Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

2x05 - Come to Your Senses » Zakończone Seriale » Kyle XY • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 lip 2007, o 11:03

2x05 - Come to Your Senses

Nicole odbywa pierwsze spotkanie ze swoją nową pacjentką - Jessi, która miała rzekomo ciężkie dziewciństwo i teraz po ostatniej przeprowadzce nie jest w stanie przystosować się do otoczenia i znaleźć przyjaciół.
Po skończonej sesji, Jessi spotyka w holu Declana, który wychodził od Lori z pudłem rzeczy, które spakowała mu jego była dziewczyna. Dochodzi między nimi do krótkiej rozmowy, którą widzi Lori schodząca na dół. Po tym zdarzeniu dziewczyna udaje się do Nicole aby wypatać o Jessi i jej dolegliwości.
W międzyczasie, Kyle postanawia za wszelką cenę odaleźć skradzioną z domu Amandy bransoletkę, która miała dla niej wielkie znaczenie sentymentalne, co Kyle doskonale rozumie, gdyż tak samo związany jest z sygnetem, który dostał od Adama Baylina.
Gdy Kyle i Amanda przyjeżdżają na posterunek policji nie udaje im się rozpoznać sprawcy jednak Kyle poznaje go po charakterystycznym, nieregularnym biciu serca, które słyszał również w nocy, kiedy złodziej wkradł się do domu Amandy. Nie mogąc jednak wskazać na niego, gdyż już przyznał policji, że nie widział sprawcy, Kyle rozpracowywuje system doboru domów do okradzenia, jaki stosuje złodziej i wraz z Lori czeka na niego w nocy.
Po pojmaniu go przez policję złodziej nie przyznaje się jednak do kradzieży żadnej bransoletki. Kyle i Lori postanawiają jednak odwiedzić wszystkie lombardy licząc, że w którymś z nich złodziej sprzedł bransoletkę. W końcu natrafiają na nią jednak sprzedawca mówi im, że bransoletka została przyniesiona trzy tygodnie wcześniej przez... mamę Amandy.
Chcąc jednak uszczęśliwić Amandę, Kyle wymienia jej bransoletkę na swój sygnet. Zanosi poszukiwany przedmiot do domu Amandy, w którym drzwi otwiera jej mama a Kyle przyznaje, że wie kto naprawdę ukradł bransoletkę. Po jakimś czasie Amanda, której mama wszystko już wyjaśniła, przychodzi do Kyle'a i daje mu pieniądze, aby ten mógł odzyskać swój sygnet. Okazuje się jednak, że został on już sprzedany szefowi Madacorp, u którego praca zaczyna właśnie Stephen...

Data emisji: 9 lipca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 3 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 lip 2007, o 19:17


Jessi zakochana w Declanie? :hah: Tego jeszcze nie było ;) Tak trochę w sumie przynudzał ten odcinek, jakaś bransoletka, kradzież.. Za to w ciekawym miejscu znalazł sobie pracę pan Trager :P
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 12 lip 2007, o 12:13


Odcinek faktycznie nudny, ale najbardziej irytowały mnie te przerwy i pauzy jak ktos mówił. Najpierw Jessi nie potrafiła wydusić swojego imienia i na miejscu Declana już dawno bym wyszła nie czekając wieków na odpowiedź, a później Kyle nie potrafił nic z siebie wykrztusić jak Amanda pytała go skąd ma bransoletke. Nie cierpie takich pauz! :P
Nikola napisał(a):Jessi zakochana w Declanie? :hah: Tego jeszcze nie było

To będzie raczej taka troche żenada ;D Jak przypomne sobie Declana z początku 1 sezonu, który wślizgiwał sie do Lori do pokoju i uciekał rano to nijak mi to nie pasuje do Jessi, która zanim coś powie to mija 10 minut :P

I strasznie przewidywalne było, że ktoś wykupi sygnet Kyle'a... :/

Fajne było tylko, że Stephen zorientował sie, że to oni zaopatrują Josha w trawke ;D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 12 lip 2007, o 14:04


A mi odcinek się podobał, nawet bardzo :) Głównie z dwóch powodów - Josh i trawka ;) No, a drugi to jak ten facet w lombardzie wystartował do Lori z textem o Veronice Mars. Nie spodziewałam się ;D ;D

aja napisał(a):Jessi, która zanim coś powie to mija 10 minut :P


Nie cierpię jak ona tak robi :/ zachowuje sie jak przygłup a nie dziewczyna z super-mózgiem :?
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez ariena, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 12 lip 2007, o 15:08


aja napisał(a):To będzie raczej taka troche żenada ;D Jak przypomne sobie Declana z początku 1 sezonu, który wślizgiwał sie do Lori do pokoju i uciekał rano to nijak mi to nie pasuje do Jessi, która zanim coś powie to mija 10 minut :P


Mogliby tak nie przedstawiać Jessi, mnie też denerwuje jej zastanawianie się nad tym, co powiedzieć i w ogóle, czy powiedzieć. Wygląda wtedy jak jakiś robot :P Ale może to takie założenie - w końcu jest zaprogramowana ;) W każdym razie, gdyby inaczej się zachowywała, to mogłoby coś fajnego być między nią a Declanem (pod warunkiem, że wróciłby stary Declan) ;)

aja napisał(a):I strasznie przewidywalne było, że ktoś wykupi sygnet Kyle'a... :/


To tak, chociaż nie pomyślałam, że będzie to ten koleś, ale sam fakt był wiadomy od początku..

aja napisał(a):Fajne było tylko, że Stephen zorientował sie, że to oni zaopatrują Josha w trawke ;D


To był w sumie dobry motyw odcinka, Josh zawsze wprowadza zamieszanie ;)

ariena napisał(a):No, a drugi to jak ten facet w lombardzie wystartował do Lori z textem o Veronice Mars. Nie spodziewałam się ;D ;D


To też było dobre, jeden serial mówi o drugim :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 12 lip 2007, o 16:28


aja napisał(a):Najpierw Jessi nie potrafiła wydusić swojego imienia i na miejscu Declana już dawno bym wyszła nie czekając wieków na odpowiedź, a później Kyle nie potrafił nic z siebie wykrztusić jak Amanda pytała go skąd ma bransoletke. Nie cierpie takich pauz!

o matko dokładnie, ta akcja Jessi/Declan mnie powaliła ;D i jeszcze ten Kyle cięcie na reklamę i znowu Kyle ;D

zła byłam jak Kyle zaniósł ten swój sygnet bo on chyba jakiś ważny jest..

a i jeszcze to co juz pisałam w temacie o Amandzie - niby kasy nie mają a bryką jeździ wypasioną ;D
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 13 lip 2007, o 19:34


niby kasy nie mają a bryką jeździ wypasioną


No właśnie! przecież to chore :? Ale scenarzyści nie wnikają w szczegóły, przecież bransoletka wg nich jest cenniejsza od wypasionego kabrioletu ;D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 19 lip 2007, o 15:06


to kombinowanie mnie wqrza
z sygnetem wszystko do przewidzenia
no i z tą pracą Stephena też
ale motyw z trawką był super :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 9 wrz 2007, o 13:03


ariena napisał(a):Głównie z dwóch powodów - Josh i trawka
he he
Sprawa sygnetu może być ciekawa.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2008, o 17:52

Re: 2x05 - Come to Your Senses


No i dobra bransoletka odzyskana jednak najlepiej wygląda sprawa sygnetu. Ciekawe czy jest on ważny i w przyszłości będzie jakiś odcinek mu poświęcony i dlaczego ten murzyn go odrazu kupił. Stave pracuję w Medacorp, czyżby to była część intrygi czy czysty przypadek.

 


  • Podobne tematy do 2x05 - Come to Your Senses
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.