Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

2x06 As Fate Would Have It » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2006, o 14:11

2x06 As Fate Would Have It

Maia doznaje wizji, w której widzi śmierć Jordana Colliera. Jednak założyciel Centrum 4400 powiadomiony przez Toma i Diane o grożącym mu niebezpieczeństwie ignoruje je, uspokojony wizją, jaką przekazała mu Isabelle, w której nic mu się nie dzieje.
Podczas koncertu, Kyle znowu ma luki pamięci i dodatkowo budzi się przed drzwiami mieszkania swojej wykładowczyni, która później daje mu do zrozumienia, że jego zachowanie przeraża ją.
Do Emily przychodzi jej córka, Heidi, która jak okazuje się, wie że Lily jest jej biologiczną matką. Podczas przedstawiania jej Richardowi, Isabelle zaczyna przeraźliwie płakać. Później okazuje się, że Heidi znalazła się w szpitalu, a lekarze nie mają pojęcia co jej jest. Lily podejrzewa jednak, że może mieć z tym coś wspólnego Isabelle...
NTAC przysyła do Diany wezwanie do przekazania im pamiętnika Mai.
Podczas wielkiego spotkania 4400, Collier zostaje postrzelony i mimo wysiłków Shawna, umiera. Po pogrzebie, na którym Shawn wygłosił wzruszającą mowę, dochodzi do dziwnego zdarzenia - ciało Colliera znika z trumny.

by aja

Data emisji: 10 lipca 2005
Data emisji w Polsce: 8 lutego 2007, TVP1
Data emisji w AXN: 22 kwietnia 2007

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 5 razy
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 31 sty 2007, o 17:55


Collier tak naprawdę wystaraszył się dopiero wtedy gdy sam zobaczył się z Mają, ale wizja którą otrzymał od Isabell go uspokoiła a tu nagle ... zamach, wywinoł się raz ale za drugim razem. Chociaż kto wie nakońiec odcinka trumna była pusta więc może uciekł.

Shawn pomógł tej bezdomnej, zaproponował jej by została w ośrodku ... Dał jej ten cały klucz. I podobała mi się scena na koniec odcinaka ... takie odejście starego bossa i pojawienie się nowego ;)
<<

Andrzej

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 2 lut 2007, o 00:51


To pierwszy serial, który nie trzyma w napięciu a jednak wciąga i mi sie podoba. Mam tylko nadzieję, że wszystkie wątki znajdą wyjaśnienie. No i trochę większego prawdopodobieństwa psychologicznego by się przydało. A nie, do 5 odcinka Collier to zło wcielone, a tu nagle zaczyna coś kumać i po bebechach. No i kim jest Isabele? Dodam tylko, że w świecie semickim do duch zwodniczy:)
Tylko prawda jest ciekawa.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 2 lut 2007, o 13:44


Wizje Mai zawsze sa dla mnie jednym z najciekawszych motywow tych seriali. Lubie jak oni potem musza kombinowac co i gdzie sie moze zdarzyc.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 lut 2007, o 15:06


sufer napisał(a): I podobała mi się scena na koniec odcinaka ... takie odejście starego bossa i pojawienie się nowego ;)

Tez mi się podobała scena na końcu; fajna muzyczka :) Choć to, ze ta bezdomna zostaje w Centrum 4400 nie podoba mi się. W ogóle jej nie lubie, i nie lubie tego, ze Shawn tak o! zapomniał Nikki :/
No i w trumnie nastała pustka :P Pewnie Collier uciekł na Bali ;D
No i wizja Mai jak zawsze najciekawsza :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 7 lut 2008, o 00:51

Re: 2x06 As Fate Would Have It


Jak do tej pory najlepszy odcinek. Choc wiedzialem ze Kyle bedzie mial cos wspolnego z zamachem.
Najciekawsze co dalej z Collierem?
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 mar 2008, o 16:31

Re: 2x06 As Fate Would Have It


I niby to Kayle zabił Jordana? A może on wcale nie umarł bo ma taką zdolność bo jak inaczej wyjaśnić brak ciała? :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 kwi 2009, o 21:59

Re: 2x06 As Fate Would Have It


Omg, ale fajny odcinek, jak nigdy. ;pp Chociaż Izabell i rodzice dalej wkurzają to reszta fajnych bohaterów była dobra, Shawna coraz bardziej lubię, Kyle morderca? Jego akurat coraz mniej lubię. ;p Maia fajna jak zwykle. :D Szkoda Colliera, mam nadzieję że przeżyje jednak. ;ppp Bezdomni mnie wkurzali...
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 2x06 As Fate Would Have It
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.