Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

2x07 - Free To Be You and Me » Zakończone Seriale » Kyle XY • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 lip 2007, o 08:50

2x07 - Free To Be You and Me

Kyle and Amanda are preparing for their first date. Meanwhile, Kyle receives a cryptic warning from Foss -- making him wonder who he can actually trust.

Data emisji: 23 lipca 2007
Ostatnio edytowano 24 lip 2007, o 21:32 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

blusher

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 27 lip 2007, o 14:23


Dobry odcinek. Josh niźle wywija na parkiecie :D i najlepszy text "I'm dancing.. you're coping". Co do Jessi jest mi jej szkoda :/ coraz bardziej wzbudza litość, ale jeśli nie zacznie kontrolować swojego umysłu to może być niezła rozruba
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 lip 2007, o 18:21


Przyjemny odcinek :) Strasznie ciesze się, że pomiędzy Lori, Declanem i Kyle'm zaczyna sie wszystko układać i Kyle chce powiedzieć Declanowi prawde :) Tylko że teraz Lori dostalo sie po głowie :P
Ale najbardziej podobalo mi się poruszenie kwestii tolerancji wobec homoseksualistów. To pierwszy serial jaki widziałam, w którym w tak bezpośredni sposób opowiedziano się za równouprawnieniem. Bardzo duży plus :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 28 lip 2007, o 15:00


blusher napisał(a):Jessi jest mi jej szkoda :/ coraz bardziej wzbudza litość


Litośc? Mnie ona doprowadza do pasji :/ Jest bezbarwna, gra beznadziejnie i nic nie wnosi.

aja napisał(a):Tylko że teraz Lori dostalo sie po głowie :P

Pewnie od Foss'a ;) Ciekawie czy ja porwie?

A ponadto - Josh i Andy-coraz bardziej podoba mi se ta para, Kyle WRESZCIE zacznie się umawiac z Amandą ;)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez ariena, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 28 lip 2007, o 18:28


Jezussss wreszcie.. mam nadzieję że Kyle powie wszystko Declanowi i znowu będą przyjaciółmi i wróci Declan z 1 sezonu a nie taki ciotowaty jak teraz :D
Amanda mnie irytuje, taka bezbarwna, mdła dziewczyna ;/ mogliby jej dać coś ciekawego do zagrania a nie tylko to co teraz - jest w serialu tylko po to żeby Kyle miał do kogo wzdychać..
co do kwestii homoseksualizmu - właśnie bardzo fajnie im to wyszło, tak lekko i na luzie :) hah boskie było jak Lori i Hillary udawały lesbijki przed Charliem ;D
<<

blusher

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 29 lip 2007, o 20:24


ariena napisał(a):Litośc? Mnie ona doprowadza do pasji Jest bezbarwna, gra beznadziejnie i nic nie wnosi.

Przypominam, że ona została "zaprogramowana" przez firmę tak aby być mało komunikatywną i mieć problemy z zawieraniem znajomości, co by sie Nicole nie połapała. Bardzo mnie ciekawi jak zareaguje na informację kim naprawdę jest i że wszystko co jej wmawiano to stek bzdur.
btw wpadła mi w ucho piosenka jak Josh uczy Kyla tańczyc ;) (Coburn "Baby boomer")
<<

dhv

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 30 lip 2007, o 03:00


Rzeczywiscie ciekawy odcinek. I doprawdy wzruszajace zakonczenie. Lubia dawac nieoczekiwane zakonczenia : )
Olina.. Rzucic dziewczyne z powodu problemow pseudo przyjaciela. Cos ciotowatego w nim naprawde jest. : ]
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 sie 2007, o 13:41


Tańczący Josh jest świetny ;D W końcu Kyle zdecydował się pogadać z Declanem.. najwyższy czas.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2008, o 17:54

Re: 2x07 - Free To Be You and Me


Mam nadzieje, że Andy będzie się częściej pojawiać, a może nawet poznamy jej dwie mamusię ;) Declan nareszcie pogodził się z Kaylem, teraz niech tamten powie mu wszystko co wie. Czyżby to Foss zaatakował Lori?

 


  • Podobne tematy do 2x07 - Free To Be You and Me
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.