Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x08 - Pret-a-Poor-J » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2008

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 paź 2008, o 10:48

2x08 - Pret-a-Poor-J

Jenny befriends a young model, Agnes, who encourages Jenny to not only explore her wild side, but also confront her boss, Eleanor Waldorf, who is attempting to “borrow” Jenny’s designs. Nate starts being protective of Jenny and they end up kissing at the end, when Nate helps her stop from making a big mistake. Serena and Dan agree to attend an art opening at Rufus’ gallery as friends, but the outing gets a little uncomfortable after Serena meets an artist, Aaron Rose, and realizes they have great chemistry. Blair attempts to seduce Chuck, but it proves tougher than she ever imagined.

Data emisji: 27 października 2008

***

Omg, nowy look Jenny jest okropny, w ogóle do niej nie pasuje :/ I jeszcze ona i Nate?! Kiedyś jeszcze myślałam, że to możliwe, ale teraz stwierdzam, że to kompletna pomyłka. Nate chyba zalicza wszystkie dziewczyny w tym serialu po kolei :P Została już chyba tylko Lilly :P I w ogóle jakoś dziwnie ten wątek przeprowadzili - ni z tego ni z owego - ciach prach nagle są sparks między nimi. Niby od czego to się zaczęło? Od wpadnięcia na siebie w łazience? Please...

Serena/Aaron - A jest dziwny - taki typ faceta, z którym w życiu bym się nie umówiła :P

C/B - awwww *_* Oni są po prostu stworzeni dla siebie. Ta ich ostatnia scena with no games była taka słodka :) Ale faktycznie Chuck and Blair holding hands to nie jest coś, co potrafię sobie łatwo wyobrazić :P

Aaaa! I jeszcze Willa Holland, która ZNOWU gra wkurzającą wszystkich postać :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 paź 2008, o 15:23

Re: 2x08 - Pret-a-Poor-J


Więc Jenny znowu powróciła do denerwowania mnie, ale tym razem nie denerwuje mnie tylko swoim zachowaniem, ale również wglądem. Jest okropny a para Jenny/Nate jest po prostu ew! :P

Aaron jest nawet fajny :P nie przeszkadza mi w każdym razie :D

C/B - wszystko pięknie, ale chciałabym żeby byli już razem XD
bo ja sobie ich tam jako parę wyobrażam :p mniam ;p
Want your bad romance.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 paź 2008, o 20:16

Re: 2x08 - Pret-a-Poor-J


Jenny wygląda strasznie i wkurza mnie more then ever...wyglądała okropnie, jeszcze ten makijaż...bleh...i ona nie widziała w tym nic złego, że tańczyły bez bluzek przed Maxem, czy jak mu tam było...no lol!

N/J - just weird...ewww...po prostu niesmaczne. I też nie wiem skąd nagle się wzięła ta para...to że ona może mieć na niego crush, to jeszcze ok, ale on? W tym sezonie to już kolejna jego laska...

Aaron jest dziwny. I powinien częściej zdejmować okulary. xD

D/S - fajnie ich wątek poprowadzili. Wiadomo że będą pewnie razem za parę odcinków (może ten Aaron się okaże jakimś psycho i D ją uratuje :P), ale przynajmniej fajnie są napisani.

Willa Holland - mnie jej postać aż tak bardzo nie denerwowała. I w sumie miała racje z tym co powiedziała Jenny na temat E.Waldorf. Ostatnio z Willą oglądałam film Genova.

Vanessa mnie denerwuje. Nie ma wątku żadnego i cały czas jest jakimś piątym kołem u wozu.

DB - best everrr! :D

Czy tylko ja uważam, że trochę spieprzyli "sposób" w jaki Dan niby zniszczył pojednanie BC na dachu?

And last but not least: B/C. Tyle scen mieli i w każdej było widać, jaka jest między nimi chemia! Ta scena na dachu i w jej pokoju. Awwww...no ale mają racje...jakoś nie wyobrażam sobie ich jako zwyczajnej pary i chociaż męczy mnie już trochę ta zabawa z tym ILY, to wolę ich tak niż jako parę gołąbków. :)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 paź 2008, o 20:48

Re: 2x08 - Pret-a-Poor-J


A gdzie widziałaś Genovę? Ja myślałam, że ten film jeszcze nie powstał :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 paź 2008, o 20:49

Re: 2x08 - Pret-a-Poor-J


Na międzynarodowym festiwalu filmowym z jakieś dwa tygodnie temu. :)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 paź 2008, o 23:05

Re: 2x08 - Pret-a-Poor-J


Fajnie :P Też już bym chciała to obejrzeć ;) A warto iść? (choć chyba dla samego Colina warto :P)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 30 paź 2008, o 02:58

Re: 2x08 - Pret-a-Poor-J


Mi się średnio podobał. Był dziwny. Atmosfera, akcja...jakoś dziwnie wszystko było konstruowane i budowane, czasami nie wiedziałam dokąd zmierza ten film. :P

A Colin się niestety zestarzał.
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 2 lis 2008, o 10:49

Re: 2x08 - Pret-a-Poor-J


za J. nigdy nie przepadalam wiec nie bede sie wypowiadac.
za to C/B - tez uwazam ze sa stworzeni dla siebie :)
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 4 gru 2008, o 19:28

Re: 2x08 - Pret-a-Poor-J


Little J. od początku serialu mnie irytowała i jakoś chyba się do niej już nie przekonam. Btw, jej nowy look nie jest AŻ taki zły :P na pewno wygląda lepiej niż w pierwszym sezonie, imo :)

Aaron, jest całkiem ok, lecz trochę sztywniak z niego, miejmy nadzieję, że się jeszcze wyrobi :P
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.

 


  • Podobne tematy do 2x08 - Pret-a-Poor-J
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.