Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x02 - Keep this party going! » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 maja 2009, o 13:32

2x02 - Keep this party going!

Spoiler:


Premiera - 21 czerwca 2009
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 24 cze 2009, o 20:26

Re: 2x02 - Keep this party going!


świetny odcinek. Zakończenia są zawsze w TB takie, że nie można się po nich doczekać następnego odcinka.
Ciekawe co nastąpi potem ale myślę, że będzie to na co wyglądało czyli śmierć.
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 cze 2009, o 00:23

Re: 2x02 - Keep this party going!


Świetny odcinek, na pewno lepszy od poprzedniego.

Na początku kłótnia Sookie z Billem fajna, a rozmowa trochę naiwna ;)

Sookie jak zwykle głupia i pojechała z Jessicą, a a Bill musi teraz po nich sprzątać. Ciekawe co teraz zrobi. Zabiję go czy nie?

Jednak w tym odcinku lepszy był wątek z Maryann, urządziła całkiem niezłą imprezę u Sama i teraz go jeszcze szantażuję. Tylko czego tak na prawdę chcę. Sookie weszła do jej głowy i dziwne głosy slyszała. Kim ona na prawdę jest?

Wątek Jasona świetny xD na początku jak jechali autobusem i śpiewali religijne piosenki, a potem grali i to przedstawienie na końcu, a potem jak pomylił Jezusa z Mojżeszem xD Jednak lepsze są flashbacki z przeszłości co go prześladują. Może niedługo zmieni orientację polityczną i przejdzie do Ligii Wampirów :]

Najlepszy wątek jednak z Laffayetem i Erikiem. Na początku jak Erik spytał się go czy ma krew we włosach, a potem się obciął :] Sookie pojedzie pewnie do Dallas, robi się ciekawiej. Laffayett zostanie wampirem, super :]
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 25 cze 2009, o 14:28

Re: 2x02 - Keep this party going!


Świetny, świetny odcinek. Końcówka oczywiście najlepsza... Nie mogę się doczekać następnego...

Strasznie podobał mi się wątek Laffayett/Eric. Początek i rzucanie ręką genialne. :D Najlepsza była ta babka, która postrzeliłą go w nogę. xD I czyżby Laffayette został wampirem? Oby! :]

Sookie jest świetna. Jessica się wpakowała, Bill wszystko uratuje. Ciekawe czy zabije tą rodzinkę... Fajny by było, gdyby Tara wprowadziła się do Sookie...

Jason także świetny. Mam nadzieje, że nie będzie przeciwny wampirom... Podobała mi się scneka, którą odgrywał z tą babką. Pewnie coś między nimi będzie.

I chyba ostatni wątek, czyli Maryann. Sama postać jest wkurzając i intrygująca. Ten język w głowie, taniec, szantaż... Ta jej moc, dzięki której przemieniła Sama w psa - mam nadzieję, że ma jeszcze pare podobnych zdolności. :D

Ciekawie, ciekawie...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 26 cze 2009, o 19:22

Re: 2x02 - Keep this party going!


Nosz cholera, znów nie było tego fragmentu ze sneak peeka :p. Ale w następnym odcinku będzie na bank.

Lafayette wampirem? Sama nie wiem. Tzn. zapewne nim będzie, bo przecież go nie zabiją, ale on mi nie pasuje na wampira ;p

Sookie/Jessica/Bill - lubię ich trójkąt xD. Sookie jest strasznie naiwna, teraz Bill będzie musiał po niej posprzątać. Czy zabije rodzinę J.? Nie sądzę...

Jason w tym odcinku podobał mi się bardziej niż w poprzednim, ale wciąż czekam na coś konkretniejszego w jego wątku.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 26 cze 2009, o 21:45

Re: 2x02 - Keep this party going!


jeszcze był śmieszny taniec tego policjanta :P
Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 sie 2009, o 00:45

Re: 2x02 - Keep this party going!


Laffayet jest najlepszy :P mówi co myśli, nie owija w bawełnę :D
liczę na dalsze jego sceny z wampirami z Fangtasii xD

Ale dalej to nuda. Interesująca to jest Maryann, chociaż wkurza mnie już trochę... mogłaby od razu powiedzieć o co jej chodzi a nie tak sobie pogrywa z ludźmi. Dla niej to może jest fajne, ale mnie to nudzi.

Sookie głupia zabrała Jessice do domu, o men, wiadomo było, że to się źle skończy.

Ale Eric jest wysoki :D ah! i jakież krótkie włoski :D
Want your bad romance.
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 4 wrz 2009, o 00:32

Re: 2x02 - Keep this party going!


Ja się cieszę, że Bill opierdzielił Sookie - durna jest i tyle, cały czas mnie wkurza uuuh ta jej naiwność, po prostu nie myśli, jakie skutki mogą przynieść jej działania.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 2 cze 2010, o 19:15

Odp: 2x02 - Keep this party going!


najlepsza scena to Bill i Eric w sklepie z ubraniami ! xD
nie wiem czemu tak po Sook jedziecie, po prostu dziewczyna ma serce dobre i chciała pomóc Jessice
Bill wątpię czy zabije rodzinkę, bo za co
Eryś i jego troska o włosy :D Lafayette też jest dobry :D
Jason i jego pieśni kościelne :D McDonald? :D chyba długo już w tym ruchu nie wytrzyma
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 maja 2011, o 10:13

Odp: 2x02 - Keep this party going!


Uwielbiam ten serial!

Jason cały czas plusuje w kościele, a nowo poznany przyjaciel wydaje się zazdrosny. Fajnie odegrana scenka z żoną pastora. Jason się naprawdę wczuł...

Bill i Eric w sklepie byli świetni! I ten nowy image Erica! Dobry dresiarz! :D Sprzedawczyni wzięła ich jeszcze za wampirów - gejów. :D

Sookie zabrała Jessicę do rodziców. OD razu wiedziałem, że będzie gorąco. Jej ojczulek jakiś poryty. Ale nic nie pobije wejścia wkurzonego Billa. Masakra, aż sam się bałem! :D Śmiać mi się trochę chce, jak Bill jej zawsze mówi "Jako stwórca rozkazuję Ci...". :D

Najlepsza scena odcinka, jak Lafayette zaczyna uciekać, a ta głupia barmanka go postrzeliła. A potem darła się, jak popieprzona... :D

Tara dalej nudna, jak flaki w oleju...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

remoteseries

Użytkownik

Posty: 33

Ulubiony serial:
The Sopranos

gadu:
3224037

Postdodano 20 paź 2011, o 00:15

Odp: 2x02 - Keep this party going!


Zwiększyli wachlarz potworów w tym odcinku, zobaczymy może być ciekawie, bo serial naprawdę rozkręca się z odcinka na odcinek.
Polecam rozszerzanie do przeglądarki Chrome
z którym nie ominiecie żadnego nowego odcinka swojego ulubionego serialu. Więcej pod linkiem: >> link <<

 


  • Podobne tematy do 2x02 - Keep this party going!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.