Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x09 - Triggerfinger » TOP 5 » The Walking Dead • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 lut 2012, o 18:16

2x09 - Triggerfinger

20. 02. 2012
Spoiler:

___________________________________________________________________

Odcinek bardzo mi się podobał. :D
Akcja z wydostającą się Lori z rozbitego samochodu był rewelacyjna, a zwłaszcza szwendacz próbujący przecisnąć się przez rozbitą szybę. :P
Momenty w barze i obok niego również były pełne napięcia. Bliskie spotkanie/strzelanie z przyjaciółmi zabitej w poprzednim odcinku dwójki, "uratowanie" jednego z rannych (szkoda, liczyłem na amputację nożem lub strzał w głowę). Działo się sporo!
Shane coraz bardziej świruje wyznając prawdziwą miłość Lori. :/ A Andrea jest strasznie głupia popierając jego osobę. :(
Hershel powoli zmienia swoją postawę w stosunku do świata i szwendaczy. Rick też nie jest już taki sam, a manipulacje Lori mogą spowodować jeszcze większe tarcia między nim a postacią Shane'a...czego szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać. :P
Daryl ładnie nawrzucał w ogóle się tym nieprzejmującej Carol. :) Mam nadzieję, że ich relacje są czysto przyjacielskie i twórcy nie będą próbować zrobić z tego jakiegoś wątku romantycznego. :/
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 21 lut 2012, o 20:07

Odp: 2x09 - Triggerfinger


No nieźle, nieźle.
Zacznę od końca. To co działo się w ostatniej scenie było mistrzowskie. Lori przytulona do pleców Ricka a szepcząca do niego jak zły jest Shane - mniam. Mam nadzieję, że to w końcu do niego przemówi, bo ja Lori wierzę. Shane prędzej czy później zrobi coś na prawdę głupiego z powodu swojej szalonej miłości...
Podobało mi się też to co Rick powiedział o zabijaniu - musiał zabić żeby przeżyć i powrócić i chronić to co jego. I tego właśnie musi się nauczyć Glenn. Walczyć z całych sił, żeby za wszelką cenę wrócić.
Głupia Andera za to ślepo wpatrzona w Shane'a. Mam nadzieję, że albo się opamięta, albo oboje opuszczą grupę.
Daryl pojechał po Carol i chyba mu trochę pary uszło bo nawet się na zebraniu pojawił. Dobrze by było jakby w końcu na dobre dołączył do grupy, bo tak jak powiedziała Carol - zasłużył sobie na miejsce wśród nich.
Ciekawe jak się potoczą losy ocalałego przeciwnika, mam nadzieję, że Shane nie namiesza.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 lut 2012, o 17:52

Odp: 2x09 - Triggerfinger


Nie wierzę coś się zaczęło dziać :) Oczywiście największym zagrożeniem nie są żadne zombiaki tylko ludzie. Strzelanina w miasteczku całkiem ładnie zrobiona, nie obyło się bez okrutnych zdjęć i pożywiających się zombie. Masakryczni wyglądał też Randall który nadział się na ogrodzenie. Pierdoła nawet nie umiał zejść z dachu :P
Podobało mi się zachowanie Glenna. Nigdy nie był bohaterem, ale stara się robić rzeczy które należy. Teraz zamiar i to wszystko wina Meggie. Mówi jej że ją kocha, ale przez to jest zły. Ciekawe jak to dalej będzie się rozwiać. Ja tam im życzę jak najlepiej.
Lori przeżył... szkoda... ale przynajmniej teraz zaczęła opowiadać Rickowi o Shane. Oby już niedługo doszło do starcia między tą dwójką, nie chciałbym czekać na to do końca sezonu bo nie lubię takiego przedłużania wątków.
Nie podoba mi się tylko Andrea wciąż ufająca Shaneowi, a ten ładnie sobie ją owija w okół palca. Mam nadzieje, że to ona albo chociaż Lori go zabiją.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 4 sie 2012, o 22:45

Odp: 2x09 - Triggerfinger


No i ludzie zaczęli sie wzajemnie atakować, dobra akcja, chociaż nie wiem po co ratowali tego kolesia co spadl z dachu, mogli go po prostu dobić.
Pierwsza scena, jak szwendacz chciał dopaść Lori świetna! Zombiak wyglądał masakrycznie, aż ciary przeszły, co do Lori... szkoda, że przeżyła, nie trawię jej. :P
Tak samo Shane i Andrea są siebie warci, niech zginą :). Dużo postaci jest mi tutaj obojętnych i mogli by tą grupę znacząco uszczuplić :). Jedynie lubię Ricka (wiadomo główny bohater ) no i Glenna , chociaż za duża ciamajda z niego. Daryl też mógłby skończyć z tymi humorami.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 24 sie 2012, o 15:59

Odp: 2x09 - Triggerfinger


Za mało zombie w serialu o zombie. Brakuje mi jakiś dłuższych scen ze szwędaczami. W tym odcinku praktycznie w ogóle ich nie było, a szkoda.

Już miałem nadzieje, że może Lori zginie po tym wypadku. ;) Nie mogę jej znieść... Niestety poradziła sobie z zombiakami, a Shane ją później znalazł i odwiózł na farmę, mówiąc, że Rick dawno już tam jest. Kto wie, co siedzi w głowie Shane'a? Czy chciał szukać przyjaciela, czy może tak jak mówił Dale, wolałby żeby Rick z Hershellem nie wrócili, byłoby mu to bardzo na rękę...

W barze niezła rzeźnia się zrobiła. :D W życiu bym nie pomyślał, że w świecie jakim oni żyją ludzie będą robić wojny między sobą, zamiast wspólnie walczyć przeciwko szwędaczą. No nic, jeden gość więcej na farmie. Ciekawe co z nim zrobią, jak wyzdrowieje. Żałuje, że nie pokazali ucieczki z baru przed tymi zombiakami. Pewnie scena za droga do wyprodukowania, bo szło ich mnóstwo.

Końcówka! WOW! Lori namawia Ricka, żeby zajął się Shanem...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 gru 2012, o 03:15

Odp: 2x09 - Triggerfinger


Shane! Jak ja go nie lubię! Niech no on w końcu zniknie z tego serialu. Jest szansa, nawet o tym wspomniał podczas kolejnej durnej rozmowy z Andreą.
Lori podburza Ricka na Shane'a. Hmm, to trochę dziwne, ale podoba mi się, bo z dwojga złego wolę ją.

Zwiastun pod koniec odcinka mówi że kolejny epi będzie fajniejszy więc się zabieram.
Przetrwam ten sezon i liczę że trzeci będzie epicki i apokaliptyczny jak pierwszy.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 2x09 - Triggerfinger
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.