, Maya must choose between Alejandro and Sylar.


To bylo juz w opisie poprzedniego odcinka;) Te opisy kolejnych odcinkow nie zawsze sie sprawdzaja.
<<

olus222

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 25 lis 2007, o 10:14

Re: 2x10 - Truth & Consequences (spoiler)


Nierozumiem akcji z Hiro i z Adamem ja rozmawia z jakimś kolesiem
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 27 lis 2007, o 17:13

Re: 2x10 - Truth & Consequences


Wreszcie byli wszyscy: Peter, Claire, Sylar, Niki, Adam, Mohinder, Elle, a jednak jakiś takie nudny był ten odcinek :roll:

Peter jak zwykle popisał się swoją głupotą, rozumiem, że mógł nie uwierzyć Victorii, ale fakt, że tak olał Hiro, a to już przesada, nawet jak na niego.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 27 lis 2007, o 19:13

Re: 2x10 - Truth & Consequences


Ten serial jest głupi, tyle nielogicznych posunięć jest aż śmieszny.

Teraz wiemy że można zabić Adama celując w łeb bo to nie odrasta - wiec po kij trzymali go 30 lat zamiast odrabać łeb ? Lub wyssac go z krwi do cna przez 30 lat mieliby morze jego krwi czyli jedyną fajną rzecz od niego, a tak trzymali nieśmiertelne zagroźenie obok siebie. Mało tego posadzili obok niego najbardziej manipulowalną postać całego serialu Petera :) To jak samobójstwo wygląda.

Zabicie tej babki przez Adama też o czymś świadczy - specjalnie to zrobił, a mała maskotka Peter łyka wszystko co mu się powie. Koles ma najmocniejszą moc z nich wszystkich a jest taką doopą wołową ze ja pierdu. Taka Maya tyle że męska.

Co do Mayi to kogo miała wybrać oczywiście że Sylara inaczej zebrałaby manatki i pojechała do domu - genialna by to była postac pare odcinków wytłukła pół wioski przejchała się stopem i do domu :P A ten jej brat jakis głupi morderca większy od niego to się z kijem albo z jakąś chociaz bronią białą idzie do niego :P

Teraz ten z mieczykiem porywa się na pioruny, zamiast stanąć powiedzieć, że ten kolo chciał 30 lat temu wypuścić wirusa i zabić ludzkość, co mu się nie udało bo został powstrzymany przez jego ojca i osadzony. Po czym mężny Peter go uwolnił i przyczynił się do śmierci ojca Hiro.

Ogólnie na koniec wyciąbym i Adama i firme, bo jak widać i jedni i drudzy mają coś na sumieniu, po jakiego kija trzymać wirus który może zdmuchnąć ludzkość, jeżeli nie chce się go użyć ? Ta broń jest skuteczna tylko w rękach Adama, Petera i Claire nikogo więcej, zakladajac że wcześniej tylko jedna osoba z nich wiedziała co on może zrobić to mogli zniszczyc wirusa, bo to wygląda tak jakby go trzymali żeby Adam sobie go wziął :P
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 27 lis 2007, o 21:14

Re: 2x10 - Truth & Consequences


Jedynym pozytywnym elementem tego odcinka bylo zabicie jednego z blizniakow... ten serial staje sie naprawde nudny. Nie pociaga mnie ten watek z wirusem bo wiele w nim sprzecznosci. Takiego naiwnego bohatera jak Peter jeszcze nie widzialem. Z Hiro przyjaznil sie juz wczesniej a Adama zna gora tydzien i ufa Adamowi heh...

Nie widze sensu w watku Micah... rownie dobrze moga sobie stworzyc jeszcze 10 takich bohaterow w roznych miejscach swiata i beda sobie mieli jakies przygody...a to ktos sklep obrabuje i trzeba bedzie zlapac zlodzieji a to mu ukradna telewizor i trzeba bedzie ukarac rabusiow.

Bylo bardzo duzo elementow gdzie chcialem przewinac dalej np. rozterki Claie...wzruszjace. Odcinek zawiodl tak jak wiekszosc poprzednich... za tydzien final (zapewne Sylar odzyska moce i aby bylo bardziej dramatycznie Adam uwolni wirusa) i to by bylo na tyle 2 sezonu...bardzo marnego.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 lis 2007, o 23:49

Re: 2x10 - Truth & Consequences


Niby jeszcze jeden odcinek i koniec? I to ma być cały sezon? W porównaniu do pierwszego jest cieniutko.

Sylar zadźgał Alejandro - największy pozytyw tego odcinka. Końcówka denerwuję - Hiro rzuca się na Petera zamiast wszystko sobie wyjaśnić.

W poprzednich odcinkach lubiłem oglądać Micaha i Monike, ale teraz nic ciekawego.

Ciekawe jak w przyszłym odcinku Mohinder załatwi Sylara i dojedzie do Oddesy. Końcówka nie zapowiada się wcale ciekawie.

Narzekam i narzekam, ale jak się zastanowić to odcinek był nawet fajny, ale brakowało mu czegoś...
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 28 lis 2007, o 00:35

Re: 2x10 - Truth & Consequences


Podzielam wcześniejsze opinie. Odcinek niby fajny, ale to już nie to. Wszystko jest zbyt oczywiste i aż roi się od błędów. Wydaje mi się, że chcą ten sezon skończyc na siłę, bo innego usprawiedliwienia nie widzę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 lis 2007, o 00:51

Re: 2x10 - Truth & Consequences


Odcinek rzeczywiście nie był najwyzszych lotów, trochę nielogiczny. Zachowanie Petera było poprostu absurdalne, co z niego za down. Kiedy czytał myśli Victorii, to dlaczego nie odczytał myśli Adama i dowiedziałby się, czy on chce zniszczyć czy uratować świat. I w ogóle nie rozumiem jego bezmyślnej wiary w Adama, chociaż prawie go nie zna. A na takiego Hiro to od razu strzela światełkami...Akurat wątek Micah i Moniki mi się podobał, chociaż nic istotnego nie wnosił...A co do śmierci Alejandro, też jestem zadowolony z Sylara, chociaż on trzyma poziom...Zabrakło mi w tym odcinku Parkmana, bo moim zdaniem w 2 sezonie dobrze daje...A jeszcze co do Petera, to wkurza mnie, że zaczął znowu wspominać o tej brzydali Caitlin...Boże! Co za dureń!
P.S. Czy następny odcinek, czyli 11 będzie ostatnim z 2 sezonu??? Bo ktoś coś takiego napisał...Szkoda byłoby kończyć, zwłaszcza, że może następne planowane 13 odcinków mogłyby być o niebo lepsze niż te pierwsze 11.
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 28 lis 2007, o 03:00

Re: 2x10 - Truth & Consequences


A ja tak do końca nie mogę się zgodzić ze wszystkimi krytycznymi opiniami na temat tego epizodu. W końcu trochę się działo (a nie o wszystkich odcinkach drugiego sezonu można to powiedzieć).
Po pierwsze i najważniejsze: Sylar is back!!!
Po drugie Adam robi sie coraz ciekawszą postacią.
Po trzecie Bennet, faktycznie żyje i uzdrowiła go krew Claire, która ma szansę być lekarstwem na wirusa - w końcu słowa: "Save the cheerleader, save the world" nabierają jakiegoś znaczenia.
A co do Peter'a, to niestety dość żałosny sie zrobił. Niedługo zacznie przechodniów na ulicy zaczepiać i opowiadać im jak to Caitlin mu zaufała, a on ja zawiódł... No i na pozycji naiwniaka ma szansę Mohindera zdetronizować :D (a to niełatwe, Mohinder jak dotąd zawierzył bezgranicznie Sylar'owi, potem Bennet'owi a teraz Firmie).
I tak na marginesie - atak Hiro na Peter'a prawie jak z japońskich kreskówek :D :P
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 lis 2007, o 21:57

Re: 2x10 - Truth & Consequences


KaruzeL napisał(a):Koles ma najmocniejszą moc z nich wszystkich a jest taką doopą wołową ze ja pierdu. Taka Maya tyle że męska.

Dokładnie. Tyle że Mayę może Sylar zabije jak odzyska moc, a z wypierdkiem się będziemy musieli męczyć.
Generalnie zgadzam się z postem KaruzeLa, bo wątki w tym odcinku były śmieszne. Hiro z kijem vs. Peter z największym asortymentem abilities :what:

Jedyny dobry aspekt odcinka to Sylar ze swoim psychopatycznym spojrzeniem :D Brakowało mi tego ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 28 lis 2007, o 22:32

Re: 2x10 - Truth & Consequences


Większośc z Was zarzuca temu odcinkowi nielogiczność. Jak dla mnie dostrzegłem w nim tylko 2 takie momenty :
1. Atak Hiro na Petera tylko z kataną
2. Jak Claire zagroziła Elle, że pokaże śiawtu co potrafi, rzuciła mniej więcej taki tekst TERAZ TO WY BĘDZIECIE UCIEKAĆ.-jak pokaże co umie to zamkną ją w laboratorium i będą przeprowadzane testy na niej

Jest jeszcze jedna rzecz jaka mi się nie podobała, a mianowicie wątek Micah, Monica kradzież plecaka. Wątek wg mnie totalnie niepotrzebny, zabiera czas na ciekawsze wątki.

Powrót Sylara!! :viva: Wreszcie!! :viva: Jak mi tego brakowało...

Krytykujecie postawę Petera, dlaczego?? Ja ją rozumiem, Peter jest przeświadczony, że pomagająć Adamowi uratuje świat i przy okazji Caitlin(choć z drugiej strony jej by nie musiał), jest tak ślepo zapatrzony w swoją misję, że nie dostrzega prawdziwej natury Adama. Jak Hiro zamroził czas i powiedział, że zabije Adama bo mu sprzątnał ojca to co wg Was miałby niby Peter zrobić? Powiedzieć wal śmiało?? Dajcie spokój, w tej chwili Adam jest jedyną osobą, której ufa Peter, myśli, że tylko on może pomóc zniszczyć wirusa. A jak ktoś go atakuje staje się dla Petera automatycznie wrogiem.

Jakby Hiro przeniósłby się razem z Peterm do przeszłości i pokażał mu prawdziwe inetencje Adama to w tym moemncie zachowanie Petera byłoby irracjonalne, a tak jest zrozumiałe. Dlaczego Peter nie przeczytał myśli Adama, to proste ufa mu i nie sądzi, że powinnien.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 lis 2007, o 22:50

Re: 2x10 - Truth & Consequences


Znalazłam fajnego ava :hihi:
Obrazek

Mam jeszcze parę zastrzeżeń:
1. Jak Elle dojechała na tę plaże z ręką w gipsie (czy co ona tam ma)?
2. Czy w głowce Petera w końcu zrodzi się myśl, ze można by przeczytać mysli Adama?

Zastanawia mnie też jak Sylar dostał się do mieszania Mohindera i Parkamna, ale licze, ze zostanie to logicznie wyjaśnione w kolejnym odcinku.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 29 lis 2007, o 00:23

Re: 2x10 - Truth & Consequences


no odcinek na poziomie... Claire waleczna była fajna... Peter kontra Hiro no no...
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 lis 2007, o 14:50

Re: 2x10 - Truth & Consequences

KraX napisał(a):Krytykujecie postawę Petera, dlaczego?? Ja ją rozumiem, Peter jest przeświadczony, że pomagająć Adamowi uratuje świat i przy okazji Caitlin(choć z drugiej strony jej by nie musiał), jest tak ślepo zapatrzony w swoją misję, że nie dostrzega prawdziwej natury Adama. Jak Hiro zamroził czas i powiedział, że zabije Adama bo mu sprzątnał ojca to co wg Was miałby niby Peter zrobić? Powiedzieć wal śmiało?? Dajcie spokój, w tej chwili Adam jest jedyną osobą, której ufa Peter, myśli, że tylko on może pomóc zniszczyć wirusa. A jak ktoś go atakuje staje się dla Petera automatycznie wrogiem.

Jakby Hiro przeniósłby się razem z Peterm do przeszłości i pokażał mu prawdziwe inetencje Adama to w tym moemncie zachowanie Petera byłoby irracjonalne, a tak jest zrozumiałe. Dlaczego Peter nie przeczytał myśli Adama, to proste ufa mu i nie sądzi, że powinnien.


Co nie zmienia faktu, że Peter to totalna ciota, mimo tych mocy które posiada, nie potrafi ich wykorzystać w pełni i trochę pomyślić, a wielkiej miłości jego do Caitlin, to już nic nie mówię. Bo nie wiem jak twórcy mogli obstawić tą rolę takim straszydłem, jakim jest ta aktorka. Gdyby była inna, to może wszyscy patrzyliby inaczej na wątek Petera i tej bohaterki. ;P
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x10 - Truth & Consequences
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.