Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x05 - Fight or Flight » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 24 paź 2007, o 19:27

Re: 2x05 - Fight or Flight

Super odcinek! Bardzo ucieszyłem się gdy pojawiła się Kristen Bell, tylko liczyłem na to, że będzie pozytywną bohaterką, no ale trudno ;)

Trochę denerwująca jest dziewczyna Petera, a Peter powoli odkrywa wszystkie swoje moce, jestem ciekaw kiedy spotka się z "resztą paczki".

Szkoda, że w odcinku nie było cheerleaderki ;)
See you in another life, brother...
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 24 paź 2007, o 21:02

Re: 2x05 - Fight or Flight


fajny odcinek ;) ale W Herosach to norma ;)
ajć wreszcie Kirsten Bell <3 nie wiem co tak na nią narzekacie, a może po prostu ja mam do niej zbyt duzy sentyment.. mam nadzieję że zostanie w serialu chociaz pare odcinków.

Dziewczyna Petera (Kaitlin?) też mnie zaczyna trochę denerwować tą swoja wymową..jak zobaczyła Petera malującego to juz myslałam że ucieknie z krzykiem :P

Monica jest świetna, dobrze że z Micah juz o sobie wiedza, razem raźniej. Tylko żeby teraz Mohinder jej nie potraktował paralizatorem..

Brakowało Sylara i Claire.. i bliźniaków którzy wprawdzie nic takiego nie wnoszą no ale jakoś ta historia powinna się dalej kręcić.
aja napisał(a):Nathan: I'm not a cargo jet, Parkman!
:hah: :hah:

buaha tez mnie to rozwaliło :hah:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 paź 2007, o 21:47

Re: 2x05 - Fight or Flight


Ten tekst Nathana był rewelacyjny :D

Co do Kristen to też nie rozumiem czemu tutaj ludzie tak na nią narzekają, nie dość, że na razie zbyt wiele jeszcze nie zobaczyliśmy, to i tak według mnie wypadła nieźle i wcale nie tak Veronicowo [porównajcie sobie z rolą Jasona Dohringa w Moonlighcie :P]. Mi ona wynagrodziła brak Claire i Sylara w odcinku.

W ogóle miałam nadzieję, że jak Peter się wyniesie z Irlandii to zostawi tamto wszystko za sobą, a tymczasem się okazuje, że będzie ciągał tą dziewczynę za sobą, beznadziejnie. I ten jego tekst, że nie ważne co jest w pudełku, to i tak niczego nie zmienia pomiędzy nimi. Kurde, a gdyby miał żonę i dzieci...
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 24 paź 2007, o 22:31

Re: 2x05 - Fight or Flight


Bo serial się zmienił a ona nie, dalej ta taka z doopy maniera w jej grze nie podoba mi się to przez chwile myślałem że ona powie że jest z Mars investigations czy jak to się tam zwało i poszukuje Petera - zero róznicy między VM a tą bohaterką, może poza piorunami. A poza tym nie lubie tej aktorki, nie podoba mi się, nie podobała mi się postać VM - w ogóle ciężko znaleźć coś co mi się w niej podoba :P I mam nadzieje że jej ktoś łeb urwie w następnym odcinku :P

To tak jak ten aktor który gra Petera, on nigdy nie bedzie w stanie mnie przekonać że jest superbohaterem, bo to taki muflon i zawsze będzie tym łebkiem z serialu dla nastolatek.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 25 paź 2007, o 00:26

Re: 2x05 - Fight or Flight


dla mnie odcinek średni... brak Clair i Saylar oceniam negatywnie... mogliby Saylara rozkręcić i w końcu Bliźniakom pozwolić dojechać do USA ile można?! fajne sceny to były z Monicą, Micah, Niki vel Jess i z Mohinderem... fajne też były sny Parkmana i Nathana...
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 25 paź 2007, o 00:30

Re: 2x05 - Fight or Flight


Zgadzam się co do Sylar'a :D Sam nie mogę się doczekać kiedy wróci do gry :cool:
Obrazek
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 25 paź 2007, o 15:08

Re: 2x05 - Fight or Flight


Mi tam sie odcinek podobał i gra Kristen też. Ciesze się, że powróciła i mam nadzieję, że będzie długo grała tą postać. W porowaniu do Prisona to Heroes jest zajebiaszczy :]
A co do tej foty to ciekawa jestem kim są dzieci pozostałych osob ze zdjecia, bo jak narazie wiekszosc bohaterow jest dziecmi tych ludzi ze zdjecia
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 25 paź 2007, o 15:27

Re: 2x05 - Fight or Flight


Wlasnie obejrzalam odcinek i musze przyznac, ze calkiem mi sie podobal :) Chociaz powoli zaczynam sie w tym wszystkim gubic - kto kogo i dlaczego goni i tak dalej... LOL Ale lubie takie zakrecone seriale, wiec jest OK :D

Bardzo sie ucieszylam na widok Kristen Bell i ja osobiscie uwazam, ze wypadla calkiem niezle. Na razie za bardzo nie miala w czym sie wykazac, ale to co bylo bylo moim zdaniem w porzadku. Jestem ciekawa jak sie dalej rozwinie jej postac...

I zdecydowanie za malo Sylara bylo!!!
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 25 paź 2007, o 16:44

Re: 2x05 - Fight or Flight


Sophia napisał(a):I zdecydowanie za malo Sylara bylo!!!

W ogóle go nie było ;)
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 25 paź 2007, o 18:19

Re: 2x05 - Fight or Flight


ajć wreszcie Kirsten Bell <3 nie wiem co tak na nią narzekacie, a może po prostu ja mam do niej zbyt duzy sentyment..

Ja również :) Ciesze się, że odgrywa tutaj swój mały epizod. Szkoda tylko, że jest po "ciemnej stronie mocy". Pewnie nas znowu zaskoczą, kiedy sie okaże kto jest jej ojcem. Pewnie ktoś z "9".
I mam nadzieje że jej ktoś łeb urwie w następnym odcinku :P

Szczerze wątpie - nie po to wprowadzali nową postac (w dodatku popularną z innego serialu) żeby sie jej pozbyc.

mogliby Saylara rozkręcić i w końcu Bliźniakom pozwolić dojechać do USA ile można?!

Trzymają w napięciu :P Ale jak Sylar wróci to pokaże co potrafi :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 25 paź 2007, o 22:37

Re: 2x05 - Fight or Flight


ariena napisał(a):Ale jak Sylar wróci to pokaże co potrafi :D


... oj pokaże :D
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 26 paź 2007, o 10:46

Re: 2x05 - Fight or Flight


Odcinek mi się nawet podobał, brakowało mi w nim Sylara i Claire, ale ogólnie trzymał poziom wcześniejszych epizodów. Nowa postać, która gra Kirsten Bell była mi obojętna, nie miała się w czym wykazać i nie pokazali sceny, w której zabija brata dziewczyny Petera. :( Fajny temat wyszedł z ojcem Parkmana, na początku taki cieć, a później pokazał Moc. :D Za to z nowych postaci fajna jest Monica, ma fajną zdolność i dogadała się z Micah, to dobrze. :D Szkoda, że nie zrobiła kickflip albo wsada :P , ale wtedy by się za bardzo wyróżniała. Teraz czekamy na powrót Sylara i Hiro. :D
<<

Krzysztof

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Małopolska

Postdodano 26 paź 2007, o 23:31

Re: 2x05 - Fight or Flight


nie wiem czemu większość narzeka na Kristen Bell, na jakiej podstawie, przecież za wiele jej tam nie było, ale się cieszę że pojawiła sie w tym serialu bo serial VM mi się również podobał, no a pozatym jej uroda... :oops: zobaczymy jak rozwinie sie wątek z jej postacią

w tym odcinku najbardziej brakowalo mi Claire(chyba mam słabość do blondynek ;) ), jestem ciekawy jak rozwinie się dalej jej znajomość z Westem, pozatym odcinek super
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 27 paź 2007, o 12:10

Re: 2x05 - Fight or Flight


Zgadzam sie ze za malo jest Sylara. Mnie akurat watek Monici w ogole nie interesuje. Tak samo watek z boogeyman narazie nie zachwyca.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 paź 2007, o 12:18

Re: 2x05 - Fight or Flight


Wątek z Monica jest najlepszy.
Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 paź 2007, o 15:55

Re: 2x05 - Fight or Flight


aja napisał(a):Ta dziewczyna Petera mnie strasznie irytuje. Ma taką maniere w mówieniu. Nie chodzi o akcent, ale tak 'mieli' te wyrazy... :P


I w ogóle jest denerwująca... ni to ładne, ni to fajne, tylko takie ble :P

Odcinek był b.dobry i Kristen też była dobra, nie wiem dlaczego niektórym się nie podobała... im więcej takich badass tym lepiej, ciekawiej :)
Want your bad romance.
<<

angel1710

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 27 paź 2007, o 19:40

Re: 2x05 - Fight or Flight


odcinek ogólnie na + ale bywały lepsze :P


póki co Kristen Bell jest mi obojętna bo nie oglądałam VM i nie mam żadnego porównania, ale wolałabym chyba, że była dobrą postacią, ale trudno :]

i tak moim ulubionym herosem jest Claire i raczej tak pozostanie już do konca :)


co do nowej dziewczyny Petera, to nie mogłam się powstrzymać od śmiechu jak zaczęła przeżywac przy scenie z malowaniem obrazu. chyba zaczne przewijac sceny z jej dłuzszymi wypowiedziami bo mnie strasznie denerwuje jej glos, zresztą zeby tylko glos

udała się tak jak i Alejandro z Maya :]

tekst Nathana mnie rozwalił :what:
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 27 paź 2007, o 22:54

Re: 2x05 - Fight or Flight

Fajny ten odcinek był. Ogólnie lubię, jak wprowadzają nowe moce, więc jest ok.
Mnie tam Kristen ucieszyła. A jak wsiadła do auta, myślałam, że zaraz wyjmie swój wypaśny aparat i zacznie jechać czyimś śladem robiąc zdjęcia po drodze :P No i gra złą postać. Miło.
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 2x05 - Fight or Flight
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.