Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x06 -Keep Your Enemies Closer » Seriale sci-fi / fantasy » Arrow • seriale forumtv.pl

Opiekunowie: Czesiek_PL, salmaatache

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 lis 2013, o 07:37

2x06 -Keep Your Enemies Closer

Spoiler:


Premiera: 13 listopad 2013
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 lis 2013, o 02:50

Odp: 2x06 -Keep Your Enemies Closer


- no i to był świetny odcinek! Bez idiotycznych scen z Lauriel i kompletnie nietrafionych wątków romansowych ogląda się ten serial dużo przyjemniej. Jeszcze lepiej by było gdyby wywalono Thee i Moirę, ale nie można mieć wszystkiego.

- zmiana krajobrazu wyszła na dobre. Wyprawa do Moskwy efektowna. Tak jak odbijanie Layli z gułagu. Zdaje sobie sprawę, że skoro głupot, ale podane w taki sposób, że można było na nie przymknąć oko. Zwłaszcza gdy Oliver grozi rosyjskiej mafii. Świetna scena! Tak jak finałowa ucieczka z więzienia i niespodziewany team up z Deadshotem. Doskonale się bawiłem podczas tych scen

- co najważniejsze konsekwentnie jest rozwijana mitologia serialu i dorzucane są kolejne rzeczy z uniwersum DC. Istnienie S.T.A.R. Lab, H.I.V.E. i Amanda Waller. Czym się zajmuje kolejna super tajna organizacja i jaki ma związek z bratem Diggla? Z nędznego wątku o zemście historia Johna przerodziła się w coś dużo lepszego.

- Amanda Waller wypadła nijako. Przełożona w Argus, ale nic ciekawego nie pokazała. Liczę jednak, że w przyszłości te wszystkie organizacje i wątki mitologiczne wyprą proceduralne sprawy. Już jest ich strasznie dużo i można coraz większy nacisk na nie nakładać

- teasowanie debiutu Flasha odbywa się w taki sposób, że coraz bardziej niecierpliwie na niego czekam. W tym odcinku dane do zrozumienia, że jednak jest miejsce dla super mocy w tym świecie więc teraz trzeba czekać na ich pierwszą manifestację

- flashbacki jak zwykle dobre. Głównie dlatego, że są w nich najciekawsze postacie. Konflikt wewnętrzny Sary i gra na dwa fronty, poparzona twarz Slade i Shado troszcząca się o niego. Bardzo mi się podoba ten ich związek i jestem ciekaw jak to wszystko wpłynie na relację z Ollim. I jeszcze jedno - chcę wiedzieć co się stało w tym zaginionym roku, jak Sara doszła do tej pozycji na statku

- średnio podobała mi się zazdrość Felicity o Isabel. Wie coś czego nam nie pokazano czy to tylko takie babskie zachowania? Mam nadzieje, że to pierwsze bo wolę żeby związek z Ollim był tylko czysto przyjacielski

- do odcinka mam jeszcze dwa zastrzeżenia - czemu Diggle nie powiedział Olliemu o tym, że Waller wie o jego nocnych zabawach i dlaczego nie przekazał Lawtona ARGUS. Przecież ekstrakcja z Moskwy nie powinna być czymś trudnym dla agencji rządowej

 


  • Podobne tematy do 2x06 -Keep Your Enemies Closer
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.