Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x09 - Ghost in the Machine » Zakończone Seriale » Kyle XY • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Przyjaciel forum

Postdodano 7 sie 2007, o 09:25

2x09 - Ghost in the Machine

Lori's decisions come back to haunt her while she is on a camping expedition with Kyle, Jessi, Declan, Amanda, Josh and Andy when they stumble upon the ruins of Zzyzx in the woods. It is revealed in the preview for this episode that Jessi may develop romantic feelings for Kyle (due to the fact of the previous episode, that she had a "fix"), making Amanda feel the need to become protective, and Josh and Andy might admit their feelings for each other. Andy reveals she has cancer.

Data emisji: 6 sierpnia 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Przyjaciel forum

Postdodano 8 sie 2007, o 14:52

Nieźle zmienili Jessi, teraz dziewczyna nie zauważa Declana, tylko Kyle jej w głowie - sprowokowała Amandę do bycia zazdrosną :hah:

Jednak Foss podrzucił fotki, ale tym "złym" okazuje się ktoś inny, całe szczęście, bo nudno by było :P

Ogólnie całkiem fajny odcinek, wpakowali się do środka, Kyle widzący nagrania w swojej głowie, Jessi też sobie poprzypominała różne rzeczy, jednak nie wiedziała, że to prawda.. W ogóle odniosłam wrażenie, ze po kolejnej przemianie jakaś bardziej "ludzka" się zrobiła. Sama podjęła decyzję, żeby wejść do środka i w ogóle jakoś inaczej mówiła ;)

Przez cały odcinek chodziło mi po głowie, że Andy ma zabawny strój :P Ale po tym, jak powiedziała, że ma raka, strasznie mi się jej szkoda zrobiło i Josha też.. właśnie teraz, kiedy chciał, aby coś między nimi było :(
<<

aja

Przyjaciel forum

Postdodano 8 sie 2007, o 16:22

Nikola napisał(a):sprowokowała Amandę do bycia zazdrosną :hah:

Pierwszy raz od początku serialu, Amanda pokazała, że jednak jakiś tam charakter ma i może nawet zaczne ją lubić jeśli taka pozostanie ;)

W ogóle cały odcinek przypominał mi ostatniego epa 4400 - też zamknięci w jakimś dziwnym budynku próbują się wydostać ;)

I też mi żal Josha i Andy :( Smutno się zrobiło. A jeszcze gorzej będzie jak uśmiercą Andy :(
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Przyjaciel forum

Postdodano 8 sie 2007, o 19:21

aja napisał(a):Pierwszy raz od początku serialu, Amanda pokazała, że jednak jakiś tam charakter ma i może nawet zaczne ją lubić jeśli taka pozostanie ;)

No, pokazała w końcu, że nie zawsze musi być taka milutka i łagodna ;) I nawet pocałowała Kyle'a sama od siebie ;)

aja napisał(a):A jeszcze gorzej będzie jak uśmiercą Andy :(

Mam nadzieję, że nie :(
<<

Arrow

Ekspert

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 8 sie 2007, o 22:43

heh, od początku Taylora nie widziałem w roli dobrego przyjaciela, tylko właśnie zdrajcy :P
tak samo z Andy, po tym jak miała ten ból głowy w samochodzie juz było pewne, że coś z nią jest źle, pewnie zniszczyli jeden z najlepszych wątków tego serialu, sceny Josha i Andy były zawsze świetne, teraz pewnie już nie będą
Jessi nieźle przeprogramowali, no a Amanda rzeczywiśćie wkońcu coś pokazała :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Dżukuś

Nowy użytkownik

Postdodano 9 sie 2007, o 02:00

No na szczęście to nie Foss jest zdrajcą, w co nie chciało mi się wierzyć. Odcinek niezły, dobijająca wiadomość o raku Andy :/ Wiedziałem, że z nią może być coś źle.

W tym odcinku nawet sekundy nie ujrzeliśmy Nicole czy Stephena, dziwne.
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Postdodano 9 sie 2007, o 13:39

Odcinek mi się podobał...Trochę zostało wyjaśnione w sprawie Fossa... :) Szkoda mi Andy bo zawsze była taka radosna a teraz to się pewnie zmieni... :( Teraz już nie będzie śmiesznego docinania Joshowi z jej strony... :(

Ja sądzę, że kluczem do tej skrzynki co ją Kyle znalazł będzie ten sygnet od Adama... :)
I jestem ciekaw czy Kyle skumał już, że Jessi jest taka jak on... :D
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

rzm

Nowy użytkownik

Postdodano 10 sie 2007, o 08:12

Kyle uleczy Andy ;]
<<

mirozi

Postdodano 10 sie 2007, o 15:41

Nikola napisał(a):
Jednak Foss podrzucił fotki, ale tym "złym" okazuje się ktoś inny, całe szczęście, bo nudno by było :P

przeciez juz wczesniej bylo wiadomo kto byl tym zlym :]
<<

Pluszu

Przyjaciel forum

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 11 sie 2007, o 00:17

Przyznam szczeze sie troche sie wystrachalem w paru momentach <lol2> No ale nie dziwcie sie, taka godzina i to sam w domu ;p
Obrazek
<<

0lina

Przyjaciel forum

Postdodano 11 sie 2007, o 18:36

wiadomo było że z Andy coś nie tak jest od tej sceny z bólem brzucha. Ale wydaje mi sie, że w ogóle by nie wprowadzali jej postaci gdyby ja mieli usmiercić i jakos zgrabnie to rozwiążą ;P może tak jak ktoś pisał Kyle ja uleczy jakąs nowoodkryta moca ;P
<<

ariena

Oglądam seriale

Postdodano 12 sie 2007, o 18:01

Kyle ja uleczy jakąs nowoodkryta moca

To prawie pewne ;) Przecież jego umiejętności wykraczają poza ludzkie granice. A Andy jest zbyt wyrazista i do spółki z Joshem tworzy świetną parę :)

Bardzo dobrze, że Foss jest tym dobrym. Może nie jest zbyt wylewny, ale broni Kyle'a i stara sie mu pomóc za wszelką cenę.

kluczem do tej skrzynki co ją Kyle znalazł będzie ten sygnet od Adama...

Właśnie!! Aż się zdziwiłam czemu od razu tego nie powiedzieli. Przecież było widac to zagłębienie z boku identyczne jak sygnet :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

unnami

Użytkownik

Postdodano 2 wrz 2007, o 02:59

Rewelacyjny odcinek, a scena z Andy i Joshem w samochodzie... mistrzostwo. Pełno emocji. 9/10
Recenzje filmowe -> http://www.recenzje.jogger.pl :)
Recenzje serialowe -> http://www.seriale.jogger.pl :P
<<

Czesiek_PL

Ekspert

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2008, o 17:55

Re: 2x09 - Ghost in the Machine

Ciekawy odcinek. Nareszcie poznaliśmy kawałek historii ZZXYZX i jaką rolę odegrał w tym wszystkim Foss i wiadomo komu tak naprawdę nie wolno ufać. Andy ma raka, może Kyle ja uleczy ;)