Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x05 - Bury the Lede » Zakończone Seriale » Person of Interest • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 14 paź 2012, o 20:18

2x05 - Bury the Lede

Spoiler:


Data emisji: 01.11.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 lis 2012, o 23:28

Odp: 2x05 - Bury the Lede


Gloria Votsis to jedna z aktorek, które bardzo lubię mimo że nie wyróżniają się niczym specjalnym poza urodą. W White Collar wykreowała ciekawą postać i tak było i teraz. Do tego jeszcze historia z HR i poznania ich szefa. Kolejny plus bo aktor znany z The Wire. Dobrze go będzie jeszcze raz zobaczyć. Dziennikarka też mogła by wrócić. Szkoda tylko, że na końcu nie domyśliła się że to John jest jej mścicielem. Kolejna zaleta to, że to nie Elias jest szefem oraz że Fusco jednak ma jakieś tajemnicy przed resztą ekipy, które pewnie się na nim zemszczą. Cieszy też powrót Zoe Morgan. Więcej jej poproszę!

W odcinku dużo elementów komediowych. Sceny z Miśckiem urocze, ale bezapelacyjnie najlepszy był John na randce i to spotkanie z Zoe. Do tego jeszcze Finch chowający się w szafie. Na prawdę dobrze mi się ostatnio ogląda ten serial mimo że to nic odkrywczego.
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 4 lis 2012, o 22:11

Odp: 2x05 - Bury the Lede


Kolejny odcinek trzymający poziom.
John ochraniający panią reportem, która chciała go umieścić na pierwszej stronie. Dobre! Aktorka mi się podoba, gdyż bardzo dobrze gra Alex w Białych Kołnierzykach. Tutaj również dała radę. ;) Ciekawy wątek z jej pomyłką i śmiercią syna tego dona. Poznaliśmy bossa HR. Mam nadzieję, że będzie się pojawiał w następnych odcinkach. ;)
Misiek stojący przy szafie mi się baardzo podobał. I nowy samochód Johna.
Ostatnio edytowano 5 lis 2012, o 09:35 przez xiq, łącznie edytowano 1 raz
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 lis 2012, o 00:47

Odp: 2x05 - Bury the Lede


Aktorka mi się podoba, gdyż bardzo dobrze gra Sarę w Białych Kołnierzykach.


Nie Sarę tylko Alex :)
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 5 lis 2012, o 09:35

Re: Odp: 2x05 - Bury the Lede


Czesiek_PL napisał(a):
Aktorka mi się podoba, gdyż bardzo dobrze gra Sarę w Białych Kołnierzykach.


Nie Sarę tylko Alex :)


Oczywiście. Mój błąd. ;)
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 15 lis 2012, o 18:02

Odp: 2x05 - Bury the Lede


Bardzo przyjemny odcinek. :)

Sprawa odcinka z zagrożoną śmiercią dziennikarką wyszła naprawdę ciekawie. Do tego John nie mógł się za bardzo do niej zbliżyć, bo prowadziła ona śledztwo na temat "tajemniczego faceta w garniturze". :D Oczywiście do momentu, aż Finch nie wymyślił randki Johna z dziennikarką. :P

Pojawienie się Zoe Morgan zaliczam na wielki plus. :) Tak samo aktorki, która wcielała się m.in. w Alex w "White Collar". Bardzo miło popatrzeć na obie panie. :)

Obecność w tym odcinku Clarke'a Petersa również miło mnie zaskoczyła. :P A do tego jeszcze związany z jego postacią genialny cliffhanger na końcu odcinka. :) Już nie mogę się doczekać, kiedy pojawi się po raz kolejny na ekranie. :)

Fusco ma tajemnice przed naszą paczką. Niedobrze...

Misiek, Finch, John. Uwielbiam ich wspólne sceny. :D

Tekst odcinka to bezdyskusyjnie słowa Johna czyszczącego snajperkę - "Jak robiłem to w parku, to ludzie jakoś dziwnie na mnie patrzyli". :D :D Padłem...
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 29 kwi 2013, o 19:53

Re: 2x05 - Bury the Lede


Wreszcie pojawił się odcinek, który dla mnie jest kwintesencją Person of Interest. Na razie najlepszy epizod drugiego sezonu. Połączenie pozornie takiej samej, zwykłej sprawy z kwestiami HR i nową potencjalną partnerką dla Johna :) Potwierdziła ona też moje przekonanie, że coś jest na rzeczy z Zoe :)

 


  • Podobne tematy do 2x05 - Bury the Lede
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.