Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

2x02 - Lizards » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 wrz 2007, o 07:12

2x02 - Lizards

With one person dead, Matt enlists some unlikely help as the attacks continue on people with abilities. Claire's efforts to hide her healing abilities at her new California high school are jeopardized by a fellow student with a secret of his own. As part of his new job, Dr. Suresh must track down The Haitian. While crossing into Mexico, Maya and Alejandro's abilities prove to be a threat to those around them. Meanwhile, disappointed by his hero Kensei, Hiro resolves to rectify any damage his presence in feudal Japan has done to history. And another lost Hero falls in with a gang of Irish gangsters with clues to his past.

Data emisji: 1 października 2007
Ostatnio edytowano 2 paź 2007, o 14:19 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 wrz 2007, o 20:33


aja napisał(a):And another lost Hero falls in with a gang of Irish gangsters with clues to his past.
To będzie pewnie Peter ... całkiem ciekawie się zapowiada, latający chłopak pozna sekret Claire :) Swoją drogą następny będzie latał.
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 26 wrz 2007, o 16:09


I właśnie to mi się nie podoba...=/ Tak to każdy miał inną moc i było fajnie,a teraz się dublują...=/=/
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 26 wrz 2007, o 22:29


I właśnie to mi się nie podoba...=/ Tak to każdy miał inną moc i było fajnie,a teraz się dublują...=/=/
W końcu na ziemi żyje ponad 6 mld ludzi, więc nawet jak niewielka ich liczba będzie posiadała jakieś zdolności to i tak z czasem będą się musiały dublować ...
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 27 wrz 2007, o 14:24


Przez chwilę mi też nie podobało się, że ten chłopak ma taką moc jak Nathan, no ale przy takiej ilości ludzi na świecie to moce dublować się będą. Zresztą co innego mogli by twórcy w zamian wymyślić.
.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 wrz 2007, o 15:23


A może posiada on jeszcze coś poza lataniem?
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 27 wrz 2007, o 19:03


Czesiek_PL napisał(a):A może posiada on jeszcze coś poza lataniem?


Raczej nie, każdyz bohaterów ma po jednej mocy. Sylar i Peter maja wiele, ale dzięki swoim zdolnością pierwotnych jeśli ktoś nie ma że tak powiem ogniskowania mocy to pewnie będzie miał jedną
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 27 wrz 2007, o 23:46


glam_star napisał(a):mi też nie podobało się, że ten chłopak ma taką moc jak Nathan, no ale przy takiej ilości ludzi na świecie to moce dublować się będą. Zresztą co innego mogli by twórcy w zamian wymyślić.


mogli z niego zrobić, np.: kamelona... a nie latajacego nr 2 no chyba że nie tylko lata... się okaze niedlugo zapewne...

ciekawe czy to naprawde Peter zastanawia mnie ten wisiorek z tajemniczym znakiem... no i to co sie z Nathanem stało ta scena w barze... mial poparzona twarz... ciekawe co sie rozegrało miedzy bracmi i jak Nathan wrócił...?!
Ostatnio edytowano 27 wrz 2007, o 23:48 przez zoey, łącznie edytowano 1 raz
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 28 wrz 2007, o 13:24


Możliwe że Nathan rzucił Petera a sam nie wystarczająco szybko odleciał i dlatego ma poparzoną twarz. Z kolei ten znak jest na mieczu Takenzo Kensei i później przewija się przez cały sezon pierwszy. Firma posiadała ten znak, może dlatego że TK był pierwszym ze zdolnosciami. Możlwie że Firma zajęła się Peterem po wybuchu wyczyścili mu pamiec bu znowu do niego doprowadzić.

Może być jeszcze tak, że to Hiro jest Takenzo Kensei o którym czytał mu ojciec.
Ostatnio edytowano 28 wrz 2007, o 13:32 przez KraX, łącznie edytowano 1 raz
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 2 paź 2007, o 13:47


Kolejny dobry odcinek.
Dzięki utracie pamięci Peter nie był znowu ciapą i pożądnie powalił wroga :P Anglik z przeszłości ma moc jak Claire, zapewne znowu będą niektórzy zawiedzeni, że moc się dubluje. Mi to nie przeszkadza. Nowy kolega Claire pechowo, a może i nie, widział przez okno jak obcina sobie małego palca u stopy. No ciekawa jestem co się będzie działo w szkole jak na siebie wpadną :D
Wiadomo po co tej meksykance brat, a właściwie co takiego robi żeby nie zabijała. Rodzeństwo jeszcze zdązy się rozkręcić w późniejszych odcinkach.
Szkoda, że dalej nie pokazano Jessici i Sylara.
.
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 2 paź 2007, o 13:58


Odcinek dobry ale nie powala na kolana. Tak naprawde nic nowego sie nie dowiedzielismy oprocz tego ze Takezo Kensei ma moc regeneracji. Mam nadzieje ze trzeci odcinek bedzie o wiele lepszy i w koncu pojawi sie reszta herosow. Cos ten zly slabo zabija, bo mial tyle czasu i tylko lekko zranil matke Pettrelich...chyba ze w ogole nie mial zamiaru jej zabic:)
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 2 paź 2007, o 15:40


No odcinek średni, choć momentami wymiatał!! Np. Rozwałka jaką urządził Peter w barze, albo ta akcja z bliźniakami... chyba wiadomo już co to za oczy na rysunkach od molly, ona chyba śni po prostu o tej nowej herosce. Trochę mnie rozczarowali tym, że Tankezo Kensei też ma moc regeneracji no ale fajne że jakąś moc ma!! Bynajmniej chyba Hiro nie będzie mu musiał pomagać :D Zobaczymy co będzie dalej, i ciekawe czy w końcu pokażą Sylara i Jessice :P Trochę mi ich brak... :) Odcinek oceniam na 9/10!!
Obrazek
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 8 paź 2007, o 00:29

Re:


mateusz698 napisał(a):chyba wiadomo już co to za oczy na rysunkach od molly, ona chyba śni po prostu o tej nowej herosce.


Myslisz ze to Maya? przeciez jak ona mogla zabic ojca Hira jak byla w Meksyku. Zreszta ona nie panuje nad swoja zdolnoscia.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 8 paź 2007, o 16:44

Re:


mateusz698 napisał(a): chyba wiadomo już co to za oczy na rysunkach od molly, ona chyba śni po prostu o tej nowej herosce.


To nie ona z 2 względów
nie kontroluje swojej mocy
potrafi tylko zabijac(tudziez rozsiewac chorobe)
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 8 paź 2007, o 17:52

Re: 2x02 - Lizards


Heh...oglądałem poprzednio ten odcinek o drugiej w nocy, teraz czytam te wpisy, że coś o Peterze piszecie...faktycznie przejrzałem o co chodzi i on był w tym barze :)

Lepiej mieć trzeźwy umysł podczas oglądania :P
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 paź 2007, o 22:38

Re: 2x02 - Lizards


Odcinek dobry choć nie jakiś rewelacyjny. Peter zaczyna fajnie rzeźnić, Hiro śmieszy i bawi jak zawsze, Claire eksperymentuje, wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeszcze tylko nowi bohaterowie pokażą coś więcej, pojawi się Sylar albo nawet bardziej Zły i starzy dobrzy bohaterowie (tj. Niki, DL, Micah) i będzie dobrze. Heroes rządzi!!! ;D
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 15 paź 2007, o 10:02

Re: 2x02 - Lizards


Ja sie domyslalam, ze ten kolega Claire tez bedzie mial jakas moc, ale nie sadzilam, ze bedzie to taka sama moc jak Nathana.

Zastanawiam sie tez czy i jakie nowe moce jeszcze tworcy wymysla...
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 30 lis 2007, o 15:55

Re: 2x02 - Lizards

odcinek gorszy od pierwszego
jak zabili Takezo Kensei to juz myślałem ,że Hiro przejmie jego imię i to on będzie tym bohaterem, a tu niespodzianka, Takezo żyje :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x02 - Lizards
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.