Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x06 - Sedition » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 mar 2008, o 08:13

2x06 - Sedition

Following the Rangers' decision to take justice into their own hands, Major Beck goes to extreme measures to prove he's in complete control of the town, while Hawkins receives a call from Chavez telling him that it is time to transport the bomb.[

Morse code: “KNOW YOUR FLAG”
Data emisji: 18 marca 2008
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

CeeD

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 19 mar 2008, o 22:12

Re: 2x06 - Sedition


Moim zdaniem odcinek świetny, aczkolwiek niektóre momenty odrobinę naciągane. Np. skąd Rangersi mieli mundury wojska, dlaczego żołnierze nie ścigali Hawkinsa po tym jak zabrali bombę. Ale nie można za to obwiniać scenarzystów, ponieważ odcinki muszą być bardzo streszczone, gdyż do końca sezonu (serialu) został już tylko 1. Odcinek ogólnie dobry, trzyma poziom, napięcie przez cały odcinek, no i w końcu wiele faktów wychodzi na jaw. Pozostaje tylko czekać na finał. Mam nadzieję, że będzie to koniec całego serialu, bo przeciąganie seriali i kręcenie dwudziestu sezonów jest trochę nieprofesjonalne, psuje to fabułę filmów, aby ludzie mogli zarobić miliony (więcej odcinków - więcej kasy).
Piszcie wasze odczucia na temat odcinka ;) :)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 mar 2008, o 19:08

Re: 2x06 - Sedition


CeeD napisał(a): niektóre momenty odrobinę naciągane. Np. skąd Rangersi mieli mundury wojska, dlaczego żołnierze nie ścigali Hawkinsa po tym jak zabrali bombę. Ale nie można za to obwiniać scenarzystów, ponieważ odcinki muszą być bardzo streszczone, gdyż do końca sezonu (serialu) został już tylko 1.

Też mi się to wydało naciągane, ale ja tego nie usprawiedliwiam małą ilością odcinków drugiego sezonu, no bo przecież nie musieli zaczynać tylu nowych wątków - wtedy nie musieliby tak skracać odcinków. Poza tym, jakoś nie wydaje mi się, żeby wszystko sensownie zakończyli w kolejnym, ostatnim odcinku.

A najdurniejsze to były ta majaki Jake'a ze swoim dziadkiem. Myślałam, że z takimi żenującymi wstawkami skończyli w pierwszym sezonie, no ale się przeliczyłam.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 mar 2008, o 00:48

Re: 2x06 - Sedition


Jack szybko został schwytany i bardzo dobrze, przynajmniej były ciekawe flashbacki, które jak widzę nie wszystkim się spodobały;). Widać, że całe miasto jest z nim, nawet jego matka ;) gdyby tam dłużej posiedział mogłoby dojść do ciekawego powstania. Hawkins stracił bombę, która ma wybuchnąć i zniszczyć rząd, a tylko Jack może to powstrzymać, czyżby szykował się sojusz z Backem, który widocznie przezywa małe załamanie. Szkoda tylko, że najprawdopodobniej był to przedostatni odcinek bo oglądalność jest niska przy wysokich notach...
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 22 mar 2008, o 14:13

Re: 2x06 - Sedition


odcinek bardzo dobry. A już myślałem, że za Goetza oberwie New Bern, a tutaj Beck dowiedizał się ładnie wszystkiego :P
Dobra scena gdy Jake się poddał. Fajnie wyglądało to jak zamykali całe Jericho, no by się działo gdyby Jake'a nie uwolinili. Szkoda trochę Becka bo widać, że chłopak się stara :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

CeeD

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 22 mar 2008, o 19:26

Re: 2x06 - Sedition


Mam taki mały pomysł.
Wydaje mi się, że nie da się w 1 odcinku streścić tego filmu do końca, dlatego mam taką prośbę:

piszcie swoje pomysły, odczucia, co do odcinka 7 i przyszłości serialu.

Pozdrawiam
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 mar 2008, o 13:00

Re: 2x06 - Sedition


Nastepny dobry odcinek. Pierwszy raz podczas ogladania tego serialu nie moge sie doczekac nastepnego. Moze dlatego ze jestem bardzo ciekawy jak scenarzysci zakonczyli caly serial :)
trust him... he's a doctor!
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 25 mar 2008, o 12:34

Re: 2x06 - Sedition


No i stało się zadecydowali że kończą na 7 serial !! Jak oni zamierzają to zrobić ?? Miejmy nadzieję, że jak podpiszemy jakąś petycję to ocalimy Jericho :D A odcinek mega !! Racja nie które wątki musieli znowu przyspieszyć ale w oglądaniu nic to nie psuło. Akcja znowu non stop. Nie mogę się już doczekać 7... coś czuję że będzie niezła jatka. Gdyby tak jeszcze Beck z nimi poszedł do tego miasta... to by się działo :D
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 2x06 - Sedition
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.