Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

2x03 - Kindred » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 paź 2007, o 23:31

2x03 - Kindred

Suresh finds an undiscovered Issac Mendez painting that shows someone's death; Maya frees Alejandro from a Mexican jail; in the past Hiro discovers something new about Kensei; and Niki and Micah leave Las Vegas to get away from their past.

Data emisji: 8 października
See you in another life, brother...
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 9 paź 2007, o 11:31

Re: 2x03 - Kindred


Właśnie jestem po odcinku! Szkoda że peter nie otworzył pudełka! :D Pewnie zrobi to w odcinku kiedy będą pokazywać co się działo przez ten cały czas od wybuchu...Fajnie zaskoczyła też scena z sylarem, ale po co ona go uratowała, to jestem ciekaw... kurczę i jak on sobie teraz poradzi bez mocy i wyjdzie z tej dżungli :) Aaa w końcówce to mnie samego ciarki małe przeszły, będzie się działo!! Najlepsze sceny to w takim razie,
-akcja z odebraniem kasy,
-wszystkie sceny z sylarem,
-ostatnia z tego odcinka - ta mina zdziwienia na twarzy Beneta :)
Fajna akcja była znowu z rodzeństwem, ale jak go złapali gliniarze to odrazu się domyśliłem że ta siostra będzie musiała użyć tej mocy by go uwolnić... swoją drogą ciekawa ta moc :) Oceniam na 9/10
Obrazek
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 9 paź 2007, o 18:45

Re: 2x03 - Kindred


Ale 2 nowe miłości się szykuja ;) . Troszke sie zdziwiłam jak Niki zobaczyłam ale dobrze, bo lubię heroes z 1 sezonu. Ciekawa jestem dla kogo pracowała ta dziewczyna co Sylara uratowała i tez jestem ciekawa jak on sie stamtad wydostanie to wygladala jak ta wioska z Lost normalnie
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 9 paź 2007, o 19:46

Re: 2x03 - Kindred


KaRu$ napisał(a): to wygladala jak ta wioska z Lost normalnie


Hehe fajnie by było może połączą oba seriale i Sylar pokona Lostzille (tego dymka z LOSTa :D ) a następnie będzie następnym co się zabuja w Kate :P
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 paź 2007, o 19:49

Re: 2x03 - Kindred


Odcinek bardzo ciekawy, dwa nowe wątki miłosne się zawiązały. Mam nadzieję, że Peter otworzy tą skrzynkę. Jestem za to ciekawy, dlaczego Sylar stracił moce i jak się znalazł na tej wyspie? Bardziej się spodziewałem, że po wybuchu to Peter je straci, a on ma się nadwyraz dobrze. ;D A poza tym fajne wałki z Bennetem powychodziły, ten obraz był po prostu genialny. No i wreszcie pojawiła się Nikki, tylko szkoda, że DL umarł. ;(
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 9 paź 2007, o 20:59

Re: 2x03 - Kindred


Super odcinek!! Sylar is back :viva: Nareszcie :)
i jak się znalazł na tej wyspie?

mi to bardziej wyglądało na środek puszczy amazońskiej.

A co do obrazu to zastanawia mnie kto stał w tle? wyglądało na to, ze to Claire całująca się z jakimś facetem (West?). czyli to ma świadczyc, że to ona będzie winna śmierci Benneta. Coś mi się wydaje, ze postac Westa odgrywa ważna rolę, tylko ciekawe jaką?

Troszke sie zdziwiłam jak Niki zobaczyłam

Mam nadzieję, że nie pozbędzie się swojego daru. Jessica też była fajna ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 paź 2007, o 21:38

Re: 2x03 - Kindred


Flying boy jest so cute, boska scena, w której odlatuje razem z Claire, i potem jak porównują swoje moce. Naprawdę ładna parka. Zdecydowanie nie mogę tego powiedzieć o nowej dziewczynie Petera, w ogóle on znów mnie wkurza, tak jak i cała reszta cofnął się do 1 sezonu i znów jest niemotowaty, please, ile można. Nie znoszę go z tą głupią miną, jaką robi, gdy go coś zaskakuje.
Sylar był świetny, jak to on, chociaż ja sądzę, że zabił tylko iluzję, w końcu musieli liczyć się z tym, że z Sylara Sylar wylezie :P
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 paź 2007, o 23:31

Re: 2x03 - Kindred


Trish napisał(a):Zdecydowanie nie mogę tego powiedzieć o nowej dziewczynie Petera, w ogóle on znów mnie wkurza, tak jak i cała reszta cofnął się do 1 sezonu i znów jest niemotowaty, please, ile można. Nie znoszę go z tą głupią miną, jaką robi, gdy go coś zaskakuje.


Też mnie wkurza Peter, na początku był takim kozakiem, a teraz znowu taki jakiś dziwny jak w 1 sezonie :razz: Ta jego nowa dziewczyna nie podoba mi się, jakby nie mogli dać mu jakiejś lepsiejszej. ;D
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 9 paź 2007, o 23:57

Re: 2x03 - Kindred


fajny odcinek chociaz juz troche mnie denerwują bliźniacy doatrliby w koncu do USA i Mohindera albo innego herosa... szkoda DL, ciekawe co Nikki vel. Jessica bedzie musiała zrobić w zamian...

Claire i West to niczym Lois i Clark hehe... ale bardzo symptyczna scena...

natomiast dziewczyna Petera nie nalezy do najpiekniejszych i nie za milo sie na nia patrzy... i faktycznie powrót jego miny "o co kaman?" pozostawiam bez komentarza...

no i na koniec wspomne tylko o biednym Hiro, który sie zakochał...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 paź 2007, o 00:06

Re: 2x03 - Kindred


Miałam nadzieję, że Hiro przynajmniej wróci już do teraźniejszości, ale nie :? A ten pomysł z komunikowaniem się przez miecz jest tak beznadziejny, że szok.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 paź 2007, o 14:03

Re: 2x03 - Kindred


A jednak DL nie żyję. Nikki będzie musiała poszukać sobie partnera. Swoją drogą ciekawe co ona kombinuję.

Pater nie otworzył pudełka. Będzie trzeba poczekać do następnego odcinka, albo i dłużej.

Scena odcinka to obraz z Banettem. Ciekawe jak do tego dojdzie. I co jest na reszcie obrazów?
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 10 paź 2007, o 15:52

Re: 2x03 - Kindred


Bardzo dobry odcienk. Szukuję sie dwa romanse, ciekawe tematy powchodziły.

Dobry jest motyw z Bennetem, jak na obrazie leży z kulką w głowie to w tle widać dzieczynę(Claire tak mi się zdaje) i chłopaka z którym się całuje (możliwe, że West, bo jak pozna Benneta może się wkurzyć i mu palnąć w łeb)

Sylar raczej odzyska moce jak wróci do pełni sił witalnych. Albo to co widzi jest iluzją zrobiona przez Candience.

W tym odcinku Peter taki trochę podobny do Sylara był, jak uzywał mocy to czuł władzę i był w stanie zabić i to mu się pdobało. Ciekawe czy otworzy skrzynke...
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 10 paź 2007, o 16:05

Re: 2x03 - Kindred


Odcinek o wiele lepszy od poprzedniego. Peter jak zwykle ciapa nie otworzyl pudelka.
Sceny z Sylarem najlepsze, z drugiej strony jakos mi sie nie chce wierzyc ze zabil Candice...cos nad wyraz latwo mu to przyszlo. Przeciez mogla stworzyc jakas iluzje zanim do niej podszedl...byla chyba przytomna.
Sylar nie ma mocy bo pewnie jest jeszcze za slaby, najpierw musi sie wyleczyc.
No i ten obraz... dosc intrygujacy bo w tle widac Claire ( tak mi sie przynajmniej zdaje) calujaca sie z kims. Nie sadze jednak aby to byl West bo byloby to zbyt oczywiste.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 paź 2007, o 18:43

Re: 2x03 - Kindred


Trish napisał(a):Flying boy jest są cute, boska scena, w której odlatuje razem z Claire, i potem jak porównują swoje moce. Naprawdę ładna parka. Zdecydowanie nie mogę tego powiedzieć o nowej dziewczynie Petera, w ogóle on znów mnie wkurza, tak jak i cała reszta cofnął się do 1 sezonu i znów jest niemotowaty, please, ile można. Nie znoszę go z tą głupią miną, jaką robi, gdy go coś zaskakuje.

Absolutnie się zgadzam, że West i Claire so strasznie cute, ale scena, w której lecą nad miastem jest przesłodzona. Spieranie się o to, która moc lepsza było rewelacyjne ale latanie mi za bardzo przypominało kiczowate sceny z Supermana lat 80' :P A Peter jest porażką nr 1 drugiego sezonu :/ Niby ma moce, a taka niemota. A głupia mina jest faktycznie beznadziejna :hah:
KraX napisał(a):Sylar raczej odzyska moce jak wróci do pełni sił witalnych. Albo to co widzi jest iluzją zrobiona przez Candience.

Niektórzy piszą, że Candience żyje bo zanim Sylar ją zaatakował stworzyła iluzję, ale myśle, że lepsza będzie sytuacja dośc prozaiczna i prosta - Sylar ją zabił. A nie jakieś cuda-niewidy :P A co do tego dlaczego stracił moc... Hmm... może coś a'la Harry Potter, tylko że tu Sylary vs Peter:
jeden nie może mieć mocy, kiedy drugi je ma :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 paź 2007, o 21:00

Re: 2x03 - Kindred


Trish napisał(a):Miałam nadzieję, że Hiro przynajmniej wróci już do teraźniejszości, ale nie :? A ten pomysł z komunikowaniem się przez miecz jest tak beznadziejny, że szok.


Też miałem taką nadzieję, że Hiro powróci. Ale widocznie ma jeszcze coś do zrobienia w przeszłości. Czy ja wiem, czy ten sposób komunikacji jest beznadziejny?
Mi się nawet podobał, bo co innego mogli wymyślić, żeby Hiro mógł napisać do Ando.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 paź 2007, o 21:48

Re: 2x03 - Kindred


Nic ? Po prostu wrócić ? Swoją drogą, to kto niby decyduje o tym, czy może się teleportować czy nie...
<<

angel1710

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 10 paź 2007, o 22:02

Re: 2x03 - Kindred


Kolejny odcinek na + .


Podoba mi się para Claire + West :)


Za to zastanawia mnie fakt dlaczego scenarzyści czy tam producenci załatwiają tak ładnemu Peterowi, tak brzydkie partnerki :what:
w ogóle ta obecna nie przypadła mi do gustu, jakaś taka podejrzana, i nadzwyczaj łatwo oswoiła się z mocami Petera i już na samym początku mu zaufała.

Sylar, strasznie mi się podobała ta scena jak się budzi a tu ta plaża itd :D
co do straty mocy to zastanawia mnie czy może nie złapał go wirus tak jak Haitańczyka i Molly.


Alejandro i Maya - póki co są mi obojętni.

Też miałam nadzieję, że Hiro wróci już do Ando, ale z drugiej strony bardzo spodobała mi się postać Takezo Kensei xD
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 paź 2007, o 23:05

Re: 2x03 - Kindred

Trish napisał(a):Swoją drogą, to kto niby decyduje o tym, czy może się teleportować czy nie...

Tez się kiedyś nad tym zastanawiałam i jedyne co przychodzi mi do głowy to, że Hiro nie może opuścić przeszłosci, jesli zrobił coś, co narusza kontinuum czasoprzestrzenne :P I dopiero kiedy jest pewne, że jego działania nie zmienią historii, może wrócić. Ale to z kolei kłóci się np. ze sceną, w której Hiro z przyszłosci odwiedza Petera i każe mu uratować cheerleaderke. Więc generalnie nie wiem :P
angel1710 napisał(a):Alejandro i Maya - póki co są mi obojętni.

Mnie irytują, bo zajmują czas, który mógłby być przeznaczony na inne fajne wątki. Np. na Sylara :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x03 - Kindred
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.