Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x08 - The Prince of Winterfell » TOP 5 » Game of Thrones • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 maja 2012, o 02:24

2x08 - The Prince of Winterfell

Premiera: 20 maj 2012

Spoiler:
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 maja 2012, o 18:23

Odp: 2x08 - The Prince of Winterfell


Bardzo przyjemny odcinek. :)
Wkurzyła mnie Catelyn, która wypuściła Królobójcę i posłała go z Brienne do King's Landing. Zły ruch, bardzo zły.
Tyrion i Varys, uwielbiam ich pogaduszki. Tyrion ładną scenkę odegrał przed siostrą, która myślała, że złapała jego dziwkę. :)
Joffrey pokazał się tylko na kilka sekund, ale już zdążył mnie zdenerwować. :P
Arya i Jaqen. :D Świetna scena, gdy podała mu jego własne imię. :) No i ostatecznie dzięki niemu udało jej się uciec z Harrenhal. :)
Robb...można było się spodziewać, że nie dotrzyma tej swojej przysięgi małżeńskiej z dziewczyną Frey.
Sceny z Daenerys nic nowego nie wniosły. :/
Półręki złapany przez Dzikich, a reszta zwiadowców pozabijana. To mnie zaskoczyli. Jon Snow dzięki Ygritte został tylko uwięziony. :P Ciekawy jestem jak wyjdzie z tej sytuacji i czy pozna Mance Rydera, Króla za Murem. :P
W końcu pokazali Sama i resztę, ciekawe co zrobią ze znaleziskami zza Runy. :)
Jak można było się spodziewać Theon nie zabił małych lordów, całe szczęście. :) Jakoś średnio przepadam za Theonem, zwłaszcza teraz, ale jego siostra jest jeszcze gorsza. :P
Stannis powoli nadchodzi, już nie mogę się doczekać wielkiej bitwy morskiej i oblężenia zamku. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 maja 2012, o 21:10

Odp: 2x08 - The Prince of Winterfell


Nadchodzi wielka bitwa która zadecyduje o losach królestwa. I to czuć! Będzie się działo w przyszłym tygodniu :D Szkoda tylko, że ten odcinek był taką ciszą przed dużą gdzie nic spektakularnego się nie stało. Było za to sporo rzeczy które potem będą miały istotne konsekwencje.
Do Winterfell przybyła Yara i ma dziewczyna racje. Theon zrobił najgłupszą rzeczą jaką mógł - pozbył się cennych zakładników i zraził do siebie całą Północ. Do tego wypomniała mu, że Winterfell nie leży nad morzem, a przecież to są Żelaźni Ludzie. Podobało mi się też jak opowiadała że jak bym mała to chciała go udusić :) Wyjaśniło się też co stało się z chłopcami - chowają się w kryptach Winterfell. Tam to na pewno nie będzie ich nikt szukał. A potem przybędzie bękart Boltona i ich uratuje :)
Za Murem spokojnie. Jon odnalazł Półrekiego którego też złapali Dzicy. I jak widać ma on już jakiś plan :) Ciesze się też, że pokazali Sama i "resztę" braci. No i odnaleźli smocze szkło.
Robb dalej romansuje. Nie lubię tego wątku, ale zdaje sobie sprawę, że on musi być. Sporo zmieniono, ale na to też nie mam zamiaru narzekać. Średnio też mi się podobała historia Talisy i to czemu zachciała być lekarzem.
Catalyn zamiast zabić Jamiego uwolniła go. Podobało mi się jej słowne starcie z Karstarkiem gdzie pokazano, że ona nie miała w tym racji. Po prostu jest zdesperowaną matką pragnącą odzyskać dzieci. Sceny Jamie/Brennie dobre i czekam na więcej.
Tywim wyruszył na wojnę. Jeszcze nie wiadomo gdzie - wschód czy zachód. To się dopiero okażę. na szczęście Aryi nie udało się go wykończyć. ładnie za to zmusiła Jaquena do pomocy w ucieczce. Mała cwaniara. Ciekawe tylko gdzie teraz się uda.
Bronn i Tyrion xD co za genialna scena ;) karzeł czyta o oblężeniach, a Bronn opowiada jak ono wygląda. I jak sobie poradził z złodziejami :P To ich spieranie się o wymowę świetne. i potem odwiedziny Varysa. No i potem ta rozmowa z nim. Kto jak kto ale ta dwójka do siebie strasznie pasuje.
Tak jak myślałem Rose się znowu przydała i zastąpiła kolejną kurwę z książki, tym razem domniemaną kochankę Tyriona.
Dany dostała jedną scenę na końcu i w sumie nic z niej nie wynikło. Czekam na jej odwiedziny w Domu Nieśmiertelnych.

 


  • Podobne tematy do 2x08 - The Prince of Winterfell
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.