Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x03 A Dangerous Maid » Zakończone Seriale » Boardwalk Empire • seriale forumtv.pl

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 15 paź 2011, o 10:23

2x03 A Dangerous Maid

Spoiler:

Data emisji: 09.10.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 paź 2011, o 22:38

Odp: 2x03 A Dangerous Maid


Van Alden i Lucy to chyba najdziwniejszy serialowy związek obecnie pokazywany w telewizji. Totalna patologia. On ją trzyma tylko po to żeby urodziła dziecko, nie wygląda żeby ją szanował, ale i tak spełnia jej zachcianki i zazdrości Nuckyemu. Natomaist Lucy miała ciągoty autodestrukcyjne, a do tego pali i pije. Ogromnie jestem ciekawe jaki będzie tego finał.
Jimmy i Al :) lubię tą pare mimo że jeszcze nie odgrywają głównych ról, a powoli wznoszą się w hierarchia.
Owen i Harrow - tutaj natomiast szykuje się ciekawy pojedynek w przyszłości. Nucky w końcu ma człowieka od mokrej robot i może będzie jakaś większa wojenka między nim a komandorem.
U luciano i Rolnistna znowu ciekawie. Jimmy narobił im kłopotów ;) Życzyłbym sobie więcej scen z nimi w przyszłych odcinkach.
Margaret to bardzo ciekawe postać. Może wiele nie dostała czasu w porównaniu do poprzedniego odcinka, ale mi się i tak bardzo dobrze oglądało jej występ. Szczególnie jak piła alkohol z służącymi :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 30 paź 2011, o 09:09

Odp: 2x03 A Dangerous Maid


Czesiek chyba już wszystko napisał o parze Van Alden i Lucy. Mega dziwni. Agent utrzymuje ją tylko z powodu dziecka, a ta w ramach wdzięczności ma się nie ruszać z domu, ale co to za życie? Nie dziwię się, że próbuje ze sobą skończyć. Swoją drogą bardzo nie lubię Paz De La Huerty. Jest strasznie irytującą aktorką...

Jimmy/Al/Harrow - najlepsze sceny odcinka. Mam nadzieję, że Al zagości na trochę dłużej, bo jest świetną postacią. A Harrow jaką miał scenę przy sprzedaży alkoholu. Genialna! Dlaczego nie ma go więcej w serialu? :(

Liczę, że Rothstein, Lucky i Jimmy jeszcze się spotkają. Narobił im kłopotów, ale oni nie wiedzą, że to Jimmy zamordował tych dwóch. Ciekawe czy się dowiedzą i co bedzie jeśli tak...

Nucky z Margaret nawet mieli ciekawe sceny, a ta w restauracji, gdzie Nucky podszedł do stolika Komandora i Jimmyego i wywalił mu jedzenie - świetne! Jedna z lepszych scen w tym sezonie. Margaret pijąca ze służbą. :D Trochę za bardzo się z nimi spoufaliła przez co może mieć kłopoty, bo Katy się wszystkiego domyśliła.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 5 sty 2012, o 02:26

Odp: 2x03 A Dangerous Maid


Kolejny odcinek i kolejna rewelacja! :P

Nucky znalazł się w poważnych tarapatach. :P Jego dostawy zostały zatrzymane przez Straż Przybrzeżną, ludzie mu mniej płacą i zmieniają dostawcę alkoholu, wszyscy chcą wypieprzyć z interesu. :) Genialna scena konfrontacji z Komandorem, Jimmym i Gubernatorem w restauracji. :D Jedyne oparcie ma w Margaret, która mnie po prostu oczarowuje w tym sezonie. :P

Margaret i posiedzenie ze służbą. :P Pojawiła się również sprawa jej rodzeństwa, które podobno żyje w Ameryce. Już nie mogę się doczekać, kiedy poruszą ten wątek.

Owen Sleater zrobił się bardzo ciekawą postacią. :D Jego spotkanie z Harrowem było cudowne, świetnie zagrana, pełna napięcia scena. :)

Al Capone is back! :D Mam nadzieję, że zadomowi się dłużej w tym sezonie. :P Jego rozmowa z Jimmym i Richardem była świetna.

Van Alden i Lucy...jakie to maksymalnie dziwne zjawisko. Po raz kolejny twórcy pokazali coś, czego nie widziałem nigdzie indziej. A chodzi mi o scenę nagiej Lucy w ciąży przeglądającej się w lustrze - odważnie! Van Alden jest strasznie dziwny, nie rozumiem go w ogóle, ale dobrze że kupił Lucy ten gramofon, tym sposobem uratował prawdopodobnie życie swojego dziecka.
Bartezz napisał(a):Swoją drogą bardzo nie lubię Paz De La Huerty. Jest strasznie irytującą aktorką...
Zgadzam się z Tobą, też nie przepadam za nią. Nie jest dla mnie atrakcyjna, ma dziwną wymowę i zachowanie.

Luciano i Meyer mają kłopoty z panem Masseri, bo Jimmy powycinał jego ludzi. :P Ciekawe, czy dowiedzą się, że to przez Darmody'ego muszą teraz dodatkowo płacić Masseriemu. :P

Ten serial jest niesamowity! :D Genialne dialogi, cudowne postacie, dawno nie miałem tylu lubionych postaci w jednym serialu, jak w przypadku "BE". :)

 


  • Podobne tematy do 2x03 A Dangerous Maid
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.