Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x05 - The Serena Also Rises » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2008

<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 24 wrz 2008, o 20:48

2x05 - The Serena Also Rises

Spoiler:


http://pl.youtube.com/watch?v=A0mjbqWCPB8

data emisji: 29 wrzesień

no no konflikt B./S. o władze zapowiada się ciągnąć dalej...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 paź 2008, o 10:40

Re: 02x05 - The Serena Also Rises


Bez sensu!
Druga seria zapowiadała się naprawdę fajnie, ale ostatni odcinek i ten właśnie strasznie mnie irytowały. A ten 'dziubek' mean Sereny mnie tak maksymalnie wkurza, że nie wiem czy wytrzymam xD

Oglądam to only for C/B, ale i tak nie dostaje tego co chce xD
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 paź 2008, o 17:25

Re: 02x05 - The Serena Also Rises


A mi się właśnie dobrze oglądało :P Nie było C/B, które mnie wkurza. Nie było S/D, które kiedyś uwielbiałam a ostatnio łamie mi serce. Były za to prześmieszne sceny D/C, Serena taka jaką powinna być i Blair dostająca kopniaka w tyłek :D Jenny znów powiało w inną stronę, zobaczymy na jak długo...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 paź 2008, o 17:48

Re: 02x05 - The Serena Also Rises


S. nawet w książce NIGDY nie była aż tak wkurzająca i wredna i zawsze była przyjaciółką dla Blair. A tu takie nie wiadomo co. Przeginają.
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 paź 2008, o 19:49

Re: 02x05 - The Serena Also Rises


Ale to chwilowe, na pewno odcinek później, gdy się okaże, że ta Pippi czy jak jej tam nie jest wcale taka cool S poleci do B ją przepraszać mówiąc, że się pomyliła i pewnie przy okazji zrezygnuje z bycia Queen :P
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 3 paź 2008, o 23:23

Re: 02x05 - The Serena Also Rises


Spoiler:


fajny odcinek Jenny teraz zmieni się w zbuntowaną... szkoda Eleanor która za każdym razem pogrąża się sama nie potrafi dojsc do sukcesu tak tez bylo w pierwszym sezonie...

Bart Bass to naprawde nie wredny typ...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 paź 2008, o 22:41

Re: 02x05 - The Serena Also Rises


Przyominam o tym, że nie piszemy co się będzie działo w późniejszych odcinkach. ;)

Co do samego odcinka...Serena to mnie rozbawiła w tym odcinku...outshine you...dobre...:P anielica Serena, dobra dla wszystkich, stwierdza, że czas być sobą...geez...Ja rozumiem jakby to powiedziała po tym jak Blair zrobiła coś niemiłego, ale Blair przyszła przeprosić...

Chce być gwiazdą...niech będzie, ale Don't worry B, the brightest stars burn out the fastest. ;)

D/C - ciekawy wątek.

Jenny - a już myślałam, że ją lubię. :D Jenny myśli, że jest ponad wszystko, że jest gwiazdą...robi się z niej książkowa wersja, której nie znoszę. :P

Bart...what an ass...ale zaintrygowała mnie ta tajemnica Lily...
<<

sylwix_0

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 5 paź 2008, o 17:23

Re: 02x05 - The Serena Also Rises


A mnie sie podoba ze Serena przestanie sie usuwać w cień Blair i robić wszystko "zeby przypadkowo Blair nie urazic". Ta nowa kolezanka Sereny miala racje: jesli Blair nie cieszy sie z sukcesow Sereny to znaczy ze nie jest jej przyjaciólka.
Podobal mi sie ten watek, bardzo życiowy :)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 5 paź 2008, o 19:24

Re: 02x05 - The Serena Also Rises


Tylko że ona nie stała wcale w jej cieniu...sorry ale po powrocie, sama tam chciała być i to nie ze względu na Blair...lol

No tak Blair nie jest jej przyjaciółką, bo jest zazdrosna, ale o tym ile razy ratowała S już się nie pamięta...była wredna, ale skoro Blair jest beznadziejną przyjaciółką, to jaką jest S, która przespała się z N? ;)
<<

sylwix_0

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 5 paź 2008, o 22:28

Re: 02x05 - The Serena Also Rises


No fakt, troche ta ich "przyjaźń" dziwna. Z zachowania wynika że są w stanie sobie oczy wydłubać, ale na każdym kroku powtarzają (szczególnie S.) "You're me best friend"
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 13 paź 2008, o 00:21

Re: 02x05 - The Serena Also Rises


odcinek nawet bardziej niz fajny jednak podoba mi sie taka Serena, w ogole fajnie jak by tak troche dluzej byla wredna

no dobra to juz nalezy do podstaw! , jak by to bylo jakies trudne lub cos to bym sie nie odezwal "You're my best friend"
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 13 paź 2008, o 00:31

Re: 02x05 - The Serena Also Rises


Cya napisał(a):no dobra to juz nalezy do podstaw! , jak by to bylo jakies trudne lub cos to bym sie nie odezwal "You're my best friend"


Nie rozumiem o co Ci chodzi w tym zdaniu? :P
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 3 gru 2008, o 20:11

Re: 2x05 - The Serena Also Rises


Odcinek był ok. Szczere wyznania C. no proszę, proszę :) i końcowa rozmowa S. i B. w sumie to dobrze, że S. powiedziała, to co powiedziała :P
Jednakże nie mogę znieść little J. -.- grrrr ... jak ona mnie irytuje (a lot!)
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.

 


  • Podobne tematy do 2x05 - The Serena Also Rises
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.