Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays » Zakończone Seriale » Greek • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 wrz 2008, o 23:39

2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays

Spoiler:


Data emisji: 16 września 2008
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 wrz 2008, o 14:43

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


Awwwww. Max/Casey - ten człowiek jest wspaniały, w sam raz dla niej. Nie jest jakimś kolejnym chłopakiem z bractwa tylko mężczyzną, trochę skrępowanym, trochę geeky, ale zawsze, który nie dość, że jest słodki, uroczy to do tego mądry, czuły i na pewno przy nim Casey by w końcu wykombinowała co chce robić w życiu.
Pocałunek, rozmowa na ławce i ta ostatnia scena były naprawdę warte oglądania :D

No i Cappie tęskni za Rebeccą. Też awww xD
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 wrz 2008, o 01:26

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


Wiedziałam, że skądś znam tego aktora i on jest z "Sisterhood...' *thud* Wanne see that movie again and the second part :D

Anyway, what's wrong with us, że lubimy wszystkie pary w tym serialu... Ale Max/Casey jest kompletnie kjut i w ogóle :)

Tylko ta sprawa z tym członkiem Kappa Tau, który okazał się programem, no tragedia. Czy oni muszą mieć tam aż takie bzdury? No ale jak sądzę to tak jak z DW, w tamto jest na stałe wpisana spora doza kompletnej dziecinady, tutaj czystej głupoty. Use to it :P
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 wrz 2008, o 09:32

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


Srsly? On jest z Sisterhood? grał tego GREKA xD?
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 wrz 2008, o 20:25

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


Aha :D
<<

sylwix_0

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 18 wrz 2008, o 22:04

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


Fajna postać z tego Maxa :)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 wrz 2008, o 22:23

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


O nieee, w życiu bym nie poznała, że grał Kostosa! ;)

Max jest mega kjut! W zasadzie blue wszystko napisała, nic więcej chyba jak na razie powiedzieć nie można. Jest uroczy, mądry i w ogóle aaaaaaww :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 19 wrz 2008, o 12:17

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


Me neither, ale spojrzałam do imdb i tam było napisane :P
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 22 wrz 2008, o 23:02

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


On tam grał? Nie poznałam go...wtedy już mi się podobał. xD

M/C - awww...jacy słodcy. Wszystkie ich sceny były takie fajne, takie słodkie, szczególnie ta na ławce i ta ostatnia. Sen Casey też był niezły i potem wzrok Ash. :hihi: W ogóle na ff już jest ich temat oczywiście. ;)

Reszta była średnia. Ten program...jakieś nieporozumienie...i niby od ponad 20. lat działa...jasne. :P

Trochę mi się nie podobało jak stereotypowo przedsatwili gejów w tym odcinku...OMG you look fabulous......co to było? :P

No i związek Michael/Calvin jest taki nudny...

Ale ten Max nadal jest zagadką...te wszystkie nagrody, wyróżnienia...coś się za tym kryje...chyba że po prostu przypomina mu to o byłej dziewczynie...zobaczymy

Dale. :hah:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 22 wrz 2008, o 23:49

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


O tych gejach w barze się nawet nie wypowiem, mi się zdecydowanie trochę bardziej niż trochę to nie podobało :P
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 22 wrz 2008, o 23:54

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


Dobrze że nie jestem sama...te sceny były...dziwne.

Mam nadzieję, że związek Michael/Calvin się niedługo skończy, bo jest nudny i Michael stara się zrobić z Calvina "typowego" geja...

Steroetypy, sterotypy...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 wrz 2008, o 07:12

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


Ja właśnie mam z tym problem, bo jakoś polubiłam Michaela, ale z drugiej strony widać, że nie pasują do siebie z Calvinem i właśnie za bardzo stara się go zmienić :/ Ale Michaela jako pojedynczą postać lubię :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

sylwix_0

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 23 wrz 2008, o 13:14

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


Dale. :hah:


Smiesznie było jak podsłuchiwał rozmowe Casey i Rusty'ego :D
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 23 wrz 2008, o 23:09

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


Dokładnie. :D I już się cieszył chłopaczyna...a potem się okazało, że to chodzi o Maxa...jeszcze był dobry w pokoju Maxa. :hihi:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 1 lis 2008, o 19:05

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


aaa, Max, he is so cute :d yay, jak na razie najlepsza rzecz jaka się temu serialowi mogła przydarzyć :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 lip 2009, o 15:59

Re: 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays


A ja Maxa nie lubię. :p He's too weird, at least for now. Może z Casey mu wyjdzie, nie wiem, ale jakoś myślę, że Casey pasuje do kogoś żywego i spragnionego przygód, jak Cappie.

Ogólnie odcinek mi się podobał. Co do tych scen w barze, imo to miało wyglądać tak - Michael gadał z tymi chłopakami i oni nie chcieli podejść do Ashleigh i Rebeki, zagrali w kamień, papier, nożyce i w końcu, któryś musiał wykazać się zdolnościami aktorskimi przy dziewczynach. :]
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 2x04 - Gays, Ghosts and Gamma Rays
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.