Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x06 Dex, lies and videotape » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007

Opiekun: Czesiek_PL

<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 7 lis 2007, o 00:28

2x06 Dex, lies and videotape

Odcinek przełomowy jak dla mnie. Dexter zaczyna nowe życie i pokazuje pazurki przy tym. Udaje mu się usunąć nagranie z zatoki. Ponadto rozstaje się z Ritą na rzecz Lili. Debora ujawnia skrywane uczucia do Lundy'ego. Doakes znowu nabiera podejrzeń co do Dexa.
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 7 lis 2007, o 03:49

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


A już miałem nadzieję, że Doakes da sobie spokój... Ale wydaje się, że go Dex "służbowo" troche uspokoi.
Swietnie Dexter "uciął" " sprawę naśladowcy i pozbył sie dowodów z kamery.
Chyba między Deb i Lundy coś się zbliża :D
Fajnie się Rita dowiedziała o tajemnicach Dexter'a i Lili - dosyć okrutnie, ale takie wszak życie...
No i najważniejsze: LILA I DEXTER RAZEM! I to z jaką mocą!
Cytat odcinka:
Lila_&_Dex ;) napisał(a):- Which step was that?
- The naughty one.
Obrazek
<<

bishop

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 7 lis 2007, o 10:13

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


Super odcinek!!:) Dexter i Lila rewelka- chyba po raz pierwszy czerpał przyjemność z sexu- przynajmniej na to wyglądało. Ciągle mam nadzieję, że Lila też ma jakiś mroczny sekret...

Aczkolwiek trzeba przyznać że Dexter był bardzo nieostrożny.. w trakcie prób skasoawnia nagrania tylko czekałem jak za rogu wyjdzie Lundy i faktycznie tak się mogło stać.... Wizyta w domu msciciela i jego zabójstwo też ryzykowne bo mogły go śledzić gliny...

No ale rozwija się nieźle.
Niezły cytat: wróciły głosy, ale to dobrze:)

BTW ktoś czytał drugą książkę? Ja właśnie nabyłem i w streszczeniu jest mowa o innym seryjnym mordercy...
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 lis 2007, o 18:35

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


Odcinek bardzo dobry. Dexter dowiaduje się coraz więcej o sobie, o Harrym i jego matce. Cieszę się, że zerwał z Ritą na rzecz Laily. Jest to moim zdaniem o wiele ciekawsza postać niż już nużąca Rita. Rozśmieszyła mnie bardzo scena, gdy Deb rzuciła się w ramiona Lundy'ego :D oraz scena, gdy wkuriony Dex mówił Marii o Doakes'ie. ;D Jak dla mnie epizod świetny, 2 sezon zaczyna się porządnie rozkręcać po dość średnim 3 i 4. Oby tak dalej. :D
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 7 lis 2007, o 20:08

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


Rewelacja :D Odcinek ostro sycił na wszystkie strony świata.

Podoba mi się jak teraz jest kreowany Dex. Dowidaujemy się więcej o przeszłości Dex'a razem z głównym bohatrem. Tak mi przyszło na myśl może Harry jest biologicznym ojcem Dexa i dlatego tylko go zabrał z kontenera?

Koszmar - Doakes znów powrócił!! Szkoda, nię chcę żeby Dexa złapali
:(
Fajny wątek Dex Lila, dużo lepszy niz Dex Rita

Postać Olsena naśladowcy grał ten koleś co Haywire'a w Pb??
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 8 lis 2007, o 00:08

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


niee ja nie chce żadnego romansu Debra/Lundy :P
z ta nieostrożnością Dexa sie zgadzam.
Że się rozstał z Rita to może i dobrze, nudno sie robiła, a Lila jest ciekawa :P
i błagam niech ktoś usunie Doakesa!
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 8 lis 2007, o 01:06

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


KraX napisał(a):Postać Olsena naśladowcy grał ten koleś co Haywire'a w Pb??



tak jest ten sam aktor... i znowu zagrał zwichrowanego psychicznie :hihi:
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 8 lis 2007, o 03:03

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


zoey napisał(a):tak jest ten sam aktor... i znowu zagrał zwichrowanego psychicznie :hihi:


on się w tym musi specjalizować :D
w pierwszej serii "My Name is Earl" też zagrał "zwichrowanego" typa i na dodatek trafił do więzienia :D
Obrazek
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 lis 2007, o 13:03

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


Super odcinek! Mam nadzieję, że to ostateczny koniec wątku z Ritą i że Dexter da już sobie spokój z tymi spotkaniami dla uzależnionych. No i w końcu Dexter z Lilą :D

Ale Dexter był spietrany jak James zaczął słuchać nagrań i jeszcze ta akcja z kasetą video.

Tez uważam, że to przełomowy odcinek, Dexter przeszedł przemianę.
See you in another life, brother...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 lis 2007, o 16:29

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


Kurde, ale mnie ta Laila denerwuje. ja na jego miejscu bym powiedział żeby spi**** i że rezygnuje z programu...

Nieźle załatwił sprawę z kamerami.

Podobało mi się pod koniec jak Deb miała pretensje że Dex zawsze był lepszy a Lundy mówi że o nie o Dexa chodzi lecz o Masuke. xd
We Are The World haiti
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 13 lis 2007, o 01:38

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


tlen.exe napisał(a):Kurde, ale mnie ta Laila denerwuje. ja na jego miejscu bym powiedział żeby spi**** i że rezygnuje z programu...


A ja myslę, że Dex, jakby na to nie patrzeć, czerpie z tej znajomości konkretne korzyści :D a wybacz - na Ritę po prostu nie mogę już patrzeć
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 23 lis 2007, o 02:14

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


Rity też nie lubię... A program jest do kitu, Dexter był najlepszy w poprzednim sezonie.


Widział ktoś oprócz mnie Deb w jakości HD? Nie polecam, wcale nie jest taka ładna...
We Are The World haiti
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 24 lis 2007, o 05:23

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


tlen.exe napisał(a):Widział ktoś oprócz mnie Deb w jakości HD? Nie polecam, wcale nie jest taka ładna...

Sorry, ale nie wyobrażam sobie żadnej rozdzielczości, w której Deb byłaby ładna :P
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 sty 2008, o 23:34

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


Dex jest ostatnio jakiś dziwny. Nie dość, że ma problemy emocjonalne to jeszcze działa pod wpływem impulsu. Na dodatek zaczął wątpić w Harrego. Nic dobrego z tego nie wyniknie.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 wrz 2008, o 15:59

Re: 2x06 Dex, lies and videotape


Właśnie. Niby wszystko jest takie 'przełomowe', ale jakoś nie widzę żeby Dexter na tym lepiej wypadał. Odejście od Rity, zwątpienie w Harrego... to już nie ten Dexter, którego lubię. Wątpiąc w to co było w pierwszym sezonie ja wątpie w niego samego. Wiem, że serial musi mieć jakąś dynamikę, ale nie podoba mi się kierunek w którym idzie.
Want your bad romance.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 2 sie 2011, o 14:49

Odp: 2x06 Dex, lies and videotape


Świetny odcinek, sezon się rozkręca.

Scena z Dexem wkurzonym na cały świat i Lilą świetna, ALE nie lubie tego związku, Dex sie niefajnie zmienia pod jej wpływem.
Rita/Dexter all the way. :P

Debra/Lundy - oby to nie wypaliło. :p

Doakes węszy... ciekawe co wywęszy.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 2x06 Dex, lies and videotape
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.