Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x03 - Sit Down, You're Rocking the Boat » Zakończone Seriale » 90210 • seriale forumtv.pl

2009

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 20 wrz 2009, o 18:45

2x03 - Sit Down, You're Rocking the Boat

Spoiler:


Promo
trust him... he's a doctor!
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 25 wrz 2009, o 20:34

Re: 2x03 - Sit Down, You're Rocking the Boat


Dobry odcinek :D
Dixon znalazł sobie pannę (szkoda że o połowę starszą :P ) a do tego sprawił że myśli że jest nadziany :D Nie mogę się doczekać kiedy wszystko wyjdzie na jaw :>

Annie odwaliła niezłą trzodę i początkowo mi się podobało to co powiedziała Naomi, ale z drugiej strony Liam już był zdecydowany powiedzieć prawdę i byłby koniec wątku :P

Navid polubił gościa którego nie lubił, jak się okazało później - słusznie, a Ade teraz będzie od niego stronić. Jak wyjdzie na jaw to co chciał zrobić przystojniaczek będzie zadyma :P

Trochę się rozpisałem, ale wczoraj to oglądałem i jeszcze w miarę dobrze pamiętam co się działo :P
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 26 wrz 2009, o 00:10

Re: 2x03 - Sit Down, You're Rocking the Boat


Znając tego typu seriale 9przewiduję) Dixon rozwali wóz a Ade będzie się obściskiwała ze złotym chłopcem o czym oczywiście dowie się Navid a najlepiej jak jeszcze wpadnie w trakcie, gdy będą się całować.

Co nie zmienia faktu, że odcinek był dobry. I coraz bardziej podoba mi się nowe 90210 (a Melrose Place niech się chowa)

Obrazek

<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 27 wrz 2009, o 14:21

Re: 2x03 - Sit Down, You're Rocking the Boat


no to ani jednej rzeczy nie przewidziałeś ;)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 wrz 2009, o 22:15

Re: 2x03 - Sit Down, You're Rocking the Boat


Strasznie mi się ten odcinek dłużył.... Nie dość, że Annie mnie znów swoją osobą wkurzała to dodatkowo Dixon. Nigdy go jakoś bardzo nie lubiłem ale dzisiaj to chyba przeszedł samego siebie. Moją ulubioną postacią jest oczywiście Silver :) Później chyba długo długo nikt :P A odcinek... flaki z olejem.
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 17 sie 2010, o 23:07

Odp: 2x03 - Sit Down, You're Rocking the Boat


Najlepszy odcinek do tej pory, w tym sezonie. Nie ma nic tak naprawde w tym serialu, ale nieźle się go ogląda i mnie nie nudzi w przeciwiństwie do seriali na które bardzo liczyłem w ostatnich sezonach i kiedyś bardzo lubiłem (czyt. Bones, SN - od 5x15).

Haha, Annie, dobra była! Nieźle się odwdzięczyła Naomi. I dobrze. Lubie tego chłopaka, z którym sie przespała. :P

Dixon/Sasha - masakra. Nie da sie na nich patrzeć. :P

Teddy jest fajny. Ale oby nic nie było pomiędzy nim a Ade.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 sie 2010, o 00:01

Odp: 2x03 - Sit Down, You're Rocking the Boat


Niemal w 100% nie zgadzam się z Chrisem :) Teddego nie lubię - jest zbyt arogancki i "wielki pan", Anie denewuje jak zawsze, a Supernatural jest genialne :D Co do Dixona i Sashy - szkoda gadać, w końcu to Dixon :)

 


  • Podobne tematy do 2x03 - Sit Down, You're Rocking the Boat
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.