Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

2x10 - Georgia Peaches » Zakończone Seriale » Boardwalk Empire • seriale forumtv.pl

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 21 lis 2011, o 16:52

2x10 - Georgia Peaches

Spoiler:


Data emisji: 27.11.11
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 gru 2011, o 20:08

Odp: 2x10 - Georgia Peaches


Końcówka szokująca. Angela ostatnio dostała więcej czasu, myślałem że bardziej rozwiną ten wątek, a tu okazało się że Munnya ją zabił. Szokująca scena. Nie spodziewałem się też że będzie z jakąś kobietą, myślałem że tam Jimmy i zupełnie inaczej będzie to rozegrane. Teraz czeka nas zemsta i zapewne krwawa.
Nucky oczywiście narobił kłopotów naszym mafiozom. Mają alkohol, ale nie mają komu go sprzedać. Przyszły odcinek może być ciekawy jak będą próbowali się go pozbyć. No i Jimmy w Princston :)
Dlaszy ciąg problemów z czarnymi tylko tym razem pojawiła się jakaś akcja - dobra scena z rozpędzaniem protestów i naradą jak zakończyć strajk. Jimmy chce iść na ugodę, ale Chalky ma za duże żądania. No ciekawe jak to będzie dalej wyglądać.
Łapówki w kościele xD Margaret pozbyła się całej swojej kasy by tylko dowiedzieć się że lekarze nie mają dobrych wieści. Ciekawe co dalej - czyżby zupełnie odeszła od Boga w przyszłości czy może się zupełnie nawróci i wstąpi do zakonu? :) Cicekawe też co z Teddym, może spali swoją siostrę jak ta wróci do domu :)
Eli siedzi w więzieniu, sprawa przeciw Nuckyemu zbudowana i już niedługo zacznie się sąd. Ogromnie jestem ciekaw czy się z tego wywinie czy może pójdzie siedzieć i następny sezon będzie się dział 2 lata w przyszłości.
Van Alden bierze rozwód - nie interesuje mnie to...
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 19 sty 2012, o 10:51

Odp: 2x10 - Georgia Peaches


Rewelacyjny odcinek! :D

Jimmy próbuje spłacić Munyę, ale to już za późno.
Nasza paczka ma problemy ze sprzedaniem alkoholu przez strajk czarnych spowodowany przez Nucky'ego. Do kompromisu też póki co nie dojdzie, bo Darmody nie może spełnić wymagań Chalky'ego. :)
U Emily zdiagnozowano polio i prawdopodobnie paraliż dolnych kończyn.
Teddy był okrutny w tym odcinku, udawanie choroby przy matce było strasznie chamskie. :( Chowane zdjęcie ojca, przypomnienie o spaleniu domu przez Nucky'ego...coś czuję, że Teddy może coś odwalić w przyszłości.
Margaret i pogadanki z księdzem...:D Podobało mi się, jak przed wizytą Margaret ksiądz schował alkohol za doniczką. :) Oddanie całej zebranej kasy i biżuterii na kościół...i czemu to przysłużyło?
Esther buduje dalej sprawę i szykuję się do obrady sądowej, a Eli ląduje w więzieniu. :P
Próba poradzenia sobie ze strajkiem zgrają pałkarzy nie wyszła na dobre, dodatkowo zastępcy szeryfa się ostro dostało. :/
No i genialna końcówka z zemstą Munyi. :) Wiedziałem, że to nie Darmody jest w łazience, a ta panienka z plaży. Ale nie spodziewałem, że Munya posunie się do zabicia Angeli, szok! No to teraz czekamy na odwet Darmody'ego, ale będzie się działo! Już nie mogę się doczekać, aby zobaczyć dwa ostatnie odcinki 2 serii. :P

 


  • Podobne tematy do 2x10 - Georgia Peaches
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.