Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

2x03 - Bad Moon Rising » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 wrz 2010, o 00:05

2x03 - Bad Moon Rising

Spoiler:


----------------------------
Wilkołaki wyszły całkiem nieźle :) Owszem wiele się ich nie naoglądaliśmy, ale mi się bardzo podoba ten wątek. Mam tylko nadzieje, że Stefan nie wyprał Tylorowi mózgu i ten zacznie o coś podejrzewać Salvatorów. Byłoby o wiele ciekawiej.
Caroline ma pierścień od Bonnie. Spodziewałem się tego. Szkoda tylko, że nie dostaliśmy scen Boonie/Damon bo te uwielbiam. Jednak testowanie pierscienie też dobre :)
Stefan i Caroline na polowaniu xD ale mi się podoba ta nowa wampirzyca. Szkoda tylko, że wizyta Katherine oznacza dla niej kłopoty. Kłopoty dla każdego. Ciekawe co to za diaboliczny plan.
Wyprawa Damona, Alarica i Eleny udana. Wprawdzie wiele się nie dowiedzieliśmy, ale i tak mi się podobało. Szzególnie jak Damon uratował Elenę :) No i Elene zacznie grzebać w przeszłości Katherine.
Fajny początek jak Damon opowiadał Alaricowi o wilkołakach i porówna łsię do Beli Lugosi :)
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 25 wrz 2010, o 20:13

Odp: 2x03 - Bad Moon Rising


K... każda nowa laska w serialu musi zawsze zmierzyć Damona od góry do dołu:) ? , a potem ma strzałe w plecach i odjcheany txt "oh that bitch is dead"
Mason pobuszowal po lesie, spodziewałem się trochę więcej akcji, ale nie było aż tak źle
Damon&Elena friendship its over. No teraz się facet załamie, ale Kath wórciła, więc znowu może z nią będzie kręcił
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 26 wrz 2010, o 00:30

Odp: 2x03 - Bad Moon Rising


nie no, niech Damon nie kręci z Katherine. tego to nie chcemy <tzn, ja nie chce xD >, a feeee.
a odcinek świetny. Elena/Damon to sceny, które lubię najbardziej. Elena zimna dla Damona, ale well, co się dziwić, prawda? W końcu zabił jej brata.
Damon za to słodki jak zwykle ostatnio :D
scena ''polowania'' Stefana i Caroline świetna.
VD to zdecydowanie najlepszy serial tego sezonu póki co. < mówię oczywiście o tym co już oglądałam :P >
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 26 wrz 2010, o 16:09

Odp: 2x03 - Bad Moon Rising


fuck.. miałam nadzieję, że jednak Damon wiedział, że Jeremy miał na sobie pierścień.. a tu jednak nie :/ I co, myśli, że jak powie "przepraszam" to sprawa załatwiona? Chociaz uratowanie jej od strzały było fajne :) Ale i tak uważam, że Elena dobrze zrobiła, że zakończyła przyjaźń z nim, chociaż wiadomo, że w końcu się pogodzą.
Caroline jako wampir mi się podoba, ale skoro obiecała Mattowi, że nie będzie taka zazdrosna to po co drugi raz zrobiła to samo? No i się doigrała, chłopak miał dość. Tego, że go pogryzła nie mam jej za złe, bo to w końcu instynkt.
Katherine jest Europejką hmm :)
Alaric i Jenna :) ona jest jakaś taka mdła ale miło widzieć Alarica w scenach romansowych :P
Wilkołaki! bardzo fajnie to wyszło :) dobrze, że nie wyglądają jak jakieś monstra tylko takie fajne wilczki :P Ciekawe, czy Tyler będzie pamiętał akcję Car/Matt w lesie.
Stefan się fajnie zachował opiekując się Caroline :) ale sprawa z zrobieniem pierścienia dla niej trochę za szybko się udała :P Liczyłam na jakieś komplikacje, a tu 5 sekund i zrobione.
Ogólnie odcinek faajny :)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 26 wrz 2010, o 16:39

Odp: 2x03 - Bad Moon Rising


jeśli chodzi o Caroline i jej wybuch zazdrości to ja miałam jednak wrażenie, że ona zrobiła to specjalnie, bo wiedziała, że on tak na to zareaguje.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 26 wrz 2010, o 17:10

Odp: 2x03 - Bad Moon Rising


ale akcja w tym serialu zaskakuje xD teraz nie mogę się doczekać kiedy Tyler się przemieni i jak będzie sobie z tym radził.

Rick wrócił... wiedziałem, że kogoś mi brakowało w tych dwóch odcinkach. Mam nadzieję, że już zostanie.

Caroline i jej króliczy dialog xD

Kath się pojawiła, co oznacza kłopoty. i bardzo dobrze. czekam na rozwój wydarzeń.

cieszę się, że nie było niedorajdy Jeremiego :)

fajne sceny również na wycieczce Eleny, Ricka i Damona. Ciekawa legenda odnośnie azteków.
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 wrz 2010, o 00:16

Odp: 2x03 - Bad Moon Rising


Świetne sceny Caroline i Stefana, tekst o zabijaniu króliczków. :D
Poznanie trochę prawdy o Katherinie i o wilkołakach - nice!
Rick wrócił i będzie poświęcał całą uwagę Jennie. :P
Pojawił się wilkołaczek, nawet niezły. Teraz czekam na przemianę Tylera.
Katherine pojawiła się w końcówce i znowu pewnie namiesza. :P Ciekawe, co planuje zrobić z Caroline.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 gru 2010, o 18:54

Odp: 2x03 - Bad Moon Rising


Pierścień dla Caroline zrobiony. Super, im więcej tej postaci w VD tym lepiej. Caroline nie może się znudzić. Bonnie na coś się przydała. :D Szkoda, że moja ulubiona Caroline jest szantażowana przez Katherine.

Świetne sceny z Masonem. Polubiłem tą postać. Fajnie wypadła też wycieczka Eleny, Damona i Ricka.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 2x03 - Bad Moon Rising
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.