Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x06 - Friend Is A Four Letter Word » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 lip 2009, o 16:00

2x06 - Friend Is A Four Letter Word

Spoiler:


Premiera - 26 lipca 2009
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 lip 2009, o 19:58

Re: 2x06 - Friend Is A Four Letter Word


Odcinek dobry bo był zapowiedzią jeszcze lepszego :)

Wszystkie wątki ruszyły naprzód, nawet ten z Sookie nie przynudzał. Nie dość że została agentką wampirów, poznała Huga, to jeszcze została porwana przez kościół. Ciekawe skąd oni wiedzieli że Sookie jest telepatką. Może Bary im powiedział, ale raczej mają innego szpiega. Ciekawe co się z nią teraz stanie, może spotka Godrika. To by było coś :)

Jason w końcu dobrał się do Sary, abstynencja mu nie wyszła xD ciekawe jak zareaguję na to że porwani jego siostrę. No i kiedy wielebny dowie się co się stało :)

Daphne to świnia! I jeszcze pracuje z Maryann, a szkoda bo już myślałem że w końcu Samowi się ułoży. Tylko co się z nim stanie? Złoży go na ołtarzu jako ofiarę podczas orgii?

Nie sądziłem ze Bill miał taką mroczną przeszłość, w latach dwudziestych nieźle się zabawiał, a teraz znowu spotkał swoją twórczynię co przyniesie kłopoty. Ciekawe jaki w tym Eryk miał cel. Zazdrosny o Sookie? :)

Lafayett zacznie znowu sprzedawać v i będzie pracował dla Pam i Eryka - nieźle tylko ile wytrzyma. Scena z Andym/Erykem była świetna :D

Sceny z Jessiką i Hoytem świetne, przynajmniej jednej parze się układa :D

Tara i Eggs znaleźli jakiś krąg ofiarny, nieźle tylko co w nim się stało, czyja to krew?

Następny odcinek dopiero za tydzień, a ja chcę już...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 sie 2009, o 18:06

Re: 2x06 - Friend Is A Four Letter Word


Tak mi żal Sama, really, myślałam, że w końcu mu się coś uda, a tu dupa. Maryann pewnie ma zamiar wyrwać mu serce jak tej fałszywej szamance... ciekawa jestem co się z nim stanie... na szczęście nowy odcinek już jutro! :)
yay!

Jessica/Hoyt - AWWWW, słodko!

Bill/Lorena - HOT! scena sexu w krwi była naprawdę fajna. Ogromna różnica między tamtym Billem a Billem teraźniejszym, który jest brzydką kluchą XD LOL.

Jason i Sara - cóż, Jason do najświętszych nie należy haha, i kiedy on pomorze siostrze?! mam nadzieję, że Hugo się nic nie stanie bo smutno by mi było xD
odstrzelić należy Maryann, Gabe'a i wielebnego!
Want your bad romance.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 sie 2009, o 14:23

Re: 2x06 - Friend Is A Four Letter Word


Dobry odcinek, naprawde mi się podobało. Tak jak Czesiek powiedział, wszystkie wątki ruszyły naprzód co było głównym plusem. Dobrze, że nie muszę długo czekać na kolejny odcinek :p

Jessica/Hoyt są świetni, od początku ich uwielbiałem, a ten odcinek tylko umocnił moje przekonanie do tej pary :P Hoyt był świetny w barze, kiedy powiedział, że umawia się z wampirzycą. Niektórzy ludzie (patrz jego matka) są jednak ograniczeni ;)

Sookie wybrała się do kościoła i została złapana - podobał mi się ten wątek i ciagłe nawijanie Sook xD Mam nadzieję, że Jason ją uratuje. W końcu udało mu się z Sarą, chciałbym, żeby wielebny się dowiedział :P

Szkoda Sama, Maryann będzie go chciała pewnie zabić... Daphne się okazała zdrajczynią - szkoda, bo fajne mieli sceny z Samem. Wątek Tary i Eggsa taki sobie, może dlatego, że nie lubie samego Eggsa.

Nie podoba mi się jedynie wątek Billa i Loreny.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 cze 2010, o 01:31

Odp: 2x06 - Friend Is A Four Letter Word


Daphne co za s.uka ;/ a już myślałam, że Sam coś będzie miał z życia.
Jess i Hoyt <33 i te kwiatki jego zwiędłe.. :)
Sook i Hugo rozpoczęli misję, ale niestety zostali schwytani.. a Jason w tym czasie sie zabawia z wielebna xD
Lafayette - to straszne co on teraz przeżywa :(
Dobry był Andy jak świnię gonił xD
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 maja 2011, o 15:28

Odp: 2x06 - Friend Is A Four Letter Word


"Jessie Stackhouse -abstynent" Hahaha, padłem. :D Jak zwykle śietne sceny z nim. Ciekawe jak rozwinie się jego związek z Sarą. Widać, że ona nie chce żadnej wojny i w innym celu wstąpiła do kościoła. Czekam na moment kiedy Bill i spółka rozprawią się z Wielebnym...

Daphne była dziwna od początku, tak jak Maryann - że też od razu ich nie skojarzyłem. Ciekawe co chcą z nim zrobić? Sceny orgii nieźle powalone.

Tara i Eggs znaleźli jakieś miejsce może zbroni? Nie wiadomo co to, nie wiadomo skąd Eggs miał to przeczucie. Pojawia się coraz więcej tajemnic. Ten sezon jest zdecydowanie lepszy od pierwszego!

Sookie i Hugo wstąpili do kościoła i od razu pastor wiedział kim są. Ciekawe skąd. A wiedział wszystko - że Sookie jest telepatką, że jest z wampirem i jakie ma zamiary... Niesamowicie jestem zaciekawiony, jak to się dalej rozwinie. No i czekam na moment, kiedy Jason się o wszystkim dowie. To będzie coś!

Jessica i Hoyt na plus. Niech im się ułoży.

Lafayetta ta cała sprawa nieźle popieprzyła. Całkiem inny człowiek. Scena z Andym. :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 2x06 - Friend Is A Four Letter Word
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.