Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

2x07 - Masquerade » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 paź 2010, o 08:54

2x07 - Masquerade

Spoiler:

28.10.2010
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 paź 2010, o 15:11

Odp: 2x07 - Masquerade


Fajny odcinek, dużo się działo :)
ciekawe kto porwał Elenę? i co miała na myśli Katherine, gdy Damon zamykał ją w grobowcu. Swoją drogą skubana sucz, dalej żyje :P Świetna scena jak jej wbijali kołki i pojawiała się krew na ubraniu Eleny.
Tyler chyba będzie wilczkiem, dziwnie tak, że po raz drugi 'zabił' Sarę, tym razem na serio. Już się bałam, że Car zabiła Matta..
Bonnie w tym odcinku była spoko ;) ta jej kuzynka czarownica też fajna. I chyba szykuje się Bonnie & Jeremy "nie jestem już dzieciakiem" xD Jenna fajnie powiedziała, że wcześniej było z niego takie emo :D
Dobrze, że na końcu Elka i Stefan nie wrócili do siebie od razu, bo jak widać będzie ciąg dalszy afery i kłopotów.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 paź 2010, o 20:40

Odp: 2x07 - Masquerade


Świetne! Tak się powinno robić każdy odcinek :)
Plan zabicia Katherine poskutkował. No prawie bo zamknęli ją w grobowcu :) Tylko czemu zostawili jej kamień? Przecież zawsze może się okazać potrzebny. Świetny moment jak pierwszy raz Damon strzelił do Katherine i Elena zaczęła krwawić. Mocne.
Kuzynka Boonie fajna :) Ciekawe kiedy teraz zobaczymy Lucy. Oby szybko bo lubię wiedźmy :) I dobrze, e powiedziała Boonie żeby mieszała się w sprawy wampirów ;) Ciekawe też jak wyjdzie jej związek z Jeremym. Chociaż wolałbym ją z Damonem xD
Tayler wilkołakiem! Dobrze i coś mi się wydaje, że niedługo dowie się też o wampirach :)
Elena porwana? Tylko przez kogo tym razem? Pewnie przez tego przed kim Katherine uciekała. To będzie potężny wampir. Tylko po co ten Moonstone?
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 lis 2010, o 23:30

Odp: 2x07 - Masquerade


Bardzo ładny napakowany akcją odcinek! :D
Bonnie spotkała swoją kuzynkę, mam nadzieję, że jeszcze pokaże nam. :P
Fajnie, że Katherine została schwytana, tylko dlaczego nie zabrali jej kamienia? Trochę głupie jak dla mnie.
Caroline świetnie się spisała w tym odcinku, nabrałem się tak samo jak Katherine. :P
Tyler oficjalnie został wilkołaczkiem! :D Mam nadzieję, że będzie współpracował z braćmi. :D
Zaskoczenie zaskakujące, kto porwał Elenę i po co? Jakiś inny wampir, silniejszy od Katherine?
Twórcy zbliżają nam Bonnie i Jeremiego, ciekawe co z tego wyjdzie. :P
Bardzo podobała mi scena walki z Katherine w pokoju, przebijanie jej kołkiem oraz Eleny, która była pod urokiem. :D Świetny moment odcinka!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 14 lis 2010, o 22:55

Odp: 2x07 - Masquerade


Podobało mi się jak Caroline była zadowolona z siebie jak zwabiła Kath do tego pokoju xD

trochę się wyjaśniło, trochę pokomplikowało. Jeremy z Bonnie? tak dziwnie.

z jednej strony fajnie, że nie zabili Kath bo uwielbiam odcinki z jej udziałem, ale z drugiej to trzeba być niezłym frajerem, żeby pozostawić ją przy życiu :P same kłopoty.

Tyler - musiało do tego kiedyś dojść.
trust him... he's a doctor!
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 gru 2010, o 19:22

Odp: 2x07 - Masquerade


Pojawiła nam się w odcinku nowa czarownica. Okazało się kreną Bonnie. Fajnie, że jej i tym samym braciom pomogła,a skrzywdziła Katherinę.

Plan braciszków był misterny, tylko nie przemyśleli, że Katherina się ubezpieczy. Gdyby nie pomoc krewnej Bonni to z całego planu nic by nie wyszło. A tak mamy Katherinę zamkniętą w grobowcu.

Co do Tylera. To było nieuniknione. Prędzej czy później musiał aktywować swoją klątwę. Teraz zastąpi nam Masona.

Caroline, jak zwykle była niezastąpiona. Jak się cieszyła, że udało jej się oszukać Kath. :D

Końcówka mocna - Elena porwana...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 2x07 - Masquerade
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.