Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x04 Weight of the World » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2006, o 14:10

2x04 Weight of the World

U kolejnej osoby spośród 4400 ujawnia się zdolność. Tym razem jest to Trent Applebaum, którego ślina pozwala niemalże natychmiastowo schudnąć osobie, która np. będzie pić po nim ze szklanki. Tren prowadząc negocjacje z kilkoma koncernami, sprzedaje swoje umiejętności jednemu z koncernów za 40 mln $. Zaczyna to lawiną innych transakcji i umów, gdyż firmy zaczynają 'na zapas' kupować 4400, na wypadek gdyby umiejętności dopiero się ujawniły.
W międzyczasie, do Centrum 4400 przybywa znana popowa piosenkarka, która po przeczytaniu książki Colliera postanawia zostać jedną z jego studentek. Jordan stara się, aby ta wyjątkowa studentka, była traktowana z należytym szacunkiem... Shawn zaczyna zauważać, co się dzieje kiedy sekretarka Colliera próbuje popełnić samobójstwo; wtedy zaczyna zastanawiać się nad prawdziwym znaczeniem Centrum 4400.
Richard i Lily jadą do Montany, do ich znajomego Erica, również jednego z 4400, gdzie postanawiają zostać. Plany te krzyżuje im jednak przyjaciel Erica, który zazdrosny o swoją żonę, która wg niego ma zbyt dobry kontakt z Richardem, dzwoni pod rządowy telefon z informacją, gdzie ukrywają się Richard i Lily.
Po podpisaniu kontraktu przez Trenta okazuje się, że jego umiejętność nie tyle powoduje chudnięcie, ale całkowity brak wchłaniania pokarmu przez człowieka. Rozpoczyna się walka z czasem, aby uratować 100 osób, którym koncern, który wykupił zdolności Trenta, podał próbki leku.

by aja

Data emisji w USA Network: 19 czerwca 2005
Data emisji w TVP1: 1 lutego 2007
Data emisji w AXN: 8 kwietnia 2007

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 9 razy
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 31 sty 2007, o 17:46


Ta saystentka - sekretarka Colliera co chciała popełnić samobójstwo - troche mi jej było żal. Collier stara się zdobywać wpływy za wszelką cenę. Niezły motyw był jak ten gangster co się odchudził był w restauracji ... ile to on zjadł steków 6..7 i nadal chciał więcej.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 2 lut 2007, o 13:48


Jejku ten motyw z tym jedzeniem byl straszny!!! Az mnie ciarki przechodzily jak na to patrzylam...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 lut 2007, o 21:41


Dokładnie... motyw z jedzeniem straszny, obrzydliwy i w ogóle fu!
Richard/Lily jak zawsze nudni... Ale ten David, który na nich doniósł to szczyt wszystkiego! Normalnie zrobiłabym mu coś :P
Ciekawe czy Shawn sie połasi na imperium Colliera czy może W KOŃCU przejrzy na oczy... Na początku to była fajna postać a teraz coraz bardziej mnie irytuje. Tylko Maia jak zawsze świetna :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 3 lut 2007, o 13:23


aja napisał(a):Ciekawe czy Shawn sie połasi na imperium Colliera czy może W KOŃCU przejrzy na oczy...
Shawn jest całkiem spoko, Colliera też nie można się zabardzo czepiać narazie nie zrobił nic takiego tragicznego.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez sufer, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 lut 2007, o 14:22


sufer napisał(a):Shawn jest całkiem spoko

Nie no, ja nie twierdze, że nie jest spoko, ale w końcu móglby dostrzec co Collier kombinuje, i że to całe Centrum 4400 to jakaś farsa.
sufer napisał(a):Colliera też nie można się zabardzo czepiać narazie nie zrobił nic takiego tragicznego.

Ja bym znalazła pare rzeczy... a to jak chciał porwać dziecko Lily? Tzn. ja nie czepiam sie Colliera bo lubie tę postać, ale przecież kryształowy on nie jest ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 6 lut 2007, o 12:22


aja napisał(a):
sufer napisał(a):Shawn jest całkiem spoko

Nie no, ja nie twierdze, że nie jest spoko, ale w końcu móglby dostrzec co Collier kombinuje, i że to całe Centrum 4400 to jakaś farsa.

No dokladnie! Taki zapatrzony w Colliera, ze az strach patrzec jak mu we wszystkim wierzy!
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 8 lut 2007, o 04:37


To nie jest tak że Shawn jest w niego zapatrzony, lecz zwyczajnie to Collier jest tą osobą, która mu pomogła w trudnych chwilach i dlatego Shawn stara się go zrozumieć i popierać.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 6 lut 2008, o 00:29

Re: 2x04 Weight of the World


A mnie zaintrygowala ostatnia minuta odcinka :) Ciekawe co bedzie sie dzialo dalej z Kylem?!
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 mar 2008, o 16:30

Re: 2x04 Weight of the World


No to wymyślili - facet produkujący odchudzające białko ;) Z Kaylem jest coś nie tak, ciekawe jak to rozwiną ;]
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 kwi 2009, o 03:10

Re: 2x04 Weight of the World


Maia uratowała motocyklistę, Isobel czy jak jej tam mnie drażni... Kyle świruje, Shawn spadkobiercą. :D Mi się wydaje że z tym spadkiem to ściema żeby go zatrzymać przy sobie. :)
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 2x04 Weight of the World
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.