Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x07 - Release Me » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 lip 2009, o 20:35

2x07 - Release Me

Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 lip 2009, o 11:40

Re: 2x07 - Release Me

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 sie 2009, o 21:37

Re: 2x07 - Release Me


Dobrze, że na końcu pojawił się Godric i uratował Sookie, chociaż skąd on się tam wziął, ale whatever, w końcu jest super potężny :P
Jason, w końcu coś ruszyło! mam nadzieję, że się wyplącze z tego całego FotS bo to się naprawdę robi nudne.
Hugo zdrajcą, podejrzewałam chociaż nie winię go... no może trochę, ale po części też go rozumiem.
Bill/Lorena - nuda.
Hoyt/Jessica - soł kjut <3
i mam nadzieję, ze Sam zabije w końcu Maryann bo jest nie do zniesienia.
Want your bad romance.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 sie 2009, o 01:17

Re: 2x07 - Release Me


Nareszcie pokazali Godrika z teraźniejszości i już go lubię, tylko jak udało mu się uciec? Erik tak szybko by nie zareagował. Już nie mogę się doczekać jak wampiry zjawią się w kościele. To może być cudowna rzeźnia :D

Ciekawe, Sookie może się porozumiewać na odległość z Barrym. O dziwo nawet pomógł jej i przy okazji wplątał się w niezłą aferę. Czy mi się wydaje czy to Lorena go wciągnęła do pokoju?

Sceny Bill/Lorena nudne, flashbacki takie sobie, dziwne że Erik ich nie odwiedził spytać się co z Sookie.

Hugo okazał się zdrajcą, dobrze na tym na pewno nie wyszedł. Ciekawe co mu wampiry przygotują ^^

Sceny z Jasonem dobre, na początku jak Sara chciała o wszystkim Stevowi powiedzieć(nawiedzona) a potem walka z Gabem i na końcu ogłuszenie przez Sarę. Mam nadzieje że będzie w centrum wydarzeń w kościele.

Sceny z Jessicą i Hoytem jak zwykle świetne xD to chyba moja ulubiona para w tym serialu. Dobrę było to jak Hoyt powiedział że nigdy tego nie robił z dziewczyną, a ona myślała że jest gejem.. Mam nadzieje że nie zrobi mu krzywdy.

W miasteczku jak zwykle wszystko kręci się w okół Maryann. Ciesze się że Daphne nie żyję, tylko jaki miała w tym cel? Andy popada w paranoję, przynajmniej już nie zobaczy świni.

Laffayet wrócił do siebie. Jego wątek jeszcze jest spokojny, ale coś z tego wyjdzie. Pewnie rozwiną to dopiero w 3 sezonie.

I znowu tydzień czekania...
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 6 sie 2009, o 22:24

Re: 2x07 - Release Me


Wydaje mi się , że Godrick jest tam z własnej woli.
Zastanawia mnie co będzie z Samem , mam nadzieję , że uda mu się wywinąć z tej chorej sytuacji .
Jeśli chodzi o Erica , to zauważ , że siedział i nasłuchiwał w pokoju naprzeciwko co się dzieje u Billa.
Osobiście podejrzewałam , że to Isabelle jest zdrajcą , ale się pomyliłam.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 sie 2009, o 19:48

Re: 2x07 - Release Me


Bill/Lorena - dalej mi się to nie podoba; mam nadzieję, że szybko to zakończą i Bill się wydostanie z tego przeklętego pokoju. Barry rzeczywiście robi ostatnią przysługe jej i wampirom... :P

Pojawił się Godric. Fajnie, w następnym odcinku wyjaśnią na pewno jak się tam znalazł.

Podobały mi się sceny w kościele Hugo i Sookie. Gabe - sanofebycz chciał ją zgwałcić, ale na szczęście do tego nie doszło... Mam nadzieję, że Hugo przezył, bo go w sumie polubiłem.

Jessica i Hoyt, zarówno razem jak i osobno są fantastyczni :D

No ładnie, Sara zaatakowała Jasona... Ale co ją tak mogło wkurzyć? :P Steve jej jakiś kit wcisnął pewnie... Fajna była ta scena z pistoletem.

I Maryann. Mam nadzieję, że Tara zacznie rozumieć o co chodzi; wszystkim się taśma urwała. Oby był sposób na zabicie jej, bo strasznie mnie wkurza.

Laffayette i jego teksty xD

Daphne nie żyje - dobrze. But Sam is in big trouble.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 20 sie 2009, o 16:23

Re: 2x07 - Release Me


Ej :/ Godrik jest maleńki :( Powinien byc bardziej majestatyczny imho :/
Jak mój ukochany :hearth Eric :hearth :love
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 cze 2010, o 14:45

Odp: 2x07 - Release Me


bo Godric został chyba zamieniony jako młody chłopak.. tak to wyglądało w retrospekcji przynajmniej. Dobrze, że się pojawił i uratował Sookie.
ciekawe czemu Maryan zabiła swoją wierną służebnice Daphne.. i dlaczego Sara zaatakowała Jasona jak taka zakochana w nim była.
Rertrospekcje Billa i Loreny średnie, ona nie dość, że wredna to paskudna, taką twarz ma spłaszczona, a na wersji z polskiego HBO to już w ogóle, bo obraz jest spłaszczony :/ :D
Jess i Hoyt, wiem , że się powtarzam, ale są strasznie słodcy <3 te jego świeczki.. :)
Barry pomógł Sookie ;) ale teraz ktoś go porwał, ciekawe kto.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 maja 2011, o 20:08

Odp: 2x07 - Release Me


Miło było poznać Godrica. :) Wpadł w ostatniej chwili ratując Sookie. Pewnie zaraz po tym przybędzie Eric, który usłyszał rozmowę Barryego z Loreną... Nie lubię jej, nie wiem po co więzi dalej Billa. Zazdrości mu tego, że potrafi kochać, czy chce się mścić za to, że nie kocha jej?

Hugo okazał się być zdrajcą. Ojj, nie wróże mu dobrych chwil... :D

Jason standardowo świetny! Jak się wkurzył jak ten półgłówek zaczął obrażać Sookie... Widać zajebiście wysportowany jest. ;) Sara pewnie dowiedziała się od wielebnego, że jest jakimś sympatykiem wampirów czy cuś. Ech, szkoda, bo chciałbym tę parkę zobaczyć jeszcze razem. :)

Maryann zabiła Daphnie i dobrze, teraz pora aby ją ktoś zabił. Andy o wszystkim wie tylko nikt mu nie uwierzy, no może poza Tarą, która powoli zaczyna coś podejrzewać...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 2x07 - Release Me
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.