Postdodano 4 gru 2012, o 20:41

2x10 - Broken Hearts

Spoiler:


-----------------------

Co za zaskoczenie! Walden nie żyję, a Brody się do tego walnie przyczynił! I tylko Brody z Abu Nazirem o tym wiedzą. Czy ona go zdradzi? Oby! Po takim czymś, jego bezwzględnym zachowaniu i patrzeniu na śmierć wiceprezydenta jestem za tym żeby zginął w finale. Ewentualnie trafił do więzienia gdzie jest jego miejsce. O ile wcześniej udziłem się, że jest jeszcze dla niego szansa tak teraz jestem zdania że powinien opuścić serial mimo, że Damian Lewis to fenomenalny aktor.

Wątki rodzinne i ten związany z Finnem dalej słaby. Za dużo Dany, twórcy popełniają ten sam błąd co przy 24. Na szczęście reszta znośna. Ciekawe tylko ile jest prawdy w hakowaniu rozrusznika serca. Pozostaje też jedno ważne pytanie - co się dzieje z Saulem. Czyżby Estes na prawdę chciał się zabezpieczyć? A może chodzi o to jego spotkanie z początku odcinka bo interesuje się spawami, którymi nie powinien? Pytanie też co z Carrie? Czy trafi na Abu Nazira? Wrócił też Galvez? Powrót kreta czy te domysły się w końcu potwierdzą?