Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x10 - Mother's Day » Zakończone Seriale » V • seriale forumtv.pl

Drugi sezon "V"

Informacja
Pobierz "V"
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 mar 2011, o 00:41

2x10 - Mother's Day

Spoiler:


-----------------

Początek wcale mi się nie podobał. Owszem zabicie Anny to szczytny cel tylko czemu chcieli wykorzystać o tego Lise? Przecież to bez sensu, że córka która odczuwa emocję zabiję matkę. I jeszcze dała się i tak zmanipulować na końcu. Dobrze, że końcówka o wiele lepsza była.
Dostaliśmy trzy trupy - na początku zaczęło się niewinnie - Anna pozbyła się Diany. Wiele nie wynikło z jej udziału, ale śmierć przyjemnie się oglądało. Teraz już nie będzie miał kto spiskować przeciw Annie.
Zdziwiło mnie to, że pozbyto się Ryana. I to jeszcze własna córka go udusiła! Coś świetnego. Od dawna ta postać wiele nie wnosiła do serialu więc nie będę płakał.
Najbardziej jednak zdziwiła i ucieszyła mnie śmierć Taylora. W końcu! Można by rzec :) Mnie mi się jednak podoba to, że Eryka będzie teraz w żałobie. Jedyna nadzieje, że jeśli będzie następny sezon to jakieś +6 miesięcy.
Szkoda mi tylko Hobbsa. Gdzie on uciekł? Co się z nim dzieje? Oby powrócił.
Podoba mi się teraz to co się dzieje na statku - Anna niepodzielnie rządzi, Lisa została zamknięta w celi babki, Lisa 2.0 będzie produkować zołnierzy, a Amy daje ludziom błogosławieństwo. Jest dobrze :)
Ci zwierzchnicy Eryki należą do tajnej, międzynarodowej organizacji nieufającej przybyszom. Nieźle. Szkoda tylko, że ona nie wyjawiła im ze jest dowódca Piątej Kolumny. Nieźle by się zdziwili :)
Sezon ten uważam za udany, po większości odcinków odchodziłem zadowolony i liczę że kolejna seria powstanie mimo że szanse są małe.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 26 mar 2011, o 18:00

Odp: 2x10 - Mother's Day


Finał mnie całkiem zadowolił.
Próba zamachu stanu w wykonaniu Lisy była trochę żałosna, wiadomo było, że nie zabije swojej matki. Do tego Anna dowiedziała się, że dzięki emocjom może manipulować ludźmi. :D Naiwność Lisy mnie zadziwiła.
Diane wydostała się z celi, niestety nie na długo. Przynajmniej jej śmierć wyglądała smakowicie. :P
Ryan wrócił po córkę, a ona go zabija. W tej sytuacji była to miła niespodzianka. Postać Ryana już dawno nie wnosiła niczego ciekawego do serialu.
Następna śmierć w odcinku, to zabicie Tylera przez Lisę 2. Również dobra wiadomość, ta postać wkurzała mnie przez cały czas. Do tego Erica będzie się mogła teraz skupić wyłącznie na walce z Przybyszami. :P
Na statku został już tylko Joshua, nasza Lisa została zesłana do podziemi.
Hobbes po nieudanej akcji zaginął, mam nadzieję, że jeszcze wróci do serialu.
Chad został zdemaskowany, oby udało mu się wywinąć z tej sytuacji, lubię tą postać. :P
Końcówka odcinka była świetna! :D Anna próbuje dać błogość ludzkości, prawie umiera, a tu Amy się do niej przyłącza i robi to za nią. Wow! :D
Natomiast Erica zostaje porwana przez Tajną Organizację Antyprzybyszową, a jej członkami są szef FBI i jej partner. Miłe zaskoczenie! :D Dlatego ją śledzili. :D
Podsumowując sezon był troszkę lepszy niż pierwszy. Odcinki oglądałem z przyjemnością, z tego co pamiętam to tylko jeden mi się totalnie nie podobał. Reszta była na poziomie zadowalającym, dobrym lub bardzo dobrym.
Z chęcią zobaczyłbym kontynuację w postaci następnego 10-,12- lub 13-odcinkowego sezonu nr 3, chociaż wiem, że szanse na to są nikłe.
Jeśli FOX dał "Fringe" nowy 22-odcinkowy sezon, może i ABC podaruje "V" nową serię. Byłoby pięknie! :P
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 6 kwi 2011, o 20:45

Odp: 2x10 - Mother's Day


Mimo że serial nie zachwycał ogółu, dla mnie był całkiem przyjemny. Taki 'odgłupiacz'.

Finał sam w sobie był genialny i jeżeli go anulują będzie to chamskie posunięcie względem fanów serialu. Akcja dopiero teraz nabierze tempa, więc możliwe jest, że powiększy grono nabywców :D
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.

 


  • Podobne tematy do 2x10 - Mother's Day
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.