Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x04 - Shake and Fingerpop » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 21 maja 2009, o 15:31

2x04 - Shake and Fingerpop

Spoiler:


Data emisji: 12.07.2009r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 cze 2009, o 15:23

Re: 2x04 - Shake and Fingerpop

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 lip 2009, o 14:31

Re: 2x04 - Shake and Fingerpop


Niestety odcinek nudny. Strasznie się dłużył mimo tego że było sporo zabawnych scen. Szczególnie z Jasonem. Ta pierwsza jak wchodzi do zakrwawionego domu, myśli że to robota wampirów, a okazuje się że to żart wielebnego, który oberwał xD Strzelanie do wampirów tez było niezłe :) albo sceny z Sarą. Ciekawe kiedy się z nią prześpi.

Tara wprowadziła się do Sookie i od razu zrobiła imprezę z małą pomocą Maryann. I przy okazji dowiedzieliśmy się że to ona jest tym czymś co zaatakowało Sookie. Tylko dlaczego stara się połączyć Tarę z tym murzynem? I dlaczego znowu urządziła libację?

Wątek Daphne zrobił się ciekawszy, wie że Sam jest zmiennokształtnym, czyżby ona też? to by wyjaśniało dlaczego przeżyła z blizną na plecach. Chyba że ona też współpracuję z Maryann.

Lafayett i Eryk są świetni xD ciekawe dlaczego dał mu krew, czyżby tak bardzo chciał się przypodobać Sookie czy może ma jakis ukryty cel.

wątek Billa, Sookie i Jessicy był nudny. liczyłem że będzie skupiał się głównie na Dallas i śledztwie w sprawie Godrika, a dostaliśmy raptem kilka scen. Faja była ta jak Bill wyskoczył z trumny by ratować Sookie albo uczył Jessice hipnotyzować I oczywiście końcówka jak Barry czytał w myślach Sookie. czyli nie jest ona jedyna, ciekawe też czy wampiry korzystają z jego pomocy czy może o niczym nie wiedzą.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 17 lip 2009, o 17:09

Re: 2x04 - Shake and Fingerpop


Gorszy odcinek od poprzedniego, ale i tak fajnie się oglądało. Podoba mi się wątek w Dallas, będzie bardzo ciekawie. Barry czytał w myślach Sookie, nieźle... Wyskoczenie z trumny efektowne. :D

Jason mógłby w końcu przelecieć Sare, a nie chłopina tylko siedzi i gada o tym bogu...

Tara wprowadza się do Sookie - to mi się podoba. Maryann i kolejne przyjęcie... Co ona robiła w tej białej sukni? I te pazury? Poza tym maczanie się w ziemi czy cieście - LOL. Już myślałem, że podczas sceny seksu Tary, ten koleś walnie się jakimś ciastem, któro leży obok. :P

Muszę powiedzieć, że do tej pory sezon drugi jest lepszy niż sezon 1.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 sie 2009, o 12:59

Re: 2x04 - Shake and Fingerpop


A mi się nawet odcinek podobał. Nie było wiele akcji, ale fajnie się oglądało.
Sceny z Jasonem mnie najzwyczajniej nudzą... Boże, na początku jakoś go jeszcze znosiłam, ale teraz najzwyczajniej w świecie nie mogę.

Maryann jest byko-potworem, tego akurat się domyślałam, ale przerażają mnie te jej imprezy, srsly, tarzanie się, walenie ciastem, seks, orgie... OMG xD

Eric! więcej goooooo :)

zwała z Jessici i jej 'zamówienia' plus Barry! też umie czytać w myślach :) grejt.
Want your bad romance.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 cze 2010, o 01:24

Odp: 2x04 - Shake and Fingerpop


Maryann ma jakąś dziwną moc, przez którą z ludzi wychodzi szaleństwo i brak zahamowań
Eric jakoś dziwnie patrzył na Lafayetta, tak.. gejowsko :P
koncówka dobra, Barry :D zaczynaja mi się przypominać wątki z książki
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 maja 2011, o 10:31

Odp: 2x04 - Shake and Fingerpop


Jak ja uwielbiam Jasona! Sceny z nim są zawsze świetne. Ta kiedy dał się nabrać w atak wampirów, albo scena z Sarą! :D Lol, śmiałem się jak głupi. ;) Ciekawe co ona kombinuje... Reczywiście chce uwieść Jasona? Czekam aż w końcu pójdą ze sobą do łóżka. Pastor albo musi być tak głupi, albo go to w ogóle nie obchodzi, albo macza w tym palce. Innego rozwiązania nie widzę...

Świetne sceny z Billem, jessicą i Sookie. Kiedy uczył ją hipnotyzować człowieka, albo jak Sookie poznała osobę, która ma zdolności takie jak ona. Dobre też było, jak Bill wyskoczył z trumny by ratować Sookie. On jest śmieszny, a nie przerażający imo. :D

Eric dał się napić krwi Lafayettowi co jest jednoznaczne z jego uzdrowieniem. Lafayett potem był genialny! :D Jakie siły w niego wstąpiły, jak skakał. :D

Maryann! Największa zagadka jak dla mnie...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

remoteseries

Użytkownik

Posty: 33

Ulubiony serial:
The Sopranos

gadu:
3224037

Postdodano 20 paź 2011, o 14:59

Odp: 2x04 - Shake and Fingerpop


Kolejny świetny odcinek, a najlepsza scena:

- Jak Twój nos?
- Hmmm ... ?

xd
Polecam rozszerzanie do przeglądarki Chrome
z którym nie ominiecie żadnego nowego odcinka swojego ulubionego serialu. Więcej pod linkiem: >> link <<

 


  • Podobne tematy do 2x04 - Shake and Fingerpop
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.