Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

2x04 - Cherokee Rose » TOP 5 » The Walking Dead • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 30 paź 2011, o 12:51

2x04 - Cherokee Rose

Spoiler:


Data emisji: 06.11.11
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 7 lis 2011, o 23:33

Odp: 2x04 - Cherokee Rose


No i po odcinku wrażenia dość słabe.
Praktycznie cały odcinek przegadany.
Zombie? Gdzie zombie? Wyparowali?
No jak tak Daryl sobie spokojnie po lesie chodzi i nikogo nie spotyka , tak samo reszta , az sie prosiło żeby jakiś walker wyskoczył z 'surprise!' :P.
Dostaliśmy za to grubaska(rozerwanie epickie!) w studni xD. Śmieszny dosyć, a już wogóle śmieszne było to , że wysłali na niego Glenna :)
I tak w ogóle dlaczego nie zapytali doktorka dlaczego zombiak siedzi w jego studni, chyba ot tak sie tam nie znalazł. Coś czuje, że ta rodzinka nie jest całkiem normalna, no i wogóle ten tekst o zakazu broni wtf!? Ciekawe co trzymają w tej szopie? Pewnie byłych członków rodziny, po przemianie. To by mnie nie zdziwiło. Niech Rick i reszta szybko sie stąd zwijają.

Co do Sophii, to Daryl niby znalazł jakieś miejsce gdzie mogła sie schować, oczywiście nikogo nie znalazł, ale chyba zamierza tam wrócić?
Lori ukrywa ciąże, ale szczerze to mnie jakoś nie obchodzi.
Napewno dalej będzie tylko ciekawiej, także czekam na next episode.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 lis 2011, o 23:50

Odp: 2x04 - Cherokee Rose


Całkiem przyzwoity odcinek.
Mistrzowska scena między Maggie i Glennem, czekałem na nią od kiedy w serialu pojawiła się postać Maggie. :D Wypad do apteki udany. :D :D
Świetna scena z próbą wyciągnięcia pływaka ze studni i jego rozerwanie się na pół. :D
Lori jest w ciąży...tylko teraz pytanie - z kim? :P Shane czy Rick?
Carl i oddanie kapelusza przez Ricka, na to czekałem. :)
Andrea w końcu nauczy się strzelać. Tylko dlaczego uczy ją tego Shane a nie Rick? :(
Daryl i jego opowieść o róży mogliby sobie odpuścić. Nie pasowało mi to do tej postaci. Chyba że zamierzają łączyć Daryla z Carol. :P
Sophie znowu się nie znalazła, to już robi się nudne. Ten wątek jest dla mnie totalnie niepotrzebny, ale o tym już chyba pisałem wcześniej w wątkach do poprzednich odcinków, także nie będę się powtarzał.
Hershel daje Rickowi do zrozumienia, że muszą odejść z farmy po wyleczeniu się Carla. :)
Widziałem promo do następnego odcinka i szykuje się ciekawa akcja. :P
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 8 lis 2011, o 21:05

Odp: 2x04 - Cherokee Rose


Odcinek dość przyzwoity, ale raczej mało akcji.
Na plus akcja między Maggie i Glennem. Miło, że w końcu coś się między nimi dzieje, mam nadzieję, że to za szybko nie umrze. Poza tym komiczna dość była sytuacja w studni. Całość raczej zastanawiająca - jak mogli nie wiedzieć o tym, że w ich studni, z której poją zwierzęta siedzi zombie? Glenn dał czadu - najadł się strachu ale sprawę załatwił. Za to reszta pokpiła z wyciąganiem i biedaka rozerwało na pół.
Lori w ciąży - zawsze mnie męczył motyw ciąży w filmach o zombie. Już widzę sytuację za pięć, sześć miesięcy - wszyscy będą uciekać przed hordami zombiaków, a ona będą w ciąży (pewnie z Shane'owym bękartem) będzie wszystkich spowalniać i już widzę te spięcia między ludźmi. No i pozostaje jeszcze kwestia ojca. Jak już wspomniałam, jest nim za pewne Shane, bo mało nam dramatów. Ciekawe tylko kiedy to wyjdzie na jaw i czy Lori w ogóle się przyzna Rickowi czyje to dziecko.
Chyba że zamierzają łączyć Daryla z Carol.

Wszystko tylko nie to! Przyznaję, że jego opowieść o róży mnie trochę zaskoczyła, ale w zasadzie pozytywnie. Wychodzi z niego na prawdę fajny gość, I choć uwielbiałam go do tej pory, teraz dostaliśmy go z trochę innej strony i moje odczucia co do niego nie zmieniły się ani trochę.
Wreszcie mamy też jakiś świeży ślad. Mam tylko nadzieję, że to faktycznie ślad po Sophii i że uda im się ją prędzej czy później całą i zdrową odnaleźć, bo prawdę powiedziawszy jej wątek zaczyna już lekko ciążyć i trochę według mnie spowalnia akcję.
Hershel stara się pozbyć intruzów jak najszybciej, a Rick stara się go przekonać by pozwolił im zostać. Ciekawa jestem jak ta cała sytuacja się rozwinie. I co znajduje się w stodole.

Co do promo następnego odcikna - jedno zdanie. Jeśli Daryl zginie rzucam ten serial w cholerę.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 lis 2011, o 20:09

Odp: 2x04 - Cherokee Rose


Odcinek średni i przegadany. Więcej akcji do której przyzwyczaił pierwszy sezon poproszę. Rozumiem że trzeba poświęcić trochę miejsca postacią, ale bez przesady.
Najbardziej podobało mi się wyciąganie zombiaka ze studni. Fajna praca kamery i trochę sztucznego dramatyzmu bo to było pewne że Glenn wyjdzie z tego cały. Rozerwanie na pół zaskakujące i efektowne :) Chociaż nie rozumiem czemu go chcieli wyciągać - niby pili by potem wodę z tej studni? Jasne...
Sceny między Meggie i Glennem fajne, szczególnie ta w aptece i jak wracali. Więcej ich poproszę :)
W powietrzu wisi tajemnicy farmy Hershela, czekam na jakieś boom :)
Lori w ciąży? Już mi się ten wątek nie podoba. Śmierć jej! :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 1 gru 2011, o 23:31

Odp: 2x04 - Cherokee Rose


Bardzo średni odcinek. Rzeczywiście bardzo mało akcji, a masa dialogów...

Najlepsza scena to oczywiście wyciąganie zombiaka ze studni. Glenn jaki odważny. :D Chciał się pokazać przed Maggie. :) Swoją drogą świetna charakteryzacja pływaka, a to rozwerwanie to już w ogoóle fuj. :P

Kolejny fajny wątek to "przyjaźń" (jeżeli w ogóle po tej akcji w aptece możemy tak to jeszcze nazwać :) ) Maggie i Glenna. Glenn prośbę Lori spełnił i zachował dyskrecję, a przy okazji ekhm... :D

Zastanawiające jest, to co kryją Hershelowie. Podobnie jak Wy liczę na jakieś ciekawe, mocne rozwiązanie zagadki!

Shane średnio radzi sobie po tym jak "zamordował" Otisa. Jakoś w tym odcinku mało go było, a jak już był to nudny...

Przedłużanie wątku Sophii jest dla mnie bezcelowe. Nie wiem ile jeszcze scenarzyści chcą to ciągnąć, no ale bez przesady. To już naprawdę staje się mega nudne.

Lori i wątek ciąży? Kolejny motyw, który jakoś nie bardzo mnie przekonuje. Jak mniemam ojcem dziecka jest Shane... :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 gru 2012, o 02:08

Odp: 2x04 - Cherokee Rose


Fajny odcinek. Szczególnie zombi w studni, tylko ja miałem wrażenie że był podobny do Otisa? :P
Wypad do Apteki tez był fajny, szczególnie kondomy. Daryl w tym opuszczonym domu, cały czas czekałem aż jakiś umarlak na niego wyskoczy!
Sophie dalej nie ma, no i czemu mnie to nie dziwi? Sezon opiera się na szukaniu dziecka.
Lori w ciąży, no super, ale kogo to obchodzi? Tak samo historia Daryla z kwiatkiem, do wycięcia.

//EDIT: Jeszcze jedna kwestia, jak już tak to przemyślałem. Nie mogła tego testu zrobić w domu w kiblu? Musiała iść na pole sikać? :|
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 2x04 - Cherokee Rose
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.