Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

2x10 - Bonfire of the Vanity » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2008

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 lis 2008, o 04:06

2x10 - Bonfire of the Vanity

Spoiler:


Premiera: 10 listopad 2008
We Are The World haiti
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 lis 2008, o 21:59

Re: 2x10 - Bonfire of the Vanity (spoiler)

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 lis 2008, o 13:42

Re: 2x10 - Bonfire of the Vanity


To, że tak się skończy sprawa z Jenny i Agnes to było wiadomo. Nie żal mi nawet małej J, bo sobie zasłużyła. Ja rozumiem, że najważniejsze są marzenia i, że była tak blisko wszystkiego, ale nie trzeba być przy tym tak maksymalnie wkurzająca jak ona. Wystarczyło trochę pomyśleć... to nie. I dobrze jej tak.

Aaron jest kripi, ale nie przeszkadza mi jakoś bardzo. Niech se będzie :D

Chuck/Bart - wiem, że to pewnie nie potrwa długo, ale ta ich ostatnia scena była naprawdę fajna i po raz pierwszy poczułam, że jest coś dobrego w tym człowieku :D
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 12 lis 2008, o 15:42

Re: 2x10 - Bonfire of the Vanity


W ogóle ten odcinek niczego nowego nie wniósł. Aaron jest dziwny, Jenny wkurzająca a nowy facet Eleanor irytujący :P

Wątek Chuck/Bart też do mnie nie przemówił, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że po 18 latach Bartowi w końcu przypomniało się, że warto by poznać swojego syna.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 12 lis 2008, o 16:39

Re: 2x10 - Bonfire of the Vanity


Cyrus - co za gnom. xD Nie dziwne że Blair nie pasuje.
Aaron...just creepy....a to że nie byli na wyłączność...co on chrzani? I nie rozumiem S pod koniec i w ogóle ona jakaś naiwna jest...W ogóle: Skoro jest fotografem, to chyba jasne, że nie jest jedyną modelką...lol
Jenny - jaka ona wkurzająca...jak ją jeszcze wyemancypują, to już w ogóle. Ale wkurza mnie w niej, że raz jest odpowiedzialna, widzi swoje błędy (np.w rozmowach z Agnes) a potem idzie do Rufusa i go szantażuje. Chce wsparcia rodziców, to niech się odpowiednio zachowuje.
Chuck/Bart - takie trochę too cheesy jak na mój gust.

W sumie nudny ten odcinek, tak jak poprzedni.
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 12 lis 2008, o 21:24

Re: 2x10 - Bonfire of the Vanity


no taaak z tym Cyrusem jedno jakies wielkie nieporozumienie. - biedna Blair

w ksiazce bardziej wolalam S., ale w tym filmie moja 100% idolka jest B. Jej teksty jak dla mnie sa genialne..
" Pieprzyc Grace Kelly muszę uknuć jakąś intrygę "
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 13 lis 2008, o 18:43

Re: 2x10 - Bonfire of the Vanity


No taki nudnawy ten odcinek serio, w sumie Cyrus przypomina chociaż trochę tego z książki i dobrze zachowali jego powiązanie z Aaronem, chociaż nie ma dreadów i nie pali ciągle ziołowych papierosów :P w ogóle gdzie się podział Eric? Ten młody gej gdzieś zniknął przez ostatnie parę odcinków :D
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 13 lis 2008, o 23:35

Re: 2x10 - Bonfire of the Vanity


Rzeczywiście nudny... Chuck/Bart -> podobało mi się to :D Ten Aaron jest powalony... Niech znika ztego serialu. Cyrus jest śmieszny. Nie wiem jak pani Blair sobie poradzi z tym, że zamieszka z nim :D Jenny, jeny, jaka ona jest wkurzjąca, to po prostu nie mogę na nią patrzeć. jenny.zal.com
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 4 gru 2008, o 19:43

Re: 2x10 - Bonfire of the Vanity


No i chyba każdy wiedział, że J. długo nie będzie błyszczeć i w sumie dobrze, że Agnes spaliła te ciuchy :) (btw, Agnes i Jenny miały genialne stroje w kawiarni! takie, boho <3 styliści się postarali! :D)

Cyrus :hihi: jak mnie rozbawił i to jego: "That's not enough" :hihi: xD ojj, zabawny człowiek.
Chuck/Bart widać, że wszystko jest na dobrej drodze, żeby zachowywali się jak przykładny ojciec i syn. :)
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.

 


  • Podobne tematy do 2x10 - Bonfire of the Vanity
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.