Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x02 - The Homecoming » Zakończone Seriale » Kyle XY • seriale forumtv.pl

2007

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 cze 2007, o 14:16

2x02 - The Homecoming

Kyle, który chce zrobić wszystko, aby powrócić do Tragerów, decyduje się na kłamstwo, dzięki któremu nie będzie musiał zdradzać im prawdziwych powodów swojego powrotu. Jednak okłamywanie ludzi, których kocha, może się okazać dla Kyle'a szczególnie trudne, kiedy po okłamaniu Tragerów, musi stawić czoła Declanowi, z którym wcześniej dzielił się wszystkimi tajemnicami - w tym najważniejszą - że ludzie, którzy po niego przyjechali nie są jego prawdziwymi rodzicami, a historia, którą opowiedział Tragerom - o ich tragicznym wypadku, nie zdarzyła się naprawdę.
W międzyczasie, w lesie nieopodal Seattle budzi się naga dziewczyna, która ocalała z wybuchu Zzyzx i zupełnie jak wcześniej Kyle - nie wie kim jest ani gdzie się znajduje. Jednak tu podobieństwa kończą się, gdyż pierwszą rzeczą jaką dziewczyna robi jest zamordowanie mężczyzny biwakującego w lesie. Później, ubrana w jego kurtkę, przechadza się ulicami Seattle wzbudzając nie małe zainteresowanie przechodniów. Nic więc dziwnego, że szef Madacorp - firmy, której częścią jest Zzyx, wynajmuje Emily Hollander - specjalistkę, która ma znaleźć obiekt i zneutralizować go. Lecz kiedy Emily znajduje dziewczynę i wstrzykuje jej środek usypiający, odnajduje również rysunki, które namalowała dziewczyna i kiedy szef Madacorp przegląda je, natrafia na ogromny rysunek Kyle'a którego dziewczyna widziała, kiedy chodziła po Seattle. Emily Hollander dostaje więc kolejne, znacznie ważniejsze zadanie - odszukanie i zabicie Kyle'a.

by aja

Data emisji: 18 czerwca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez tlen.exe, łącznie edytowano 5 razy
We Are The World haiti
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 19 cze 2007, o 22:23


Odcinek całkiem niezły, chociaż pierwszy podobał mi sie bardziej, może ze względu na tempo akcji i ujawnienie kilku "tajemnic" :) Jessie XX niewatpliwie łączy silna więź z Kyle'm, ale chyba bardziej jak brata z siostrą... Ze spoilerów wynika, że Jessie będzie kręcic z Declanem. Szczerze mówiąc jej sposób postrzegania nie przemawia do mnie, Kyle robił to w bardziej subtelniejszy sposób(może ze względu na jego komentarze), ale w każdym bądź razie nie zabił na "dzień dobry".
Ostatnia scena fajnie nawiązywała do pilota - kolejne typowo amerykańskie zakończenie ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 20 cze 2007, o 18:04


Mnie ta Jessie XX wkurza na maksa, wolałam jak był sam Kyle, ale no cóż. Wie ktoś może ile Kyle`a nie było u Tragerow, bo mówią w miesiącach, ale ile to już chyba nie mówią
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 cze 2007, o 18:15


Odcinek ciekawy, ale pierwszy był lepszy :P W każdym razie jeszcze ciekawiej będzie, kiedy panna XX zacznie rozrabiać :>

Nazmyślali, nakłamali i w koncu Kyle może wrócić do domu. Ciekawe, że pani Trager nawet nie pomyślała, żeby skontaktować się z niby poradnią, gdzie rzekomo Kyle przypomniał sobie swoje 5 lat życia po porwaniu przez Adama ;) W końcu jest psychologiem i teoretycznie powinna być zainteresowana, jak to się stało.
Ostatnio edytowano 20 cze 2007, o 18:15 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 cze 2007, o 16:25


Szczerze powiedziawszy to odcinek był nudny :P
KaRu$ napisał(a):Mnie ta Jessie XX wkurza na maksa, wolałam jak był sam Kyle, ale no cóż.

Mnie też ona wkurza od samego początku. W ogóle pomysł, że obok XY ma sie pojawic panna XX, o którym przeczytałam po obejrzeniu pierwszego sezonu, już wtedy do mnie nie przemawiał.

I zgadzam sie z Nikolą, że to dziwne, że Nicole w ogóle nie zainteresowała się jak Kyle przypomniał sobie wszystko. W ogóle, żal mi Declana, że przez ten cały czas się zamartwiał, nic nie powiedział Lori a teraz Kyle go olał :/ I co oni zrobili na głowie Declana?! Skandal, ja chce włosy z 1 sezonu :P W ogóle Declan jakoś zbrzydł a Lori sie ładniejsza zrobiła :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 5 lip 2007, o 10:07


mi się nie podoba, że Kyle chce żeby Tragerowie zachowywali się normalnie, jakby się nic nie stało. To nie jest fair z jego strony po tym co im powiedział, że się stało, no ale ciekawie złożyli tą historię :P
a Declana nie lubię, ale też mi go żal
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

HeroSHI

Postdodano 5 lip 2007, o 13:46


Heh Jessi miała taką odd minę jak ożyłą... Jakoś bardziej podobało mi się jak Kyle zaczynał :]
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2008, o 17:49

Re: 2x02 - The Homecoming


Zrobiło się ciekawie, firma nie została zniszczona a jedynie jej placówka, teraz rozpocznie się nowe polowanie na Kyle. Ciekawe co się stanie z tą babką, pewnie jakieś eksperymenty będą na niej przeprowadzać, a potem ucieknię.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 13 maja 2008, o 23:25

Re: 2x02 - The Homecoming


Fajny odcinek, ale wymyślają bajke za bajką żeby Trajgerowie się nic nie dowiedzieli. ;p Akcja z wypiciem wody i przepowiedzeniem telefonu dla Dżosza była fajna. :D
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 2x02 - The Homecoming
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.