Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x05 - Fight or Flight » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 paź 2007, o 08:29

2x05 - Fight or Flight

More paintings by Isaac are found are researched. We learn something about Mohinder's past. We meet more new heroes. A woman named Elle is searching for Peter. Ando looks for Hiro in the past. Matt looks for the man in Molly's dreams

Data emisji: 22 października 2007
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 16 paź 2007, o 23:25

Re: 2x05 - Fight or Flight (spoiler)


bardzo się ciekawie zapowiada... przeszłość Mohindera już nie moge sie doczekac!!!!!!!!... poza tym nowi bohaterowie... Peter bedzie musiał stawić czoła temu kim jest... może znowu powróci pewny siebie Peter a nie taka ciapa...
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 17 paź 2007, o 23:47

Re: 2x05 - Fight or Flight (spoiler)


poza tym nowi bohaterowie...

szczególnie dobra wiadomośc dla fanów "Veronici Mars", jedną z tych bohaterów będzie Kirsten Bell (VM). Będzie się działo :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 18 paź 2007, o 12:31

Re: 2x05 - Fight or Flight (spoiler)


ariena napisał(a):
poza tym nowi bohaterowie...

szczególnie dobra wiadomośc dla fanów "Veronici Mars", jedną z tych bohaterów będzie Kirsten Bell


Podobno ona bedzie znala Petera i bedzie go szukac, wiec moze w koncu cos sie wyjasni m.in. co sie dzialo z Peterem 4 miesiace, dlaczego stracil pamiec i skad ma nowe moce:)
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 18 paź 2007, o 13:34

Re: 2x05 - Fight or Flight (spoiler)


zoey napisał(a):Peter bedzie musiał stawić czoła temu kim jest... może znowu powróci pewny siebie Peter a nie taka ciapa...


Przydałoby się, ale taką ciapą to do końca to on nie jest. Przecież chciał zabic tamtego zioma, ale jego nowa girlfrieng go powstrzymała i później się chłopak rozkleił, ale nie powiem, że dobrze by było gdyby wrócił stary Peter
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 18 paź 2007, o 16:44

Re: 2x05 - Fight or Flight (spoiler)


ariena napisał(a):
poza tym nowi bohaterowie...

szczególnie dobra wiadomośc dla fanów "Veronici Mars", jedną z tych bohaterów będzie Kirsten Bell (VM). Będzie się działo :D



Miło ;] lubiłem ten serial ;]
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 21 paź 2007, o 14:24

Re: 2x05 - Fight or Flight (spoiler)


nie moge się doczekać zobaczenia Kirsten w Herosach :) oby była długoterminową postacia.
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 23 paź 2007, o 15:59

Re: 2x05 - Fight or Flight (spoiler)


Kurcze kwak!! Heroes ostatnio to najlepszy serial !! Ten drugi sezon jest jeszcze lepszy niż poprzedni!! Ostatni odcinek był mega, to co dopiero powiedzieć o tym!! Szkoda tylko że nie było Sylara, ale był Peter i w końcu otworzył to pudełko!! I był Boogeyman!! Ciekawe o co mu chodziło z tym że z czasem przybywa mocy... czyżby był to drugi Peter?? Szkoda tylko że taki stary, jakoś nie wyobrażam sobie ich starcia... Jezu a ta akcja z snami Parkera i brata Petera!! Normalnie bomba!! Dla mnie odcinek wyśmienity 11/10!!
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 23 paź 2007, o 18:01

Re: 2x05 - Fight or Flight


Ja mam nadzieje że VM wyskoczy na solówke z Peterem i tyle jej będzie w Herosach :P Tak samo gra jak w tym drugim serialu nie lubie tej aktorki :P Ale Peter i ona musiaeli sie spotkać wczesniej bo on od niej ma rzucanie piorunami coś jak zeus 21 wieku :P

Ta murzynka jest fajna :) dar tez ma śmieszny :P
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 23 paź 2007, o 18:43

Re: 2x05 - Fight or Flight


Akcja Parkman, Nathan srogo syci... Fajny temat wyszedł z Boogieman'em na początku zrobili tak jakby to niby nie on i później zonk to jednak on. Wydaje mi się, że Parkman rozwinał troche swoją moc, bo zatrzymał sen.
Trcohę za mało było o Peterze jak dla mnie i brak Sylara w odciku mi się nie podobał. Monica fajną moc ma, oj będzie ostro na ulicy ;) Pewnie sama skopie dupe tych kolesiom z gangu.

Peter na solówkę z blondyną!!Na gołe klaty!! :D :D
Blondyna powiedziała do kogoś "tatuśku" sarkazm czy na prawdę jest córką kogoś w firmie, może Boba?
Jak było mówione o tych iskrach co Peter wytworzył to myślałem, że to są te wyładaowania atomowe(jak to inaczej nazwać), ale KaruzeL może mieć rację, że przejął zdolności do blondyny.

Peter ze swoją dziewczyną polecą do Montrealu coś mi się zdaje.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 23 paź 2007, o 20:11

Re: 2x05 - Fight or Flight


Ta brzydka nowa dziewczyna Petera mówiła o pradzie czy coś tędy, więc to raczej ta blondyna, która mam nadzieje szybko i gładko zginie :)
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 23 paź 2007, o 20:17

Re: 2x05 - Fight or Flight


Mnie ten caly boogeman nie przekonuje:/ ojciec Parkmana...ale wymyslili... mam jednak wciaz nadzieje, ze scenarzysci nas jakos zaskocza.

VM niech juz zniknie z tego serialu nic nowego nie wprowadza. Aktorka z niej marna i z jaka ona moca sie porywala na Petera... nie dosc ze on juz ma jej zdolnosc to jest o wiele silniejszy, nawet teraz gdy nie jest swiadomy wszystkich swoich zdolnosci.

Zachowania Niki w ogole nie rozumiem. Najpierw chce udusic zlotego Boba a pozniej mowi ze przyszla sie leczyc... i wyskoczyla z rozdwojeniem jazni:| przeciez juz dawno pozbyla sie jessici chyba, ze cos ominalem?

Odcinek bardzo dobry ale wiele sie jeszcze nie zgadza jezeli ojciec Parkmana zabil ojca Hira to musi miec jeszcze jakas zdolnosc bo skaczac z bloku raczej jego zdolnosc by go nie uratowala. Chyba ze wytworzyl taki koszmar w ktorym ojcu Hira zdaje sie ze ktos go popycha i sam sie "zepchnal"...paranoja:)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 paź 2007, o 23:51

Re: 2x05 - Fight or Flight


Opisać w pierwszym poście jest raczej do następnego odcinka :)

Zachowania Niki w ogole nie rozumiem. Najpierw chce udusic zlotego Boba a pozniej mowi ze przyszla sie leczyc... i wyskoczyla z rozdwojeniem jazni:| przeciez juz dawno pozbyla sie jessici chyba, ze cos ominalem?


Pewnie Jess przejmuje nad nią kontrolę bo tamta chcę się jej pozbyć.

W końcu coś się dzieję z Peterem bo przez te 5 odcinków wogóle się nim nie interesowałem. Wiemy już(mniej więcej) dlaczego włada piorunami. Ciekawe kto jest jej ojcem, pewnie ktoś z Firmy.

Szkoda, że nie znaleźli kolejnego obrazu i nie pokazali co z Claire i Hiro.

Parkman pewnie umie kontrolować mózgi, a nie tylko w nich czytać. Jednak dalej nie przemawia dla mnie to, że jego ojcec jest straszydlem.

Micah i Monica już wiedzą o sobie. Ciekawe co wniesię Mohinder.

Co z Sylarem?!
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 24 paź 2007, o 01:12

Re: 2x05 - Fight or Flight


Parkman chyba jednak bo przygodzie z Nathaem już wie że ojciec za dobry nie jest, niekoniecznie boogyman z niego ale być może.

A Jess nie dostała zlecenia na Boba ? Dlatego Micah oddała...

Skąd oni wiedzą gdzie posłac Mohindera ? Monica sama sie przed chwilą dowiedziała co potrafi a tu bum i jest Mohinder, skąd, jakim cudem ?
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 paź 2007, o 13:10

Re: 2x05 - Fight or Flight


Normalnie, tak jak wyśledzili wcześniej Parkmana czy innych, oni wiedzą kto jest z jakiej rodziny i czego się po nich spodziewać, poza tym ich na pewno obserwują :P

Bardziej mnie zastanawia po co go do niej wysłali, nie wygląda na to, aby miała wirusa...
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 24 paź 2007, o 14:31

Re: 2x05 - Fight or Flight


pewnie chca ja namowic do wspolpracy...

A wiedza o innych ze zdolnosciami bo moze odzyskali liste ojca Mohindera w jakis sposob. Poza tym w pierwszym sezonie tez jakos docierali do herosow i ich badali.
<<

Polo15

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 24 paź 2007, o 15:52

Re: 2x05 - Fight or Flight


W pierwszym sezonie mieli Molly. Ale prawda jest taka, że jeśli ojciec Mohindera sam był w stanie wyśledzić tych ludzi to co dopiero wielka Firma...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 paź 2007, o 19:01

Re: 2x05 - Fight or Flight

mateusz698 napisał(a):Ciekawe o co mu chodziło z tym że z czasem przybywa mocy... czyżby był to drugi Peter?

Mocy przybywa w sensie nie że nowe moce sie pojawiają, ale że czytanie w myślach się rozwija i osoba posiadająca ową moc może nieźle zamieszać w umyśle innej osoby; tak jak zrobił to ojciec Parkmana zostawiając ich 'sniących'.

Odcinek bardzo dobry, w ogóle Heroes to najlepszy serial jaki teraz leci. Tylko dlaczego tak oszczednie scenarzyści dozują nam Sylara? :P

Ta dziewczyna Petera mnie strasznie irytuje. Ma taką maniere w mówieniu. Nie chodzi o akcent, ale tak 'mieli' te wyrazy... :P

Nathan: I'm not a cargo jet, Parkman!
:hah: :hah:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x05 - Fight or Flight
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.