Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x08 Morning Comes » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007

Opiekun: Czesiek_PL

<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 13 lis 2007, o 02:08

2x08 Morning Comes

After a fire at Lila's place, Dexter finds her becoming more attached to him than he is comfortable with. Meanwhile, Dexter decides "recovery" isn't working for him and pays a second visit to the man who murdered his mother. At the station, Debra and Lundy find a clue that points to the Bay Harbor Butcher being right under their noses...
Ostatnio edytowano 20 lis 2007, o 01:35 przez WhYdOC, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 19 lis 2007, o 23:42

Re: 2x08 Morning Comes (spoiler)


Akcja Dokesa - O SHITE! Będzie moc! Wiedziałam, ze on dojdzie zaraz do czegoś.

Tak jak wiedziałam, że Dex ciemnowłosą rzuci i wróci do tej przesłodzonej, rozciaptanej Rity... Życie. Ale cóż, przynajmniej synka ma słodkiego, to się porozczulam przed monitorem.
Obrazek
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 20 lis 2007, o 00:41

Re: 2x08 Morning Comes (spoiler)


No to się teraz dopiero zacznie dla Dexa... Najpierw Lundy, a teraz dodatkowo Doakes go tropi.
Dobrze, że Dexter wraca na starą drogę, nie lubiłam go jak był pod wpływem "bladej wampirzycy" :)
So?
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 20 lis 2007, o 03:00

Re: 2x08 Morning Comes


Swietny odcinek (chyba po każdym tak piszę :D)!
Dex "po staremu" zamknął etap z mordercą matki. Jednak akcja się nieźle zagęściła... Trio Lundy, Debra i Angel są już na 100% pewni, że Rzeźnikiem jest ktoś z posterunku - jedyna nadzieja (tak mi sie przynajmniej wydaje), że uda się w to wszystko jakoś wmanewrować Doakes'a. Zwłaszcza teraz, gdy znalazł próbki krwi.
Chociaż ją bardzo lubię, to faktycznie Lila przegięła i ma u Dextera już solidnie przechlapane. Ale nie sądzę, żeby powiedziała swoje ostatnie słowo, ani żeby ją Dex miał "wyeliminować".
Be Ironic napisał(a):Dex ciemnowłosą rzuci i wróci do tej przesłodzonej, rozciaptanej Rity...

Jak się cieszę :D że ktoś jeszcze ma takie jednoznaczne zdanie o tej bezadziejnej postaci!
Obrazek
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 21 lis 2007, o 00:33

Re: 2x08 Morning Comes


no to sie porobilo Doaks znalazl próbki krwi... no ciekawe jak to wykorzysta... ale ja uwazam ze tak czy inaczej w koncu wyjdzie to jemu na niekorzysc, np.: zostanie posadzony o bycie Rzeźnikiem... ciekae jak Lila łyknie porzucenie ją przez Dexa... ciekawe czy zemsci sie na nim czy na Ricie... pewnie dziewczyna sie doprosi i ją bedzie Dex musial załatwic moze odkryje jego Mrocznego Pasażera...

a Lundy i Deb sa lekko obrzydliwi...
<<

bishop

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 21 lis 2007, o 15:38

Re: 2x08 Morning Comes


teraz wszystko zmierza w jednym kierunku- albo złapią Dexa, albo on wrobi w to Doaks'a...stawiam na to drugie- a potem spali go Lila:)

swoją drogą to branie samochodu do akcji z parkingu policyjnego nie było za mądre i trochę koliduje z Kodeksem Harrego....tak samo jak zakłamanie raportu krwi... ślady bardzo prowadzące do niego....

no i trzymanie płytek krwi w domu w miejscu łatwo dostępnym to w ogóle porażka... chyba że robi z nimi coś co nie pozwoli na ich identyfikację...
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 21 lis 2007, o 15:52

Re: 2x08 Morning Comes


bishop napisał(a):no i trzymanie płytek krwi w domu w miejscu łatwo dostępnym to w ogóle porażka... chyba że robi z nimi coś co nie pozwoli na ich identyfikację...

Trzymanie próbek krwi w domu, to faktycznie padaka, ale wydaje mi się że to coś silniejszego od Dextera... Z jednej strony to dowody zbrodni, ale to także jego trofea.
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 23 lis 2007, o 04:31

Re: 2x08 Morning Comes


I kto miał racje o Laili? JA! Jak ja jej nie znoszę!;p I jeszcze na siłę wdziera się w życie Dexa. :( Jak tak patrzyła na jego krwawą rękę to na serio pomyślałem że to wampir. Kurdę, tak jej nie lubię, a tylko o niej się tu rozpisuje, czas zmienić temat!

Masuka, czy jak tam było temu skośnookiemu zboczeńcowi jest ostatnio najlepszy. :D Ciągle sypie jakieś głupie ale śmieszne teksty. ;p

Co było najlepsze w odcinku wg mnie: Dexter kogoś zabił. Za tym tęskniłem. ;p
Sierżant D jest upierdliwy, znalazł pudełko, ciekawe co się teraz stanie. ;d
Laila(znowu ona), menda jedna, no wiedziałem że ona jest jakaś inna. Brak mi słów do opisania tego co o niej myślę. Mimo że to serial, mocno to przeżywam. ;p

I na zakończenie moich wywodów: "Bo zobaczysz potwora"

Ojjj, ile ja bym dał żeby zobaczyła prawdziwe oblicze mrocznego pasażera.


Pozdrawiam wszystkich którzy lubią Lailę. ;]
We Are The World haiti
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 24 lis 2007, o 05:44

Re: 2x08 Morning Comes


Na wstępie: dzięki za pozdrowienia, bo to chyba głownie do mnie :P

1. "na siłę wdziera się w życie Dexa" - a Rita to pewnie się delikatnie wdzierała :hah:
2. z Lilą to sobie chociaż Dexter konkretnie "poużywał" :P
3. co by o niej nie myśleć, na tej znajomości Dex zyskał, chociażby poszerzenie horyzontów i nowe ścieżki "do eksploatacji"

A Masuka to temat sam w sobie :D werbalny zboku i erotoman gawędziarz, ale śmieszny ;)
Obrazek
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 26 lis 2007, o 23:16

Re: 2x08 Morning Comes


Co za odcinek kozak! Chyba najlepszy w tym sezonie, ale będą jaja jak Doakes poinformuje Dextera o tym co znalazł w jego mieszkaniu :] Już nie mogę się doczekać!
See you in another life, brother...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 27 lis 2007, o 03:50

Re: 2x08 Morning Comes


A mi smutno, bo Doakes robi sobie co chce. :(
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 lis 2007, o 00:07

Re: 2x08 Morning Comes


Ja tam wolę Ritę od Wampirzycy od samego początku.
Niepotrzebnie zostawił Dexter na stole Jimanezza.
Obrazek
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 28 lis 2007, o 03:09

Re: 2x08 Morning Comes


Nie, no jasne - to przecież rzecz gustu :P
Mnie Rita koszmarnie nudzi i irytuje, a przez tyle odcinków zaskoczyła mnie raz - jak przebrała sie za Larę Croft - groteskowa była :D
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 sty 2008, o 23:42

Re: 2x08 Morning Comes


Taki sobie odcinek. Nic sie nie działo po za tym, że Dex zabił mordercę matki i pokłócił się z Lilą(nareszcie!). I jeszcze Doakes znalazł pamiątki Dextera, a Landy dowiedział się, że zabójcą jest jeden z policjantów. Tak to nudy ;)

A Masuka to temat sam w sobie :D werbalny zboku i erotoman gawędziarz, ale śmieszny ;)


Lepiej się go scharakteryzować nie dało, kocham tą postać :)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 wrz 2008, o 22:57

Re: 2x08 Morning Comes


© tlen.exe napisał(a):I kto miał racje o Laili? JA! Jak ja jej nie znoszę!


I ja! i ja! też jej nie lubię i to od początku! :P
Doakes'a lubiłam ale odkąd zaczął się wpychać w życie Dex'a i utrudniać mu życie to lubię go coraz mniej. Choć ciekawa jestem co zrobi z próbkami to życzę Dexowi i sobie żeby mu się to nie udało xD
No i co zrobi Lundy z wiedzą, którą posiadł...
Want your bad romance.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 sie 2011, o 18:39

Odp: 2x08 Morning Comes


Dexter w końcu, w końcu przejrzał na oczy, jak ja się ciesze. :D Może wróci stary, dobry Dexter, a nie ten Lila'owy, po odwyku...

Doakes sie dowiedział... Nieźle, ciekawe co wykombinuje Dex.

Śledztwo troszke ruszyło. Ciekawe czy zbliżą się jeszcze bardziej. :p
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 2x08 Morning Comes
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.