Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

2x08 - What's the Frequency, Kyle? » Zakończone Seriale » Kyle XY • seriale forumtv.pl

2007

<<

unnami

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 2 sie 2007, o 22:06

2x08 - What's the Frequency, Kyle?

Wszyscy opiekują się Lori, po napadnięciu. Ojciec Stephena miał wylew i leży w szpitalu. Lekarze nie dają mu szansy na przeżycie. Kyle dowiaduje się, że Stepehen jest pokłócony od wielu lat z ojcem. Idzie wraz z nim do szpitala gdyż chce poznać jego ojca. Jessie ma kolejną sesję u Nicole i skarży się na "siostrę" Emily. Kyle narysował obraz na którym był kościół. Od Stepehena dowiedział się, że to kościół do którego należał jego ojciec i Kyle podejrzewa, że ojciec próbuje przekazać Stephenowi jakąś wiadomość. Później Kyle traci świadomość i po obudzeniu się widzi obraz, który narysował. To pokój Ojca Stephena w prawdziwych wymiarach. Emily poszła do szefa Madacorp i skarży się na Jessie i chce zrezygnować z opieki nad nią lecz szef się nie zgadza i mówi, że ma przyjść z Jessie na zresetowanie jej błędów. Kyle w końcu odkrywa co chciał przekazać Stephenowi ojciec. Na sam koniec Kyle w końcu całuję się z Amandą.

***
Szczerze mówiąc, odcinek słaby. Podobało mi się to jak przemówił Josh do Lori, czy to, że Jessi chce być dobra, ale niestety znów jej mózg zrasują i po ptokach. Eh.

//btw. witam, 1 post:P forum zarekomendował mi tlen.exe:P//
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez unnami, łącznie edytowano 1 raz
Recenzje filmowe -> http://www.recenzje.jogger.pl :)
Recenzje serialowe -> http://www.seriale.jogger.pl :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 sie 2007, o 13:45


Wiedziałam, że to nie Foss zaatakował Lori.. jak jeszcze powiedziano, że jej naszyjnik ukradli, a w poprzednim odcinku Jessi tak się spojrzała na niego, że to musiała być ona. No a potem widać, że go ma.. Silna jest wystarczająco :P Foss to byłby za prosty wybór ;) W ogóle jakoś nie wydaje mi się, aby to Foss podrzucił zdjęcia Declanowi. To jest tak oczywiste, że aż niemożliwe :P

Declan wchodzący przez okno jak za dawnych czasów - w końcu :D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 sie 2007, o 21:09


jejuu jaka ta Jessi jest głupia.. napaść dla naszyjnika?? :razz:
Nikola napisał(a):Declan wchodzący przez okno jak za dawnych czasów - w końcu :D

oj dokładnie i jak przyniósł Lori filmy i w ogóle wszystkie ich scenki *_*
ogólnie odcinek jakis taki przynudnawy był :P mało akcji :P
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 3 sie 2007, o 21:16


się nie wybije, odcinek nudny :D
no i szkoda mi Jessi, ciągle ją programują :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 sie 2007, o 21:20


0lina napisał(a):ogólnie odcinek jakis taki przynudnawy był :P mało akcji :P


Niestety tak.. poprzedni mi się bardziej podobał, przynajmniej zabawny był ;)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 sie 2007, o 09:50


0lina napisał(a):
Nikola napisał(a):Declan wchodzący przez okno jak za dawnych czasów - w końcu :D

oj dokładnie i jak przyniósł Lori filmy i w ogóle wszystkie ich scenki *_*

Dokładnie! W całym nudnym odcinku tylko ich sceny były interesujące. W końcu wrócił dawny Declan. A to wszystko dzięki temu, że w końcu Kyle zdecydował się powiedzieć mu prawde (choć trochę głupio, że nie pokazali chociaż fragmentu ich rozmowy, reakcji Declana itp.)
Jessi głupia - wiadomo :P
I strasznie irytowała mnie Amanda tym swoim przyciszonym, słodkim glosikiem, który doprowadza mnie do szału :razz:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 4 sie 2007, o 10:14


aja napisał(a):I strasznie irytowała mnie Amanda tym swoim przyciszonym, słodkim glosikiem, który doprowadza mnie do szału


Nigdy jej specjalnie nie lubiłam, ale masz racje ostatnio robi się coraz bardziej "plastikowa". Jest tak słodka, że aż mdli :shoot:
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez ariena, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 11 sie 2007, o 18:32


aja napisał(a):rochę głupio, że nie pokazali chociaż fragmentu ich rozmowy, reakcji Declana itp.

no też mi się tak wydawało ale jakby się zastanowić, to nie wiem jak on by mu to wytłumaczył żeby nie zajeło całego odcinka ;D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2008, o 17:54

Re: 2x08 - What's the Frequency, Kyle?


Chyba jeden z nudniejszych odcinków. Tak się zastanawiam czy Kyle będzie mógł się włamywać do cudzych umysłów, żeby uzyskać informację.

 


  • Podobne tematy do 2x08 - What's the Frequency, Kyle?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.