Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

2x08 - Rose » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 lis 2010, o 21:39

2x08 - Rose

Spoiler:


Świetny odcinek. Znowu. To się robi już nudne, że TVD nie ma słabych odcinków :)
Elena została porwana przez ponad 500 letnie wampiry, a jej śmierć może zdjąć klątwę z wampirów. Nieźle, tylko ską ona się wzięła i czemu jest podobna do Katherine. Ja chce żeby w końcu na to odpowiedzieli.
Śmierć Trevora to totalne zaskoczenie. Elijak machnął ręką, a tamten stracił głowę. Dobrze, że przynajmniej Rose przeżyła bo fajna jest :) Ciekawe jak długo będzie się pojawiać i w czym pomoże bracią.
Pojedynek z Eljahem świetny. Głównie za sprawą gadżetów Alarica. Granat z werbaną i pistolet na kołki - słodkie :D I jeszcze ostatecznie okazało się, że bracia przegrali. Szykuję się zemsta Pierwotnych i jakiegś Klausa. Tylko kim oni są? Jacyś władcy wampirów? Fajnie, że coraz bardziej wiemy o tym świecie :)
Road trip Stefana i Damona - świetne xD
Ostatnia scena Damona z Eleną też świetna. Jest po prostu coraz lepiej :D
Boonie i Jeremy oraz Caroline i Tylor - w końcu jakieś inne interesujące pary się potworzyły. Ja chcę ich więcej oglądać. I więcej Caroline spuszcającej łomot Tylorowi :)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 6 lis 2010, o 20:52

Odp: 2x08 - Rose


jedyne co potrafie teraz powiedzieć:
DAMON! <3
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 7 lis 2010, o 15:46

Odp: 2x08 - Rose


o tak, Damon wyznający swoje uczucia Elenie - pięknie. Ta łza w oku.. i jeszcze sam przyznał, że nie jest dla Eleny wystarczająco dobry, ale Stefan jest.
podróż braci świetna, przeprosiny i w ogóle.
Caroline Tyler - podobało mi się jak Tyler powiedział, że jest samotny w tym wszystkim i C jest jedyną osobą z którą może o tym pogadac
Bonny i Jeremy też fajnie, B wreszcie juz nie jest taka zarozumiała
Trevor to akurat byłam pewna, że zginie, cała ta sprawa Elka Katherine i reszta ciekawa
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 lis 2010, o 02:59

Odp: 2x08 - Rose


Co odcinek, to świetny! :D To mi się podoba! :D
Formują nam się dwie nowe pary - Jeremy/Bonnie i Caroline/Tyler. :P Jestem bardzo ciekawy dalszego rozwoju wydarzeń. :D
Jak można było się domyślić, Damon nie zrezygnował z Eleny, co pokazała końcówka.
Elijaha oczywiście przeżył, jak mnie wkurza, że źli zawsze wychodzą z sytuacji bez wyjścia.
Teraz czekam na innych Pierwotnych. :D Klaus - co za głupie imię!
Rose mi się spodobała, mam nadzieję, że będzie się często pojawiała i pomagała braciom.
Trevor fajnie zginął, nie zaskoczył mnie fakt jego śmierci, ale sposób w jaki zginął. Dość makabryczny i oryginalny. :D
Wycieczka i walka z Elijah była świetna w wykonaniu Stefa i Damona, fajna sprawa z gadżetami od Alarica. :P
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 14 lis 2010, o 23:53

Odp: 2x08 - Rose


to by było za proste, żeby ten cały Elijah zginął w tym odcinku :D bardzo się cieszę, bo to oznacza kłopoty i więcej akcji.

ciekaw jestem kim jest ten Klaus.

Damon na końcu - tego za to się nie spodziewałem :D

Rose - nowa, ciekawa postać.
trust him... he's a doctor!
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 gru 2010, o 19:34

Odp: 2x08 - Rose


Okazało się, że Elena została porwana przez bardzo stare wampiry, które chcą się uwolnić od Klausa.

Bardzo podobała mi się współpraca braci w uwalnianiu Eleny.

Elijah jednak jest dużo silniejszy niż bracia mogli sie spodziewać. Przebicie kołkiem na niego nie działa więc co?

Wyznanie miłości przez Damona wzruszające. Zachował się jednak godnie, wymazał wszystko z pamięci Eleny. Nie do takiego Damona przywykliśmy. :)

Podoba mi sie wątek Caroline i Tylera. W sumie mogliby być razem, bo Matt mnie irytuje. Oboje są "odmieńcami", skrywają tajemnicę, rozumieją się, więc nic nie stoi im na przeszkodzie. No może tylko to, że jedno ugryzienie Tylera jest w stanie zabić Caroline. Ale to tylko raz w miesiącu, więc spoko. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 2x08 - Rose
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.