Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x02 - Night of Desirable Objects » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

2009

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 wrz 2009, o 19:33

2x02 - Night of Desirable Objects

Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 wrz 2009, o 18:42

Re: 2x02 - Night of Desirable Objects

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 20 wrz 2009, o 20:43

Re: 2x02 - Night of Desirable Objects

trust him... he's a doctor!
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 20 wrz 2009, o 21:34

Re: 2x02 - Night of Desirable Objects


Ehh, żeby tylko zrobili coś ciekawego z tym serialem, bo po obejrzeniu pierwszego odcinka z nowej serii jestem zawiedziona :P a wątki, które już rozpoczęli można by poprowadzić w naprawdę ciekawy sposób, ale coś im ostatnio nie wyszło xD
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 25 wrz 2009, o 20:07

Re: 2x02 - Night of Desirable Objects


No dobra, odcinek napewno troszkę gorszy od 1, ale minimalnie. Olivia ma wyostrzony słuch. Fajna historia z tym zmutowanym dzieckiem. Tak wkładali głowy do tej dziury jakby chcieli skabry znaleźć Ja się dziwiłem, że się nie boją (oczywiście kilmat odcinka:)) i jak tylko widziałem cień "UFO" takie świecący się cień, tło jak się wyłaniał i wciągnął Olivie, a on Peter! i potem razem wpadli, ale dali robie rade
Scena w szpitalu, widać Peter się troszczy o Olivie dość. Ona chce być samowystarczalna, nie potrzebuje pomocy...
Charlie i maszyna pisząca, kurcze naprawde fajnie te sceny wyglądają. W lustrze tylko widać jak klawisze się ruszają, a przed nim nie
Widać Olivia wruciła na dobre do pracy, a Emy w cieniu, mało było ją widać, za to 3/4 odcinka Peter i Olivia duet
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 wrz 2009, o 21:34

Re: 2x02 - Night of Desirable Objects


Nudnawy odcinek, ale bywały i gorsze.

Szkoda że tak mało agentki Jessup, ale sądzę że jeszcze na nią przyjdzie czas.

C-130 w Oddziale Fringe? Peter i Broyles ostro wzięli się do roboty :)

Olivia nadal nic nie pamięta, oby nie zrobiła się z tego telenowela.

Wyostrzony słuch mi się podoba. Ciekawe tylko czy to Bell jej coś zrobił czy to kolejna jej umiejętność.

W odcinku podobał mi się klimat, zresztą jak zawsze.

Ten szczurokretoskorpion przypominał Golluma xD
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 wrz 2009, o 15:28

Re: 2x02 - Night of Desirable Objects


Pierwsze sceny tego odcinka skojarzyły mi się z odcinkiem Supernatural z pierwszego sezonu (chodzi o strachy na wróble). Odcinek nawet ciekawy :) Dowiedzieliśmy się, że Olivia ma wyostrzony słuch (żeby ten serial nie przemienił się w Herosów) :D
Charlie mi jest obojętny. Pewnie niedługo wyjdzie, że z kimś współpracuje. Ogólnie sprawa nawet ciekawa z tym zmutowanym dzieckiem żyjącym pod ziemią :)
trust him... he's a doctor!
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 29 wrz 2009, o 13:07

Re: 2x02 - Night of Desirable Objects


Ha dokładnie też mi się SN przypomniało (i trochę DW :P ).
Odcinek nawet nawet, ale czegoś mi brakowało - najgorsze, że nie wiem czego ;)
Olivia i jej superpowers :D Walter mówił, że są konsekwencje niekonwencjonalnego podróżowania.
Zmutowane dziecko faktycznie trochę Golluma :P
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 20 gru 2010, o 19:42

Odp: 2x02 - Night of Desirable Objects


Motyw ze znikaniem ludzi ciekawy. Olivia powróciła do pracy z nową umiejętnością. Trochę dziwna, ale może byc przydatna. W ogóle ciekawe czym został wywołany ten wyostrzony słuch u Liv. Jej terapia u gościa poleconego przez Ninę też może byc interesująca.

Ciekawi mnie o co chodzi z tą maszyną do pisania. Z kim oni się kontaktują. Ten ktoś w skórze Francisa robi sie niebezpieczny...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 13 maja 2011, o 13:43

Odp: 2x02 - Night of Desirable Objects


A ja dałem się nabrać i myślałem że to strach na wróble będzie zabijał :(
Odcinek w sumie był niezły ale jakoś specjalnie mnie wkręcił.
Skojarzenia z Gollume z Władcy Pierścieni, aż nader oczywiste.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

FlashBack

Użytkownik

Posty: 42

Postdodano 18 cze 2011, o 10:31

Odp: 2x02 - Night of Desirable Objects


'Nie do zaakceptowania', czyli najlepsze określenie tego odcinka. Może nie był zły, ale główny wątek znowu zostaje marginalizowany. Mi taki zabieg się nie podoba i ciekaw jestem ile odcinków miałby Fringe, gdyby wyciąć te wszystkie epizodyczne wątki. Pomimo tego, że jest środek dnia, to dałem się nabrać na stary trick prezentowany w większości horrorów. Lekko podskoczyłem na krześle, ale zawsze coś : ) Widzę, że bardzo się skupiają na postaci Olivii. Mam nadzieję, że poprzez wyostrzenie jej zmysłów, nie chcą z niej zrobić drugiego Gliniarza z dżungli. Mam także nadzieję, że wątek jej przypominania sobie, z kim i po co spotkała się po tamtej stronie nie będzie rozciągany do końca sezonu, jak plastelinowa kość w reklamie Danonków. Wiadome jest, że w którymś momencie Olivia się zorientuje, że Charlie, to nie Charlie i ciekaw jestem, czy ten nie będzie szukał nowego ciała, choć to mogłoby być już nieco przesadzone. Tak jak się spodziewałem, nowa agentka, pełni rolę zastępstwa dla Francisa. Na razie miesza się z tłem, ale całkiem dobrze wypada. No i coraz częściej się okazuje, że za tymi całymi nieszczęsnymi wydarzeniami stoją w miarę porządni i dobrzy ludzie. Kurde, ilu to już mieliśmy naukowców/wynalazców, którzy chcieli sobie polepszyć swój żywot. Już nie ma takiego naprawdę bad guya w tym serialu, choć liczę, że jeszcze się pojawi. Sam zmiennokształtny to nie za dużo, jednak chętnie poznałbym ludzi z drugiej strony, którzy wydają mu rozkazy. Niemniej jednak odcinek był typowy dla pierwszego sezonu. 7/10. Jeszcze dorzucę, to że coraz częściej, dzięki Fringe na mojej twarzy pojawia się uśmiech od ucha do ucha. Tym razem zaserwowała mi go Olivia, strzelająca do Petera. Przez chwilę miałem wrażenie, że trafiła, ale ciii...

 


  • Podobne tematy do 2x02 - Night of Desirable Objects
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.