Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x05 Kill Or Be Killed » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 5 paź 2010, o 18:13

2x05 Kill Or Be Killed

Tyler learns more about the Lockwood family curse from Mason. Stefan and Damon argue over how to handle Mason.Elena tries to keep Jeremy from becoming more involved with the Lockwood mystery, but Jeremy makes an effort to hang out with Tyler. Mason gives Sheriff Lockwood some startling information, leading to a night of violence, confession and heartbreak.

7.10.2010

promo
Obrazek

szykuje sie konfrontacja z matką Caroline..
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 paź 2010, o 22:34

Odp: 2x05 Kill Or Be Killed


Niezłe! Szkoda tylko, że zauroczą Liz i będzie po kłopocie. Chociaż mam nadzieje, że jednak do tego nie dojdzie. I niech jej powiedzą o Masonie i wilkołakach.
Mason współpracuję z Katherine! To ci niespodzianka. I jeszcze zdobył dla niej kamyczek. Ciekawe co z tego wyniknie.
Sceny między braćmi takie sobię, nie było jakiś świetnych tekstów. Niezłe za to była jak Liz strzelała do Stefana, a Demon był tym wyraźnie przejęty. Troszczy się o braciszka.
Niezła akcja w podziemiach. Caroline się popisała. I jeszcze powiedziała Elenie, że szpieguję dla Katherine.
Brak Matta i Bonie na minus...
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 9 paź 2010, o 11:31

Odp: 2x05 Kill Or Be Killed


Najlepsza końcówka w tym odcinku moim zdaniem :) Katherine i Manson, trochę mi go szkoda bo wiadomo że go tylko wykorzystuje do własnych celów. I jak zwykle, dla mnie za mało Damona w tym odcinku ;) Fajne sceny Tyler i Jeremy , trochę się zdziwiłam że Tyler tak łatwo i szybko mu się zwierzył ze swojego sekretu.
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 11 paź 2010, o 13:08

Odp: 2x05 Kill Or Be Killed


Mason i Kath ?! :O ciekawe na co jej ten kamień.
Podoba mi się przyjaźń Tylera i Jeremy'ego.
Stefan i Elena przeżyli swoją pierwsza kłótnię.. spodziewałam się, że na końcu ofiaruje mu swoją krew, i dobrze.
Caroline fajne akcje miała, przyznała się do szpiegowania i zaryzykowała swoje ujawnienie przed matką. Szkoda jej
odcinek na plus
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 paź 2010, o 20:11

Odp: 2x05 Kill Or Be Killed


Świetny odcinek! :D
Caroline była najlepsza w tym odcinku, poświęciła się ujawnieniem przed matką i ładnie załatwiła tych gości. Poza tym wyjawiła Elenie, że szpieguje ich.
Mason zagrał pierwsze skrzypce, najpierw wyjawił informacje Liz, a później się jeszcze okazało, że potrzebuje tego kamienia dla Katherine.
Na samym początku, gdy Mason zabił tego kolesia, to po prostu wiedziałem, że jakiś wampir musiał go zauroczyć. Jak się okazało, że to Katherine, to się bardzo ucieszyłem. Ładne przekręty nam się tutaj ukazały. :P
Stef zdecydował się na picie ludzkiej krwi, w sumie dobrze, że po trochu i od Eleny, bo nie chciałbym, żeby się znowu uzależnił.
Jeremy i Tyler - wątek całkiem dobry, fajnie, że Tyler wyjawił (bardziej potwierdził), że jest niedoszłym wilkołakiem. Dobrze, że nie zabił tej dziewczyny...Poczekajmy jeszcze z tym. :D Np. na finał czy coś. :P
Znowu brak Bonnie i Matta...
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 paź 2010, o 12:00

Odp: 2x05 Kill Or Be Killed


no tego się nie spodziewałem, że Cathrine będzie spiskować z Masonem :D

ciekawe teraz po co jej ten kamień. jak on działa?

czekałem na chwilę, kiedy matka Caroline się o niej dowie. ale szkoda, że chcą ją zauroczyć.
trust him... he's a doctor!
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 gru 2010, o 19:05

Odp: 2x05 Kill Or Be Killed


Nie spodziewałem się, że Mason może wspópracować z Katheriną. Jednak jej powrót do MF nie był spowodowany tylko Stefanem, ale także księżycowym kamieniem.

Było trochę emocji. Szzególnie, jak Mason wydał braci przed Liz. Jednak moja kochana Caroline ich uratowała. Uwielbiam jak w tym serialu pokazywana jest ukrywana dobroć Damona. Los brata nie jest mu obojętny.

Stefan będzie coraz silniejszy. W końcu musi być przygotowany by bronić swojej ukochanej Eleny. Ciekawe, jak wyjdzie mu to dawkowanie ludzkiej krwi.

Jak Caroline wypaliła z tekstem do Stefana "Zjadłeś króliczka" to myślałem, że padnę. :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 2x05 Kill Or Be Killed
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.