Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE) » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 mar 2008, o 08:14

2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)

Jake and Hawkins have one final opportunity to prove to the independent Texas government that they hold the evidence to one of the biggest conspiracies in history, but first they will have to get past the Cheyenne government.

Morse code: “IS STILL THERE”
Data emisji: 25 marca 2008
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 26 mar 2008, o 22:35

Re: 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)


no i mamy koniec
jakośszybko wszystko to poszło
4 dni temu zabili Bonnie, tyle przeszli w tak krótkim czasie i do tego dostali się do Cheyenne
niby wszystko się udało, ale mi jednak brakuje jakiegoś całkowitego zamknięcia
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 mar 2008, o 22:51

Re: 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)


Ale akcja! W szpitalu zobaczyliśmy w końcu pana anonima z J&R... No i akcja załatwiania strażników była ładna.

Ale to co się stało w ambasadzie, przebija wszystko, niby wojsko Cheyenne stoi za bramą i ma ich na ostrzu noża ale nic nie mogą zrobić bo tamci dostali azyl. :D

Akcja w ambasadzie była najlepsza do czasu lotu Jake'a w stronę San Antonio. :D Jak te samoloty sobie leciaaaaaały i się strzelaaaaały. ;p No i wypowiedzieli wojnę Cheyenne.
Nice że gość "ma nadzieję" że to coś dobrego, czy oni czasem nie powinni wiedzieć co to jest?!

Te wątki w mieście były trochę mniej interesujące, choć fajnie że Back się opanował i wrócił na trasę. ;p

Stanley i Mimi - wielkie :S


Oj, ta bombka sporo przeżyła w tym serialu. Aż się dziwię że po drodze nie zrobiła bum. Fajnie że jestem już po, ale czuję mały niedosyt. Jeszcze jeden odcinek by się przydał na sprawy typu: i wszyscy żyli długo i szczęśliwie oraz że tam ileś lat później i koniec wojny, wygrały dobre gumisie itd. ;p

KONIEC!
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 mar 2008, o 23:57

Re: 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)


Gdyby nie to, że to już koniec bym napisał, że przyszły sezon zapowiada się znakomicię, ale niestety nie mogę. Przynajmniej jeszcze :) Akcja została poprowadzona fachowa(jednak było widać, że miejscami można było to rozciągnąć), większość wątków zosała rozwikłana, ale pojawiły się nowe np. powstanie Becka przeciw J&R oraz zapowiedź nowej wojny domowej. Ten serial ma ogromny potencjał, liczę na CW że zamówi trzeci sezon.

Czy mi się wydaję czy w nowej stolicy budowali nowy kapitol? ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 27 mar 2008, o 00:07

Re: 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)


Wojna domowa by była nawet fajna, ale boję się o to że zepsują serial, a do tej pory był fajny. Nie chcę sytuacji jak z PB.
We Are The World haiti
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 27 mar 2008, o 16:40

Re: 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)


No i bardzo dobry odcinek jak na zakończenie serialu. Świetna akcja z odzyskaniem bomby, naprawdę trzymało napięcie. Wszystko niby zostało jakoś opowiedziane i można se wymyśleć co było by dalej. Że rząd zostanie obalony itd... ale po co jak równie dobrze mogliby stworzyć sezon 3. :D SAVE JERICHO !! Dla mnie również jest jeszcze duuużo do opowiedzenia w tym serialu. W PB głównym wątkiem jak sam tytuł mówi jest ucieczka, więc dlatego według mnie nie mogły rozwinąć skrzydeł następne sezony. Tematem w Jericho, wojna jest bardzo rozległy i spokojnie mogliby stworzyć kilka sezonów. ;)
Obrazek
<<

CeeD

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 27 mar 2008, o 16:54

Re: 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)


Ufff...
Odcinek ŚWIETNY.
Moim zdaniem zakończenie w pełni fachowe i profesjonalne.
Przy tym myślę, że 3 sezon nie jest tu potrzebny. Znacznie lepsze są "niedokończone zakończenia".

Co do odcinka:

Wszystko jak na to, że opowiedziane w 1 odcinku, to dość składnie powiązane. Oczywiście gdyby 2 sezon miał choć 10 odcinków, można by było zwolnić trochę akcję, czyniąc ją bardziej wiarygodną. Jak na mój gust za dużo wydarzyło się w 1 odcinku, ale mogę go ocenić 9/10.

Mam nadzieję, że nie będzie 3 sezonu głównie dlatego, że seriale takie jak Lost, Prison Break czy Alias zostały lekko zepsute przez kręcenie dużej ilości odcinków.

P.S. MOIM ZDANIEM JERICHO TO NAJLEPSZY SERIAL JAKI WIDZIAŁEM!

Pozdrawiam wszystkich fanów Jericho ;)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 mar 2008, o 15:43

Re: 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)


Dobrze ze scenarzyści zostawili pole manewru w razie bardzo mało prawdopodobnego 3 sezonu w innej stacji lub filmu fabularnego. Takie zakończenie w pełni mnie satysfakcjonuje :)
trust him... he's a doctor!
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 28 mar 2008, o 19:37

Re: 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)


najlepsza była końcówka
Hawkins do Jake'a - nie bierz tego do siebie ale wyglądasz jak pół dupy zza krzaka
a potem super extra tekst - jakie to uczucie zmieniać historię?
ale ogólnie to super zakończenie a tak poza tym to chyba pierwszy
serial jaki oglądam który się skończył xD
<<

motoko

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Lokalizacja: Scotland

Postdodano 31 mar 2008, o 02:56

Re: 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)


Naprawdę nieźle!

Teraz to tylko urządzić głosowanie na ulubionego bohatera serialu. Kobiety będą głosowały na Jake'a a faceci na Hawkins'a...

Ja jestem facetem...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 2 kwi 2008, o 01:34

Re: 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)


Kobiety będą głosowały na Jake'a

na Jake'a? hahaha
moja siostra z niego się nabija a najbardziej z jego zębów...
Ja jestem facetem i bym głosował chętniej na kobietę jakąś niż na faceta ale nie ma kogo wybrać...
Może żona Hawkinsa?
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 kwi 2008, o 00:41

Re: 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)


Jego żona w ogóle nie była ładna. ;p Jeśli chodzi o wygląd to bym głosował na tą laskę od sklepikarza, ale tylko jeśli chodzi o wygląd. ;p Bo rozumiem to ona nie grzeszy. ;p A w ogóle skąd pomysł że faceci by głosowali na faceta?!
We Are The World haiti
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 25 lip 2008, o 11:08

Re: 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)


Ktoś widział alternatywne zakończenie? Zmienili tlyko kilka scen ale nawet ciekawe, no i przy tym zakończeniu musieliby kontynuować
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 wrz 2008, o 23:43

Re: 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)


skoro Moda na Sukces dalej istnieje w tv to czemu takie jericho nie mogą kontynuować. Ogólnie ten serial jak i inne post nuklearne, katastroficzne nie spełnił moich oczekiwań. Liczyłem na więcej akcji. Widać, że to była produkcja niskobudżetowo chociaż były przecież czołgi, samoloty itd. ale czegoś brakowało. Ale trzeba przyznać, że serial miał specyficzny klimat. Najepsze były początkowe odcinki potem było kilka odcinków zupełnie niepotrzebnych (najlepiej aby je wycieli) dopiero potem rozegrała się akcji. Potem znowu było długo długo nic i tak wychodzi, że tylko kilka odcinków były na dobrym poziomie.
Pomysł był fajny ale wykonanie i po trochu aktorstwo stało na niskim poziomie.
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 2x07 - Patriots and Tyrants (SERIES FINALE)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.