Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x03 - Jennings & Rall » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 sty 2008, o 15:19

2x03 - Jennings & Rall

Dale returns to town with disturbing news of an outside threat, while Jake clashes with the town's new administrator. Bonnie makes a decision about her future. Hawkins takes drastic steps to conceal his identity.


Morse code: “CALLER KNOWS ALL”
Data emisji: 26 lutego 2008
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 14 sty 2008, o 22:33

Re: 2x03 - TBA


Odcinek dobry, trzyma w napieciu :] ale koncowka to normalnie szok, ciekawa jestem kto to jest. Muszę przyznać zaskoczyłam sie tym, że Trish (ta blondi w niebieskim uniformie :P) jest jedną z tych dobrych chyba, że to taka podpucha. Najgorsze jest to, że na kolejny odcinek trzeba będzie dłuuu...ugo czekać :(
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 20 sty 2008, o 13:09

Re: 2x03 - TBA


Czekałem i czekałem na napisy. Pojawiły się i obejrzałem. Dobry temat był z szczepionką i wirusem z rzeki Houdsona. Fajna akcja w magazynie. Miły akcent, że dziewczyna J&R pomogła miastu Jericho ^^. Co to za nowa postać pojawiła się na horyzoncie w "Jericho", która chce pomóc Hawkinsowi? Ja tak kombinuję, że to może być jakiś kolo, który został wynajety przez Valentego by wykończył Hawkinsa i tym samym zatuszował całą sprawę, a chęć udzielenia pomocy do przynęta.

P.S. Szkoda, że tak długo będziemy czekać na następne odcinki
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 21 sty 2008, o 22:30

Re: 2x03 - TBA


Jak zwykle Jake Superhero... Coraz nudniej sie zaczyna robic. Kilka watkow w tym odcinku bylo warte uwagi ale pozatym to patrzylem ile do konca. Najbardziej wlasnie wkurza mnie postac Jake'a. Niech z nim cos zrobia :D
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 sty 2008, o 23:58

Re: 2x03 - TBA


Jeśli mam pisać szczerze to odcinek był średni. Jedynie zaciekawił mnie telefon na końcu. Szkoda, że na następny odcinek trzeba czekać ponad miesiąc ....
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 sty 2008, o 19:45

Re: 2x03 - TBA


No cóż sam nie wiem, co powiedzieć. Odcinek był dobry, parę fajnych tematów było. Ten telefon na końcu był bardzo intrygujący, sceny z Hawkinsem i Beck'iem dały sporo do myślenia, no i temat ze szczepionką i pomocą bodajże Trish z J&R był też dobry. Ale jedynym co mnie martwi, to jakaś mała rola w tym Jake'a. Jakoś mało było go w tym odcinku, a on przecież jest tu główną postacią. Podsumowując, odcinek był dobry, ale mnie nie zachwycił. Szkoda, że teraz trzeba tyle czasu czekać na następny...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 sty 2008, o 22:32

Re: 2x03 - Jennings & Rall


W porównaniu z dwoma poprzednimi odcinkami, ten jest słaby.
Tristan napisał(a):Jak zwykle Jake Superhero... Coraz nudniej sie zaczyna robic.

Mnie to wkurzało w pierwszym sezonie, ale już się przyzwyczaiłam ;)

W tym odcinku polubiłam Kenchy'ego :D

Prawda, że interesujący motyw był tylko na końcu, ale obstawiam, że gdzieś za 5 odcinków dowiemy się (jak dobrze pójdzie) kto to.
Ciekawa też jestem co z wymyślą z Beck'iem - czy przyjdzie na 'dobrą stronę'. Mam nadzieje, że nie zrobią tego tandetnie w stylu 'przeszedł na dobrą stronę i zginął śmiercią bohaterską walcząc w imię dobra' :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 24 sty 2008, o 23:40

Re: 2x03 - Jennings & Rall


ta blonynka z j&r jest spoko ale pierwsze wrażenie negatywne.
Obrazek
<<

anonim2

Postdodano 2 lut 2008, o 14:23

Re: 2x03 - Jennings & Rall


Trzyma w napięciu, naprawdę świetny. Jak ja teraz wytrzymam do kolejnego? Ehh. Dobra akcja ze szczepionkami.

10/10 oczywiście :)
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 2 lut 2008, o 16:47

Re: 2x03 - Jennings & Rall


Mnie tylko jedna rzecz zastanawia. Skąd oni mają te szczepionki??? Jakoś nie wierze, żeby po zagładzie atomowej rząd USA[czyt. to co z niego zostało] nagle wyczarował znikąd szczepionki na jakąś tajemniczą chorobę. Motyw z tą chorobą- bardzo dobry, ale przydałoby się trochę więcej dramatyzmu do tej sytuacji.

Bezradność, choroby, głód, okrucieństwo, zmęczenie, śmierć, konflikt, bandyctwo, zemsta, bratobójcze walki, brud, krew, brutalność, promieniowanie, mutanci, brak lekarstw, spisek, walka o władze - tak w moim mniemaniu powinien wyglądać świat po zagładzie atomowej i co najmniej połowa mojej "wizji" powinna się w Jericho znaleźć. Aktualnie można powiedzieć ze Jericho korzysta max z 1/3 wypisanych przezemnie sytuacji i do tego chwilami nieudolnie.

Nikt mi nie wmówi ,że USA po zniszczeniu kilkunastu swoich największych miast, skażeniu opadem radioaktywnym znacznej części swojego terytorium, śmierci prezydenta, destrukcji władz centralnych,dosłownemu wyparowaniu kilkudziesięciu milionów swoich obywateli i powrocie do średniowiecza dzięki impulsowi elektromagnetycznemu podniosło się z tej sytuacji w niecały rok, a do tego miałoby środki na w pełni skomputeryzowaną administracje[Jenings & Rall], na badania nad szczepionkami na jakieś filipińskie [hehe] wirusy i wyprodukowanie conajmniej kilkudziesięcu milionów dawek powyzszej szczepionki.
Kiedyś oglądając discovery usłyszałem ,że USA potrzebowało by minimum roku aby podnieść się po Impulsie elektromagnetycznym i TYLKO nim, a co by było gdyby dodać do tego to co sie stało w Jericho to już wolę nie myśleć.
No ale to w końcu tylko serial...A tak ogólnie mówiąc to odcinek bardzo fajny :P
Już nie zawijam w sreberka...Teraz robię w centrali...

http://www.photoblog.pl/kac07 <--------my photoblog
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 28 lut 2008, o 19:55

Re: 2x03 - Jennings & Rall


Tajemniczy telefon na końcu odcinka wprowadza napięcie. Rzeczywiście, Trish prezentuje się jako postać pozytywna, dobrze, że zrobiła na złość Goetzowi (któremu nie zależy na zdrowiu obywateli Jericho ;/)
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 2 mar 2008, o 22:16

Re: 2x03 - Jennings & Rall


odcinek nie byl najlepszy ale nie byl zly :) Koncowka... przez chwile myslalem ze chodzi o zone Hawkinsa bo tak sie na nia patrzyl a ona tez taka przerazona byla :)

P.S. Kiedy nastepny odcinek ?
Obrazek
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 3 mar 2008, o 16:46

Re: 2x03 - Jennings & Rall


Dziś ma być emitowany w CBS. W necie pewnie będzie kilka godzin po emisji w TV.
Już nie zawijam w sreberka...Teraz robię w centrali...

http://www.photoblog.pl/kac07 <--------my photoblog
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 mar 2008, o 20:33

Re: 2x03 - Jennings & Rall


rzeczywiscie odcinek trochę gorszy
końcówka ciekawa
biedny ten lekarz jest, drugie nieprzyjemne spotkanie miał z panem z Ravenwood :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 24 mar 2008, o 23:54

Re: 2x03 - Jennings & Rall


Fajnie się teraz serial kręci, ciakaw jak wszyscy jestem kto dzwonił do Roba. ;p
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 2x03 - Jennings & Rall
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.